Tiefling ve městě

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Tiefling ve městě

Post by Kiri »

NEkteri nasi spoluobcane sou taky slusni a maji jinou barvu pleti, nekteri holt si dousednout, hned jak se v jejich okoli blbe use*e soused :D:D:D:D asi tak bych to videl s tema demonkama..polo. hm?
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Tiefling ve městě

Post by Zyga »

Kiri wrote:NEkteri nasi spoluobcane sou taky slusni a maji jinou barvu pleti
Znamena to ze drowove se taky nezabijej na potkani? :P
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Tiefling ve městě

Post by Kiri »

Zyga wrote:
Kiri wrote:NEkteri nasi spoluobcane sou taky slusni a maji jinou barvu pleti
Znamena to ze drowove se taky nezabijej na potkani? :P
To je uz prehnana pakaz ta ma sezonu staale :D:D:D sou moc bili
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Tiefling ve městě

Post by OneHeart »

igor wrote:Beru to, že třeba je výjimka a tiefling bude hodnej a všichni ho budou mít rádi
Tiefling nemůže být dobrý (a že už jsem takový paskvil viděl), z toho bychom si pak mohli vydedukovat, že někde jsou i hodný sukuby a laskaví balorové... :)
To je stejný, jako mají někteří hráčí nutnou potřebu hrát hodný drowy (možná aby jejích tragický příběh zněl ještě tragičtěji). :twisted:
Díky za vysvětlení přístupu k tieflingům
Vaillardo Vran:
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Tiefling ve městě

Post by Zyga »

nebo treba drowove co nejsou presvedceny o vlastni nadrazenosti nad tim zbytkem :P
(to se bere jako mentalni porucha a je duvodem proc danyho jedince rychle obetovat, co kdyby to bylo nakazlivy?)
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Tiefling ve městě

Post by kucik »

To je takova klasika. Udelam si exotickou rasu...hmm mela by bejt necim zvlastni. Jasne prevratim ji vrozeny presvdceni! Pripadne: Aha! Bude to elf, kterej bude mit rad trpasliky!
Pak to vetsinou konci jako jedina charakterova vlastnost. Hmm a ze by tam spadaly i zvrhly elfky?

Cele je to mysleno obecne. Prosim nevztahovat na vyse reseny pripad. Neznam a nevidel jsem ho. Nemuzu posuzovat.
Zyga wrote:nebo treba drowove co nejsou presvedceny o vlastni nadrazenosti nad tim zbytkem :P
Neblazni to neni uz z fyzikalniho hlediska u drowa mozny :P
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Tiefling ve městě

Post by igor »

OneHeart wrote:
igor wrote:Beru to, že třeba je výjimka a tiefling bude hodnej a všichni ho budou mít rádi
Tiefling nemůže být dobrý (a že už jsem takový paskvil viděl), z toho bychom si pak mohli vydedukovat, že někde jsou i hodný sukuby a laskaví balorové... :)
No to byla spíž narážka na to, že někdo je podezřívanej za barvu oblečení, protože je podezřelá ačkoliv nic třeba neproved a někdo u koho je rovnou jasný že je zlej tak se počká dokuď něco neprovede :) Někdo si třeba veme tieflinga kvůli rasovým bonusům a pak je mu smutno, že hraje sám a lidi ho nemaj rádi, tak se snaží bejt hodnej a pomáhat :mrgreen:
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Tiefling ve městě

Post by photter »

kurva, bijte tieflingy na potkání, nemůžu tu rohatou pakáž ani cejtit...hádejte proč :mrgreen: :mrgreen:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
wekslo
Poutník
Posts: 83
Joined: 15:43 25. Aug 2007
Location: Demona

Re: Tiefling ve městě

Post by wekslo »

Mno videl sem jedinyho tieflinga a ten ho hral skvele, spravnyho hajzla atd a to ze mu je videt ocas je bug a ne featura, jelikoz prochazi plastem ;]
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Tiefling ve městě

Post by LDamian »

kucik wrote:To je takova klasika. Udelam si exotickou rasu...hmm mela by bejt necim zvlastni. Jasne prevratim ji vrozeny presvdceni! Pripadne: Aha! Bude to elf, kterej bude mit rad trpasliky!
Pak to vetsinou konci jako jedina charakterova vlastnost. Hmm a ze by tam spadaly i zvrhly elfky?

Cele je to mysleno obecne. Prosim nevztahovat na vyse reseny pripad. Neznam a nevidel jsem ho. Nemuzu posuzovat.
Zyga wrote:nebo treba drowove co nejsou presvedceny o vlastni nadrazenosti nad tim zbytkem :P
Neblazni to neni uz z fyzikalniho hlediska u drowa mozny :P
A nebo nekdo muze fakt moc chtit resist a bonusy do charismy drowa a savy paladina... Obcas na to taky narazim a priznam se, ze i ja chvili zurive premyslel, jak udelat a RP obhajit drowa slechtice - Sampiona usvitu... ale probudil jsem z toho se docela rychle, i kdyz ciselne to vychazi pekne, na hru by to proste nebylo... no a nekdo se zkratka vcas neprobere... :) :) :wink:
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
Teesha
Měšťan
Posts: 173
Joined: 21:14 28. Dec 2007

Re: Tiefling ve městě

Post by Teesha »

každej tííííífling je šmejd...a znám jednoho ultrašmejda..prostě prototyp...z toho plyne...mrtvej tííííífling dobrej tíííííííífling, aneb jak říká klasik..je 7,00 hodin ráno, nejvyšší čas zabít si svého prvního tíííííflinga 8)
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!

Cress del Ssivah N´Abarn

Sibaris de Cifris

Merlin
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Tiefling ve městě

Post by jiromir »

wekslo wrote:Mno videl sem jedinyho tieflinga a ten ho hral skvele, spravnyho hajzla atd a to ze mu je videt ocas je bug a ne featura, jelikoz prochazi plastem ;]
ok, tieflinga s plastem nezabiju na potkání...

edit: pokud bude mit i něco na kebuli (jakože aby nebyly videt rohy, vite co ;) )
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Tiefling ve městě

Post by photter »

že helma nebo kapuce zakreje rohy neni featura ale bug, přes rohy by to nevoblík.....z toho plyne => zabi ho i v kapuci †††
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Tiefling ve městě

Post by jiromir »

photter wrote:že helma nebo kapuce zakreje rohy neni featura ale bug, přes rohy by to nevoblík.....z toho plyne => zabi ho i v kapuci †††
no hele neboj, me pri vzpomince na cyberblbce taky vyskakujou pupinky. Na druhou stranu ten tiefling mívá ty růžky takový malinký, takze necim by mel bejt schopnej to zakrejt...
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Tiefling ve městě

Post by photter »

*hodi si na search*....hovno sková....*tasí meč*
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Locked