Spánek
-
Seth-Plzen
- Obyvatel
- Posts: 104
- Joined: 07:47 19. Jul 2007
Spánek
Nevím jestli je to chyba, ale hraničář může obnovovat kouzla jenom spánkem? Nemá nárok na meditaci? By to byla škoda
Re: Spánek
Takovejch povolani je vic...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
-
Seth-Plzen
- Obyvatel
- Posts: 104
- Joined: 07:47 19. Jul 2007
Re: Spánek
Ok, v tom případě by je to chtělo někde vyjmenovat. Nebo to nejlépe změnit, aby mohli spát stejně jako ostatní povolání
. Teda pokud není nějaký speciální důvod, proč nemůže hraničář obnovovat kouzla častěji než jenom spánkem.
Re: Spánek
Je to chyba. To mam rad, kdyz nekdo napise - takovejch je vic a ktery nerekne. Pak se nemuze divit, ze se to neopravi.
Vedoucí týmu Thalie
-
Seth-Plzen
- Obyvatel
- Posts: 104
- Joined: 07:47 19. Jul 2007
Re: Spánek
Tak jak to vypadá u toho spánku hraničářů? Je to na dobré cestě k nápravě? 
Re: Spánek
Jestli se něco nezměnilo tak stejnej problém měl i můj bárd před wipem, ale já to hlásil
Re: Spánek
proč je nastaveno, že mohu spát až od 40%? je to dost opruz, když chci někam jít,ale mám 38% a rád bych se vyspal.
Nedalo by se to snížit na 20%?
Nedalo by se to snížit na 20%?
Vaillardo Vran:
Re: Spánek
Bardove a hranicari uz medituji.
V hospodach se da spat vzdy, at uz jste unaveni jakkoli. Mohli bychom to ale snizit, pravda.
V hospodach se da spat vzdy, at uz jste unaveni jakkoli. Mohli bychom to ale snizit, pravda.
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Re: Spánek
Ja bych byl taky pro snizeni.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Spánek
jsi si jist?jaara wrote:Bardove a hranicari uz medituji.
Jakej je rozdil mezi spanim u ohne a v hospodě? Nemelo by to bejt o tom samym?jaara wrote: V hospodach se da spat vzdy, at uz jste unaveni jakkoli. Mohli bychom to ale snizit, pravda.
- human_wreck
- Měšťan
- Posts: 198
- Joined: 14:19 05. Jan 2008
Re: Spánek
V hospodě jsi většinou hodně ožralej a u ohně spíš v náladě.jiromir wrote: Jakej je rozdil mezi spanim u ohne a v hospodě? Nemelo by to bejt o tom samym?
Shadiyah ... Bardka do nepohody :]
Re: Spánek
human_wreck wrote:V hospodě jsi většinou hodně ožralej a u ohně spíš v náladě.jiromir wrote: Jakej je rozdil mezi spanim u ohne a v hospodě? Nemelo by to bejt o tom samym?
Re: Spánek
Nene Berserk teda Řezník je sfetovanej z těch hub co pořád žere. To jeho tatík byl větší kabrňák ten mě vytříbený vkus na čistou pálenku.
Re: Spánek
oni jsou nějaký houby který jdou žrát?Awadar wrote:Nene Berserk teda Řezník je sfetovanej z těch hub co pořád žere. To jeho tatík byl větší kabrňák ten mě vytříbený vkus na čistou pálenku.
Re: Spánek
jiromir wrote:oni jsou nějaký houby který jdou žrát?Awadar wrote:Nene Berserk teda Řezník je sfetovanej z těch hub co pořád žere. To jeho tatík byl větší kabrňák ten mě vytříbený vkus na čistou pálenku.
zeptej se Kiriho a Berserka - jinak trhají a žerou(jen hláška *žere houbu*)