Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
mě si taky začárejte... sice už ne vim kdo ale někdo ro platil za mě s tim že to zaplatim jemu 
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Tak, ještě technická ke srazu.
Jakožto organizátor jsem měl opravdu dost času zajistit opravdu dost věcí, které potřebujeme pro hry na letošním srazu.
Her a aktivit na srazu bude opravdu požehnaně, nemyslím že jsme schopni zvládnout ani půlku toho co mám naplánováno, nicméně pár předmětů doličných mi chybí a touto cestou bych chtěl poprosit VÁS účastníky o malou výpomoc.
K opravdu hodně hrám bude potřeba ŠÁTEK!
Ať už si sebou vezmete kus hadru nebo starej šátek ze skautu, opravdu prosím, vezměte si něco alespoň vzdáleně podobného šátku.
Taktéž doporučuji aby šátek nebyl drahý, krajkový nebo hedvábný, prostě kus hadry kterej když za něj zatáhnete tak neskončí roztržený.
---
Dále prosím kohokoliv z účastníků aby mi pomohli na sraz obstarat pár věcí:
Míč - kopačák, volejbalový, jakýkoliv (medicinball raději ne)
Pinpongový míček - ideálně oranžový, ale je to fuk, prostě malej míček
Píšťalka - cokoliv na co se dá písknout a odstartovat tím nebo ukončit nějakou věc
Pásky, papíry a nějaký tužky - vezmu toho dost, ale jeden nikdy neví...
Jakékoliv dekorační kraviny, barvy, stuhy, šátky, itemy všech možných tvyrů a použití co koho napdane vítány!
---
Jak už jsem již podotkl v tomto TOPICU, letošní téma je PODTEMNO.
Je mi jasné že výroba kostýmu je náročná či drahá, ale i přesto chci apelovat na váš smysl pro humor a zábavu a poprosit, aby jste zkusili dojet v jakémkoliv kostýmu.
Nehrajeme si na livinghistory, prostě jen je fajn pohled na blázny v kostýmech co běhaj po louce.
Vygajdaný tepláky, starý roztrhaný tričko stáhnutý v pase kusem hadru, šátek na hlavu, no prostě cokoliv co kostým jen trošilinku připomíná je vítáno.
Pokud to bude "tmavé" či jakkoliv stylizované do podtemna, tím lépe. Ale rozhodně jakýkoliv kostým bude lepší než žádný, takže hybaj do šatníku.
Beru sebou nějaké vojenské černidlo na kůži, takže na požádání udělám černou tlamičku komukoliv. (Drowové letos ovládnou sraz!)
Jde hlavně o zábavu, takže se nebojte jakýchkoliv úchyláren.
Jakožto organizátor jsem měl opravdu dost času zajistit opravdu dost věcí, které potřebujeme pro hry na letošním srazu.
Her a aktivit na srazu bude opravdu požehnaně, nemyslím že jsme schopni zvládnout ani půlku toho co mám naplánováno, nicméně pár předmětů doličných mi chybí a touto cestou bych chtěl poprosit VÁS účastníky o malou výpomoc.
K opravdu hodně hrám bude potřeba ŠÁTEK!
Ať už si sebou vezmete kus hadru nebo starej šátek ze skautu, opravdu prosím, vezměte si něco alespoň vzdáleně podobného šátku.
Taktéž doporučuji aby šátek nebyl drahý, krajkový nebo hedvábný, prostě kus hadry kterej když za něj zatáhnete tak neskončí roztržený.
---
Dále prosím kohokoliv z účastníků aby mi pomohli na sraz obstarat pár věcí:
Míč - kopačák, volejbalový, jakýkoliv (medicinball raději ne)
Pinpongový míček - ideálně oranžový, ale je to fuk, prostě malej míček
Píšťalka - cokoliv na co se dá písknout a odstartovat tím nebo ukončit nějakou věc
Pásky, papíry a nějaký tužky - vezmu toho dost, ale jeden nikdy neví...
Jakékoliv dekorační kraviny, barvy, stuhy, šátky, itemy všech možných tvyrů a použití co koho napdane vítány!
---
Jak už jsem již podotkl v tomto TOPICU, letošní téma je PODTEMNO.
Je mi jasné že výroba kostýmu je náročná či drahá, ale i přesto chci apelovat na váš smysl pro humor a zábavu a poprosit, aby jste zkusili dojet v jakémkoliv kostýmu.
Nehrajeme si na livinghistory, prostě jen je fajn pohled na blázny v kostýmech co běhaj po louce.
Vygajdaný tepláky, starý roztrhaný tričko stáhnutý v pase kusem hadru, šátek na hlavu, no prostě cokoliv co kostým jen trošilinku připomíná je vítáno.
Pokud to bude "tmavé" či jakkoliv stylizované do podtemna, tím lépe. Ale rozhodně jakýkoliv kostým bude lepší než žádný, takže hybaj do šatníku.
Beru sebou nějaké vojenské černidlo na kůži, takže na požádání udělám černou tlamičku komukoliv. (Drowové letos ovládnou sraz!)
Jde hlavně o zábavu, takže se nebojte jakýchkoliv úchyláren.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Škoda, že nebudou trička, to by vypadalo hustě jít v nich do hospody.
Já už kostým mám, samozřejmě ve stylu Podtemna. Jsem nakoupil takovejch kravin, se mi letos sraz pěkně prodraží...
Ještě dodělat zbraně, to mám v plánu o víkendu.
Já už kostým mám, samozřejmě ve stylu Podtemna. Jsem nakoupil takovejch kravin, se mi letos sraz pěkně prodraží...
Ještě dodělat zbraně, to mám v plánu o víkendu.
Vedoucí týmu Thalie
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Já to platil za tebe, na srazu mi to das .. tebe si radsi pohlidam, jak to tak vidimThuereg wrote:mě si taky začárejte... sice už ne vim kdo ale někdo ro platil za mě s tim že to zaplatim jemu
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Bylo by fajn, kdyby někdo dorazil taky už ve středu. Odpadl nám odvoz a nechci tam nechávat věci někde v lese nebo u nich muset sedět.Bahnak wrote:Místo v autě budu asi mít, ale zatím to vypadá že pojedu dříve než v pátek, ideálně bych chtěl dorazit už ve čtvrtek, možná i ve středu.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Nomisek tuším s Alicí dorazí ve čtvrtek autíčkem, chtějí až do pátku jezdit na kolech po místních cestách, takže myslím že u nich v káře by na nějakou tu peněženku a doklady místo být mohlo...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Ani tak nejde o pěněženku, ale o hadry, piva, jídlo, věci na spaní, zbraně atd. 
Vedoucí týmu Thalie
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Napište mi pls PM ti, co jste posílali platbu za sraz a nejste označení na seznamu.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Tak zitra si budu vyrabet nejaku tu zbran, doufám že to přežiju ve zdraví 
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
To zaleží na tom jak velký kusy dřeva najdu ve sklepě 
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Hlavně ne násady od koštěte a podobný, to je hned zlomený. ideální by bylo najít hokejku. 
Vedoucí týmu Thalie
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Hele a bude se sraz vubec konat? Jsem dnes v tv slyšel že Plzen je prej pod vodou, či tak něco

O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první