Dirty fighting
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Dirty fighting
Zrovna hraju Icewind Dale II, kde Dirty fighting funguje poněkud jinak, než v NWN a imo lépe (respektive použitelněji pro postavu, která má více, jak jeden útok za kolo).
Proto bych navrhnul, aby se tento feat změnil po vzoru IWD, tedy namísto mrzkého bonusu 1d4 k damage výměnou za všechyn útoky v kole by pak Dirty fighting při kritickém zásahu aplikoval buď oslepení nebo zpomalí (případně by se mohly doplnit nějaké další vhodné efekty a pokud by bylo potřeba, pak i záchranný hod).
Co myslíte?
Proto bych navrhnul, aby se tento feat změnil po vzoru IWD, tedy namísto mrzkého bonusu 1d4 k damage výměnou za všechyn útoky v kole by pak Dirty fighting při kritickém zásahu aplikoval buď oslepení nebo zpomalí (případně by se mohly doplnit nějaké další vhodné efekty a pokud by bylo potřeba, pak i záchranný hod).
Co myslíte?
- Absinthorix
- Bůh
- Posts: 3017
- Joined: 23:28 05. Feb 2010
Re: Dirty fighting
Pak by se z toho stal skutečně použitelný feat a ne jen nováčkův zlý sen 
Skvělý nápad
Skvělý nápad
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
Re: Dirty fighting
Dirty fighting je jako bojovej mod neupravitelny. Daj se tam sice pridavat veci - nejakej ten save na slepotu by sice teoreticky pridat sel ale je to velmi omezeny.
Re: Dirty fighting
To se bavíte o tom nepoužitelnym featu co jde picknout na 1. levelu? 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
- Absinthorix
- Bůh
- Posts: 3017
- Joined: 23:28 05. Feb 2010
Re: Dirty fighting
Takže obětování všech útokú za šanci na slepotu, jestli ti dobře rozumím?Shaman88 wrote:Dirty fighting je jako bojovej mod neupravitelny. Daj se tam sice pridavat veci - nejakej ten save na slepotu by sice teoreticky pridat sel ale je to velmi omezeny.
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
Re: Dirty fighting
Ano tohle by se dalo upravit, jak říkám teoreticky, vim kde a jak, ale neco podobneho jsem nikdy nezkoušel a nevím kdo ano... mohlo by to bugovat... kdoví..
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Dirty fighting
OK a co případně nový feat, Improved Dirty Fighting, který by dělal, to, co jsem popisoval? Podmínkou pro vzetí tohoto featu by bylo samozřejmě mít ten feat původní.
Re: Dirty fighting
To smerujte na Rejtyho.
Já pouze resim jestli je to je technicky mozne, popr. realizovatelne bez vetsich problemu. (A improved urcite ne, pridavani novych bojovych modu je problematicke)
Já pouze resim jestli je to je technicky mozne, popr. realizovatelne bez vetsich problemu. (A improved urcite ne, pridavani novych bojovych modu je problematicke)
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Dirty fighting
A šlo by to i bez bojového modu? Aby každý kritický v případě, že má postava tenhle feat dělal nějaký zvláštní efekt?
Re: Dirty fighting
V tomhle si nejsem jistý. Vím že tohle na windowsovském serveru jde, ale thalie má linuxovej takze nevim jistě.G-ladiator wrote:A šlo by to i bez bojového modu? Aby každý kritický v případě, že má postava tenhle feat dělal nějaký zvláštní efekt?
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Dirty fighting
OK, tak nevadí. Napadlo mě to hlavně proto, že Dirty fighting je snad nejvíc k ničemu feat v celé hře 
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Dirty fighting
Proč nepoužitelnej? Já ho používal s kouzelníkem. Když nechci obětovat zbytek utoku tak ho nepoužívám. Ti co si to vezmou si neumí přečíst popis featu který si berou? To už je ale jejich problém ne?
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Dirty fighting
Nepoužitelný pro někoho, kdo se soustředí na boj zblízka (což kouzelník obvykle nedělá).
Re: Dirty fighting
Na kritickej zasah teoreticky jde neco navesit. Musel bys to prokonzultovat s virusmanem, ale snad by to nejak slo.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Dirty fighting
A kdo je virusman? Hledání, ani seznam členů týmu mi o něm nic neřekl 