Mistri

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Mistri

Post by RES »

Chci se zeptat zda je na Thalii nekde epicky mistr magu ci bojovniku nebot jsem probehl snad kazdy kout a nikde nic. :wall:
Nasel sem mistry do 10 lvl a mistry od 11 lvl ale nad 21 lvl zadneho. :cry:
Mozna je problem tim ze je bojovnik dvojpovolani a nejak se tluce level jednoho povolani s druhym a u mistra ho to vzdy bere spatne a na prestup bojovnika ho to nikde nikdo nenauci. :?
Tento problem sem jis resil drive s DM ale koukam nezmenilo se nic posledne prestup na dalsi lvl poskytl DM.
Tak zadam o radu ci pomoc a predem dekuji za odpovedi ci pomoc. :lol:
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Mistri

Post by de Aers »

RES wrote:Chci se zeptat zda je na Thalii nekde epicky mistr magu ci bojovniku nebot jsem probehl snad kazdy kout a nikde nic. :wall:
Nasel sem mistry do 10 lvl a mistry od 11 lvl ale nad 21 lvl zadneho. :cry:
Mozna je problem tim ze je bojovnik dvojpovolani a nejak se tluce level jednoho povolani s druhym a u mistra ho to vzdy bere spatne a na prestup bojovnika ho to nikde nikdo nenauci. :?
Tento problem sem jis resil drive s DM ale koukam nezmenilo se nic posledne prestup na dalsi lvl poskytl DM.
Tak zadam o radu ci pomoc a predem dekuji za odpovedi ci pomoc. :lol:
Trenér bojovníků je určitě :)
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Mistri

Post by -darkvision- »

Trenér Mága taky, mám nahoře Mága 23level. A levloval jsem v pohodě :)
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Mistri

Post by RES »

Problem je asi vtom dvoj povolani i u mistra co ma vyucovat bojovniky na vysokem levelu ho nic nenauci. :roll:
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Mistri

Post by de Aers »

RES wrote:Problem je asi vtom dvoj povolani i u mistra co ma vyucovat bojovniky na vysokem levelu ho nic nenauci. :roll:
Žádnej problém není, jen musíš hledat. Jak si psal, žes proběhl snad každý kout a ptal ses přitom pobíhá IC postav ve hře jestli nevědí náhodou něco ? :)
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Mistri

Post by RES »

Diky za radu :wink:
Locked