jojo, nezbývá než souhlasit, preepic samozřejmě 10/10, jinak to ani nejde a teď abych nekecal, ale max silný je +7 z craftu? Tak tam vecpat str 12, ať si s buffem sáhneš na plno ( malá velká flaška a 2 se dá někde splašit), ale to už jsou takový maličkosti.Prasokralik wrote:Tam není co vymýšlet. bard/AA, nic jiného tu nejde. Wiznu ani sorcku bych tam místo barda necpal. Maxovat akrobacii a skrývání. Okřídlený elf, protože běhá jak fretka a určitě pořídit cílený zásah.
Rada s buildem
Re: Rada s buildem
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Rada s buildem
Já bych to třeba s tím wizardem zkusil. Ztráta útoku je sice zlá ale ty kouzla tam hrají velkou roli - solo expení se summony jako lučišník je taky fajn...
Re: Rada s buildem
Ono AA je stejně do party a pokud parta nemá epic barda s lasting, tak je lepší buff asi ten +2 AB song. Nebo brát AA až třeba na 12 nebo 16, ale to už je věc každýho, je to ztráta 1/2 AB, ale nic co by zrovna AAčko postrádalo 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Rada s buildem
Bard může taky bez problému summony a jedinou výhodu pokud se to jede na AA má wizna/sorcka v true strike. Jinak znatelně vede bard. Nehledě na to, že s mágem není AA na thalii schopný dát 4 útoky za kolo. U někoho, jehož bojová spceializace je právě na autoútok, tedy střílení z luku, celkem důležité. Hit&Run se dvěma utoky v prvním flurry je víc než cokoliv co může nabídnout wizna.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Rada s buildem
Jen dodám, máte na povrchu truestriky v lahvi 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.