Používaný klíč !!!
Re: Používaný klíč !!!
no tak mi klic funguje.. jsem se zaregistrovala pod svym nickem.. jinak dragoniak
ted se snazim nejak vyresit haky a pak muzu hrat jak diva.... teda v ramci mych pracovnich moznosti.
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: Používaný klíč !!!
Doufam ze drowa 
Re: Používaný klíč !!!
bohuzel neeeeHafen wrote:Doufam ze drowa
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska