Dirty fighting
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Dirty fighting
Nepozná. Leda by mu DM odehrál schopnost Odhal zlo 
Re: Dirty fighting
Nepozná; ale může poznat v průběhu dění, a musí se adekvátně zachovat.
Ale ať nejsem úplně OT, s vázáním na sneak attack by se mi dirty fighting zdál přesílený. Lepší je jej vázat na kritický zásah, jak už jsem psal, s nějakou rozumnou pravděpodobností (určitě ne víc než 10%) a hlavně s TO (rovno AB) na záchranu proti efektu. Jak složité by to ale bylo naskriptovat, netuším.
Ale ať nejsem úplně OT, s vázáním na sneak attack by se mi dirty fighting zdál přesílený. Lepší je jej vázat na kritický zásah, jak už jsem psal, s nějakou rozumnou pravděpodobností (určitě ne víc než 10%) a hlavně s TO (rovno AB) na záchranu proti efektu. Jak složité by to ale bylo naskriptovat, netuším.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Dirty fighting
TO rovno AB by bylo trochu overpower nemyslíš? Na 20 levelu se tu běžně dá vyhnat AB na 40-45 ne-li výš 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Dirty fighting
BAB
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Dirty fighting
Zvýšit šanci z 10% na (character lvl)% (minimum 10%) a DC=(BAB)?
Re: Dirty fighting
BAB by šlo.. 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Dirty fighting
A co třeba DC stanovit 10 + BAB/2... Top bude furt stejnej, akorát na prvnim levelu nebudeš mít TO 1 
Edit: To jsem se trochu upočítal
Kašlete na to.
Edit: To jsem se trochu upočítal
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Dirty fighting
Tak by se možná dalo nastavit, aby minimální DC bylo 10?
Re: Dirty fighting
Dex postavy nemají kritický zásah?
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Dirty fighting
Kdybych upravoval dirty fighting udělam ho tak, abych pomohl zlodějům a nepomohl wm s dmg jak kráva už ted.
Nejsnazší řešení by bylo, že s dirty fightning by byla určitá šance cca 30%, že bude následovat sneak attack po uspesnem testu i v boji jeden na jednoho.
Případně dat DC na reflexy, ae zde by se moc projevoval lvl.
Nejsnazší řešení by bylo, že s dirty fightning by byla určitá šance cca 30%, že bude následovat sneak attack po uspesnem testu i v boji jeden na jednoho.
Případně dat DC na reflexy, ae zde by se moc projevoval lvl.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Dirty fighting
Ale jo, záchranu na reflexy a pokud nejsou přehozené, aplikovat zákeřný útok kterým disponuje postava + bonus k dmg který dává feat sám o sobě. Tedy +(1d4).
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Dirty fighting
zas z toho nedělejte ultra featPrasokralik wrote:Ale jo, záchranu na reflexy a pokud nejsou přehozené, aplikovat zákeřný útok kterým disponuje postava + bonus k dmg který dává feat sám o sobě. Tedy +(1d4).
Obuki - ten vod Škopku
Re: Dirty fighting
Jen je nech at si hrají, aspoň nezlobíjapilnik wrote:zas z toho nedělejte ultra featPrasokralik wrote:Ale jo, záchranu na reflexy a pokud nejsou přehozené, aplikovat zákeřný útok kterým disponuje postava + bonus k dmg který dává feat sám o sobě. Tedy +(1d4).
Beztak jim zatím nikdo úplně neřekl, že se to bude upravovat.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Dirty fighting
tak ono hlavne DF je feat pro lollevel postavy, stejne jako spousta jinejch.
Priste muzete popremyslet nad upravou "luck of heroes", protoze na prvnich levelech je to slusny boost, ale na 40lvl uz ta +1 moc neznamena.
Ale ja jen tak kroutim hlavou, muj nazor vubec neberte v potaz
Priste muzete popremyslet nad upravou "luck of heroes", protoze na prvnich levelech je to slusny boost, ale na 40lvl uz ta +1 moc neznamena.
Ale ja jen tak kroutim hlavou, muj nazor vubec neberte v potaz
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)