Rychla a bezbolestna smrt

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Rychla a bezbolestna smrt

Post by RES »

Chci se jen zeptat na takovou zvlastnost nevim zda to mozna jen spatne chapu ale prijde me to aspon ponekud hodne zvlastni.
Kdyz sem bojoval v chramu Skilgamona proti sakalim strazcum podarilo se me jednoho chytit prackou s rychlosti sem si udrzoval dostatecny odstup a pokousel sem se chytat dalsi nahle bezeli tri opet sem seslal pracku a pak se deli neuveritelne veci :lol:
Lezel se najednou na podlaze a jeden sakal stal u me dva odbehli na lavku pak sem letel rovnou do pekla bez jedineho ubrani HP s plnymnyma ochranama tak sem koukaal na vipis a nemoch sem verit tomu co tam je napsano.
Aspon se me to zda dosti divne ve srovnani stim co se odehralo.
Prikladam screen at me muze nejaky DM rici zda se jen ja necim nepletu. :ewink:
Attachments
Thalie 1.9_0001b.jpg
Istvan
Měšťan
Posts: 228
Joined: 22:42 09. May 2007

Re: Rychla a bezbolestna smrt

Post by Istvan »

Zruda hodila kritika, mel jsi tam hod na save vs reflex neuspech a smrt, proc je to tak blbe razene je kvuli jednomu flurry. Proti tomuhle savu myslim ochrany proti smrti nepomahaj (snad pomaha jen reflex, mozna imunita na kritik).
Stejnej kritik vyuziva treba vyvolanej balor na DC 14 vs reflex.

(mozna se pletu, je to muj nazor)
Last edited by Istvan on 00:05 29. Jul 2011, edited 1 time in total.
harlequin_ichtyosis
Šlechtic
Posts: 371
Joined: 17:22 15. Jun 2011

Re: Rychla a bezbolestna smrt

Post by harlequin_ichtyosis »

jojo setnuti,jeden cas to melo i par zbrani v dobrodruhove kramku
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Rychla a bezbolestna smrt

Post by zachy »

setnutí je na reflexy? :shock:
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Istvan
Měšťan
Posts: 228
Joined: 22:42 09. May 2007

Re: Rychla a bezbolestna smrt

Post by Istvan »

zachy wrote:setnutí je na reflexy? :shock:
Ano, minimalne balori mec to ma na reflex ;)

http://nwn.wikia.com/wiki/Vorpal
Last edited by Istvan on 00:11 29. Jul 2011, edited 1 time in total.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Rychla a bezbolestna smrt

Post by Derken- »

Já myslel, že se vorpaly stahovaly zároveň s devastama nebo se pletu?
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Rychla a bezbolestna smrt

Post by Prasokralik »

Neví jestli se pleteš ale nedávno jsem meč se slabým sice ale přesto DC na vorpal viděl prodávat u dobrodruha.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Rychla a bezbolestna smrt

Post by G-ladiator »

Já také. Myslím, že to byl buď bastard nebo obouručák.
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Rychla a bezbolestna smrt

Post by RES »

A neprijde vam divne co je psano za cisla a v jakem poradi v liste?
Sakam dal kritiku pak dalsi kritiku pritom me to nesebralo ani HP pak je psano Wall mrtev zranen stity pohlceno 50 zustava 1500 stity zachrana na reflexy neuspech pohlceno 50 zustava 1550 zachrana na reflexy uspechna sakali strazce se snazi odolat kouzlo a srovnavam popis v liste s tim co sem videl pri hre a to je trochu divne.
Vim co je setnuti a ze tu bylo a mozna jeste je na reflexy presto nechapu jak muze v liste bejt psano na preskacku hodnoty co neodpovidaji udalostem.
Nevim zda to je dusledek nejakeho lagu ale po seslani pracky sem jen pad na podlahu a pak rovnou do pekla nechapu jak me moch nekdo znich zranit s odstupem a jeste ktomu vyleze tento nepresny a napreskacku ukazujici popis udalosti a to je me zahadou proto sem zadal vyjadreni DM ktereho sem kontaktoval ve hre a rikal at dam screen na forum.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Rychla a bezbolestna smrt

Post by DenGrasse »

Istvan wrote:...proc je to tak blbe razene je kvuli jednomu flurry. ...
Sdílím tento názor. Špatné pořadí výpisů je v NWN celkem běžná věc.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Rychla a bezbolestna smrt

Post by RES »

Noo .. a nejen divny popis v liste diky chybe co je tedy bezna ale i chovani NPC jak sem jis psal v prvnim prispevku bezeli na me tri ja si udrzoval odstup s rychosti seslal pracku pak sem padnul na podlahu a dva sakali jen prosli kolem na vedlejsi lavku a jeden me poslal rovnou do horoucich pekel a to pritom behem predeslich boju k lagum nedoslo. :wink:
Locked