Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Víš jak,my jsme malá skupinka co drží při sobě 
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Povedlo se vám zbalit ten velkej stan nebo tam jeste porad stojí?
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Stan jsme zabalili, resp. srolovali do dlouhýho štúdlu a na ramenou přenesli i přes lávkuShaman88 wrote:Povedlo se vám zbalit ten velkej stan nebo tam jeste porad stojí?
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Hlavně aby se stal povedlo vysušit a neshnil...
Jinak má někdo fotky? Mi přišlo, že se skoro vůbec nefotilo.
Jinak má někdo fotky? Mi přišlo, že se skoro vůbec nefotilo.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Tak už jsem taky u PC.
Sraz byl ale nějakej vlažnej díky počasí ale pokaždé to hold nevyjde no.
Příští rok si to vynahradíme.
PS1 Dark: jasně že vyjel a myslím že bez vytažení nejdál ale zastavil jsem na hraně aby se ostatní zahřáli
PS2 Rejty: já fotil, dokonce i turnaj všech dvojic mám celej.Teď jen v tom bordelu najít foťák
Sraz byl ale nějakej vlažnej díky počasí ale pokaždé to hold nevyjde no.
Příští rok si to vynahradíme.
PS1 Dark: jasně že vyjel a myslím že bez vytažení nejdál ale zastavil jsem na hraně aby se ostatní zahřáli
PS2 Rejty: já fotil, dokonce i turnaj všech dvojic mám celej.Teď jen v tom bordelu najít foťák
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Nojo, spíš mokrej než letní sraz...
Tak hledej a šup sem s nima!Sorrow wrote:PS2 Rejty: já fotil, dokonce i turnaj všech dvojic mám celej.Teď jen v tom bordelu najít foťák
Vedoucí týmu Thalie
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
první film se suší a vypadá to, že fotky budou v pohodě, druhej film vyvolavam v tanku. Možná ještě večer sem hodim scany
.
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Radim wrote:Víš jak,my jsme malá skupinka co drží při sobě
No jasne. 'Zaudar byl iinformovani kdy jsem v plzni a stejne me tam enchali viset tri hodiny, pak dalsi jednu- az dve hodiny zmateneho bloudeni po lokalni trati a slapat v pulmetrovem bahnu vedle koleji
A pak ze patrit do klanu ma vyhody
A pak si jeste nastavej stul u stolu tak ze si tam nejde prisednout. Ja chci do jineho klanu, sakra, uz nekdo udelejte konkurenci
Pracek mi visi minimalne 3-4 lvly ktery mi naleveluje za to co jsem musel kvuli nemu (moje chyba se nepocita, nedoslo by k ni kdyby prijel
Skoda ze to nevyslo. Kostym, krouzkarna, obarveny vlasy kdy barva tece dolu pres ksicht, ovesenej zbranema, slapat v bahnu s skoro 15ti- 20ti kily na zadech...a pak ani tuk kvuli desti, to clovekovi proste zvedne naladu ze tahne tolik kramu k nicemu
Edit: a navic jsem jeste dorazil totalne vyfluslej ze mi ani to pivo nechutnalo
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
wtf?
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
no, hehe koukám že ze srazu je tam jen posledních 13 fotek a druhej film je nějaká stará špulka se ženskejma, takže musim dofotit druhej "srazovej" filmRejty wrote:Super! Na to si počkám...
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
zveřejni všechnotao kan wrote:...druhej film je nějaká stará špulka se ženskejma, takže musim dofotit druhej "srazovej" film.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
vše nemužu, ale ty slušné mám na:Práček wrote:zveřejni všechnotao kan wrote:...druhej film je nějaká stará špulka se ženskejma, takže musim dofotit druhej "srazovej" film.
![]()
![]()
http://jakubsvozil.daportfolio.com/
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
to je dobrý...
vím kam se budu obracet o rady
(tu jednu fotku vím kdes fotil
takovou tu holku s kufrem(tu první
)
vím kam se budu obracet o rady
(tu jednu fotku vím kdes fotil

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Psano s nadsazkou. Za ten spatny prestup a slapani v bahne si muzu plne samDerken- wrote:wtf?