Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
foto hromadna
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
tábor záporáků
sobik
sorrow
sobik
sorrow
Last edited by tao kan on 23:28 31. Jul 2011, edited 1 time in total.
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Pěkný. Začíná mě štvát, že jak bylo hnusně, tak se neudělaly fotky skupinek. Na hromadný fotce ty kostýmy moc nevyniknou.
Nemáš to i barevný?
Nemáš to i barevný?
Vedoucí týmu Thalie
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Hlavní tábor a nějakej ten vznik drowa
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
barevný to nebude 
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
tahání hada a sorrow v něm
edit: další fotky později
edit: další fotky později
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
pěkný fotky, je to zas o něčem jinym než mít digi. kompakt s 16GB kartou a bez rozmyslu namačkat 500 fotek za den 
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
hm pár těch obličejíčků jsem aj pznala ty jo!
pekný fotky jinak 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Akorát ten tvůj tam nějak nevidím...Pajule wrote:hm pár těch obličejíčků jsem aj pznala ty jo!pekný fotky jinak
Vedoucí týmu Thalie
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
dokavaď budu jezdit na TéTéeMka, tak ani neuvidíš 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Počasí stálo za prd. Jinak si myslím, že to bylo dobrý i když jsem tam byl jen jeden den. Příští sraz už musí být hezky bůh ví s čím přijedu příště. Odpoledne se vrhnu na čištění auta.
Rád jsem vás zase viděl lidi.
PS: Sobíku máš pořád můj hrneček. Nebudu mít v pátek na závodech z čeho pít. Střež ho jako oko v hlavě až se uvidíme, tak si ho od tebe vezmu.
Rád jsem vás zase viděl lidi.
PS: Sobíku máš pořád můj hrneček. Nebudu mít v pátek na závodech z čeho pít. Střež ho jako oko v hlavě až se uvidíme, tak si ho od tebe vezmu.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
A nezaprší a nezaprší...
Zajímavý, jen co jsem na konci srazu zařval do mraků že může přestat pršet, že už jako jedem domů, tak přestalo chcát.
Černobílý fotky parádní, za povšimnutí stojí vedle hada stojící drow jež pohání otroky do práce.
Výroba drowa taky dobrá, ten sprej bylo zlo! (Vlasy mám umytý už podruhý a stále se ten bordel drží)
Mrzí mě že jsme díky dešti nemohli jet ten připravený program ala podtemňácky laděný hry.
Na druhou stranu "Olath Deis usíná" nebylo špatný (připomínám vítěze: 1.kolo: assassin Janička a in memoriam spolupachatel Redo, 2.kolo ultravrahoun zákeřnej Johny a jeho vrahounská Gilda, in memoriam Kucik a Já), už jen pro to že se vždy podařilo vyvraždit celý Olath Deis ( půlku vrazi, druhá hořela na táboráku díky hlasování
)
Famfrpál v pátek byl taky fajn (ta růžová zlatonka byla zákeřná) a i když tam byly úpravy pravidel za běhu tak dle ohlasu se líbilo (Hm, jak se jmenoval vítězný tým? Nebelzel? Každopádně vítězkou famfrpálu se stala Káťa jakožto členka vítězného týmu a zároveň držitelka ceny za nejlepší koště!)
Nácvik drowí slepé techniky boje byl taktéž rozhodně fajn (Vítěz IGOR), alespoň jsme chvíli místo v kuchyní zevlili v hangáru.
Hledání dolů kolem srubu taky nedopadlo nejhůře (na to že to původně měla být ryze lesní hra), vítězem byli "Umpalumpové" a zvláštní ocenění za epickýho hledače si odnáší Bers, který po doběhnutí k Nomiskovi spustil: "123456 - Tohle přece není žádný důl... sakra"
Téma "podtemno" se asi panteonu bohů tolik nezamlouvalo a seslali na nás přírodní katastrofu nevídaných rozměrů, proto se mu nejspíše příští rok obloukem vyhneme. Padly i návrhy na zimní sraz (Khar Durn) či sraz namísto klasických Konstantinek někde v Chorvatsku ala poušť Kel-A-Hazr. Uvidíme...
Zábava byla, drowí make-up přežil i koupel, hangár nepromokl, Havana došla, večerní pokec u ohňů jako vždy parádní.
Děkuji Nomiskovi, Alici a Rejtymu za pomoc s organizací.
Obzvláště klobouk dolů a velký dík hobitovi Sváčovi za hangár, a stejný díl díků Kucikovi za zajištění odvozu.
Děkuji všem kdo pomáhali stavět a bourat cokoliv.
Děkuji za vyprošťování aut, za nosiče chvojí pod kola, za odtahovou službu, za ochotu i pot.
Děkuji opravdu všem "popelářům" za úklid po akci, obzvláště však všem těm kdo po sobě uklízeli už během průběhu akce.
Díky patří i drowům kteří přivezli ledničku s ledem na Mojito včetně soupravy pro jeho výrobu.
Díky všem kdo se zapojili do her a hráli si, díky všem kdo si kvůli těch pár chvil obstarali kostým a pomohli tak s příjemnou atmosférou.
Všechny ohniště se nakonec podařilo zredukovat do stavu "tak nějak to tu vypadalo před náma" za což jsem rád. Okolí srubu se podařilo taktéž navrátit do akceptovatelného stavu, nadvakrát postavený most byl zbořen a sraz tím skončil. Budu se opět těšit na další.
Zajímavý, jen co jsem na konci srazu zařval do mraků že může přestat pršet, že už jako jedem domů, tak přestalo chcát.
Černobílý fotky parádní, za povšimnutí stojí vedle hada stojící drow jež pohání otroky do práce.
Výroba drowa taky dobrá, ten sprej bylo zlo! (Vlasy mám umytý už podruhý a stále se ten bordel drží)
Mrzí mě že jsme díky dešti nemohli jet ten připravený program ala podtemňácky laděný hry.
Na druhou stranu "Olath Deis usíná" nebylo špatný (připomínám vítěze: 1.kolo: assassin Janička a in memoriam spolupachatel Redo, 2.kolo ultravrahoun zákeřnej Johny a jeho vrahounská Gilda, in memoriam Kucik a Já), už jen pro to že se vždy podařilo vyvraždit celý Olath Deis ( půlku vrazi, druhá hořela na táboráku díky hlasování
Famfrpál v pátek byl taky fajn (ta růžová zlatonka byla zákeřná) a i když tam byly úpravy pravidel za běhu tak dle ohlasu se líbilo (Hm, jak se jmenoval vítězný tým? Nebelzel? Každopádně vítězkou famfrpálu se stala Káťa jakožto členka vítězného týmu a zároveň držitelka ceny za nejlepší koště!)
Nácvik drowí slepé techniky boje byl taktéž rozhodně fajn (Vítěz IGOR), alespoň jsme chvíli místo v kuchyní zevlili v hangáru.
Hledání dolů kolem srubu taky nedopadlo nejhůře (na to že to původně měla být ryze lesní hra), vítězem byli "Umpalumpové" a zvláštní ocenění za epickýho hledače si odnáší Bers, který po doběhnutí k Nomiskovi spustil: "123456 - Tohle přece není žádný důl... sakra"
Téma "podtemno" se asi panteonu bohů tolik nezamlouvalo a seslali na nás přírodní katastrofu nevídaných rozměrů, proto se mu nejspíše příští rok obloukem vyhneme. Padly i návrhy na zimní sraz (Khar Durn) či sraz namísto klasických Konstantinek někde v Chorvatsku ala poušť Kel-A-Hazr. Uvidíme...
Zábava byla, drowí make-up přežil i koupel, hangár nepromokl, Havana došla, večerní pokec u ohňů jako vždy parádní.
Děkuji Nomiskovi, Alici a Rejtymu za pomoc s organizací.
Obzvláště klobouk dolů a velký dík hobitovi Sváčovi za hangár, a stejný díl díků Kucikovi za zajištění odvozu.
Děkuji všem kdo pomáhali stavět a bourat cokoliv.
Děkuji za vyprošťování aut, za nosiče chvojí pod kola, za odtahovou službu, za ochotu i pot.
Děkuji opravdu všem "popelářům" za úklid po akci, obzvláště však všem těm kdo po sobě uklízeli už během průběhu akce.
Díky patří i drowům kteří přivezli ledničku s ledem na Mojito včetně soupravy pro jeho výrobu.
Díky všem kdo se zapojili do her a hráli si, díky všem kdo si kvůli těch pár chvil obstarali kostým a pomohli tak s příjemnou atmosférou.
Všechny ohniště se nakonec podařilo zredukovat do stavu "tak nějak to tu vypadalo před náma" za což jsem rád. Okolí srubu se podařilo taktéž navrátit do akceptovatelného stavu, nadvakrát postavený most byl zbořen a sraz tím skončil. Budu se opět těšit na další.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Tak jsem probral fotky..nic moc to není a hlavně moc toho není (ono vytáhnout foták v dešti není vůbec příjemné 
https://picasaweb.google.com/ThomikG/Sraz_Thalie_2011
https://picasaweb.google.com/ThomikG/Sraz_Thalie_2011

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
super fotky! Konečně taky na nějaké semPráček wrote:Tak jsem probral fotky..nic moc to není a hlavně moc toho není (ono vytáhnout foták v dešti není vůbec příjemné
https://picasaweb.google.com/ThomikG/Sraz_Thalie_2011
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje