Istvan wrote:Jak muze byt takove nezazivne tema zabavne, kde se tady dava prispevkum palec nahoru?

Super na pobaveni. A obdiv pro kucika a DG za dobre a vypovidajci odpovedi

Tak promiň, že jsem se ptal jak úplnej trouba. Proto je to v nováčkovských dotazech, protože se tu ptám jako nováček

Příště se radši zeptám někoho po PM, páč dostanu stejnou odpověď, jako teď tady, akorát mě nebudou mít všichni kolem za blba. Jako nováček na Thalii bych měl mnohem víc dotazů, ale radši si je nechám pro sebe a budu tápat, než se ptát
kucik wrote:Ono se ti to totiž na 39. levelu už tak moc nevyplatí

Já vim, ještě jednou díky.