Nalezené itemy ze srazů a setkání

Plánované i proběhlé srazy.

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Nalezené itemy ze srazů a setkání

Post by Bahnak »

Vzhledem k většímu počtu nalezených itemů itemů v mé skrýši zakládám tento topic jako seznam věcí co můžou někomu přebývat v báglu, případně zde umistěte poptávku po předmětu, který naopak v báglu hledáte.

Z letního srazu 2011 se mi tedy domů dostaly tyto itemy:


1) Plastová dóza s modrým víčkem (před umytím vykazovala zamaštění a přítomnost nějakých bylinek, tipuju to na marinovací misku s masem od někoho z drowů)
2) Nerezový hrníček se značkou "Shell" (Foxik)
3) Plastová nádobka se solí (tipuju Lenku)
4) Ručník - nejspíše původně bílý, skutečnou barvu se dozvím po vyprání, zatím se suší)
5) Bílé bermudy s oranžovým lemováním (ale neskončily u mě, naposledy jsem je pokládal na ten dřevěnej stolek tak buď je někdo konečně našel a nebo si je už někdo přivlastnil)
6) Derkenuv tenisák (zapoměl jsem vrátit)
7) Bersuv pinpongáč - zlatonka z famfrpálu (taktéž jsem zapoměl vrátit)
8) Maskáčovaný obal na spacák
9) Rejtyho propiska


Případní zájemci o itemy pište do PM, jsem z Prahy, občas se potuluju po ČR. Případně dovezu na další sraz. Prosím beze SPAMu tady, ať se zbytečně díky SPAMu neztratí příspěvek který by mohl vést k nalezení itemu či jeho majitele. Děkuji.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Práček
Velmistr
Posts: 1180
Joined: 22:03 11. Mar 2010
Location: Práglevačka

Re: Nalezené itemy ze srazů a setkání

Post by Práček »

mně se v autě objevil část obleku (nevím jak to nazvat) je černý s fialovým lemem
Image
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Nalezené itemy ze srazů a setkání

Post by Radim »

Zamaštěná plastovka je moje a bylo tam masíčko :mrgreen:,se někdy stejně sčutnem v Práglu všeci bubáci
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Sobik
Rytíř
Posts: 717
Joined: 08:27 12. Apr 2009
Location: Praga

Re: Nalezené itemy ze srazů a setkání

Post by Sobik »

Obal na spacák je můj. :)
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Nalezené itemy ze srazů a setkání

Post by Lord_Berserk »

Uchylnej ruzovej pinpongac si nech a vecer pri pohledu na nej muzes myslet na me :mrgreen: :mrgreen:

Sice mi jako profikovy ve stolnim tenise bude chybet, ale preziju to :P
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
jogobelo
Poutník
Posts: 65
Joined: 23:58 12. Feb 2010

Re: Nalezené itemy ze srazů a setkání

Post by jogobelo »

Ty bílé bermudy s oranžovým jsi mi osobně na mé přihlášení už v kempu předával... :D
Pravý muž chce dvojí: nebezpečí a hru. Proto chce ženu, poněvadž je to ta nejnebezpečnější hračka. - Nietszche Friedrich
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Nalezené itemy ze srazů a setkání

Post by Bahnak »

Fakt? Hmmm, asi zbytkáč z předešlého večera nebo něco jinýho... Čort ví proč si to nepamatuju, jsem rád že se nalezl majitel. (ale byly schovaný moooc hezky, zapadly za kraj toho obložení srubu)
Bersíkovi donesu pinpongáč časem do plzně, sobikovi obal na spacák za rok na sraz nebo na nějakej sraz dříve, Radimovi jeho plasták až ho zčuchnu v Práglovačce s ostatníma bubákama kde hodím po Derkenovi jeho tenisákem, akorát nevím jak dám Foxikovi ten hrnek, asi taky na nějakym srazu...
Solničku Lence asi taky jak to tak vypadá předám za rok, Rejtyho propisku konfiskuju, u ručníku si ani po vyprání nejsem jistý barvou, ale možná že kdysi byl bílý.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Nalezené itemy ze srazů a setkání

Post by Shaman88 »

Ten ručník by mohl být čistě teoreticky můj, pokud teda visel na jedný noze od toho velkýho stanu.
Nicméně už jej nechci.... :)
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Nalezené itemy ze srazů a setkání

Post by Bahnak »

Nový nález! Šedá kšiltovka NIKE! Troško vyšisovaná od sluníčka ale OK! Čípak to je?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Nalezené itemy ze srazů a setkání

Post by kucik »

Práček wrote:mně se v autě objevil část obleku (nevím jak to nazvat) je černý s fialovým lemem
Není lem zlato-fialový? Je to vršek, nebo spodek? Možná je to ode mě.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Práček
Velmistr
Posts: 1180
Joined: 22:03 11. Mar 2010
Location: Práglevačka

Re: Nalezené itemy ze srazů a setkání

Post by Práček »

je to takové dlouhé "triko ". jen to neni z tak tenkeho materiaku, dlouhé az po kolena (možná trochu nad, nejsem doma,tak nevím přesně ), dlouhé rukávy, je černé a má fialové lemy, zlata tam neni
Image
Post Reply