Dirty fighting

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Dirty fighting

Post by G-ladiator »

Opět, které featy to jsou? Otevřeně přiznám, že nezkoumám všemožné buildy, užitečnost těch kterých featů v těch kterých buildech, ale když narazím na něco, co mi přijde vhodné z nějakého důvodu změnit, ozvu se.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Dirty fighting

Post by Shaman88 »

Nalkanar wrote:A proč nic neděláš s dalšíma třeba 10ti featama, které jsou taktéž defakto nevyužitelné na TH?
Taky bych chtěl vědět které to jsou. Nejlépe všech 10.
User avatar
Hafen
Šlechtic
Posts: 389
Joined: 13:43 05. Apr 2011
Contact:

Re: Dirty fighting

Post by Hafen »

Tak ony by se nejaky zbytecny nasly, neboj :roll:

J nechapu proc to kazdej chce porad cpat do kritikalu? Copak uz kritikal neni tak dost protezovanej? A ano jasny ne kazdej je WM, ale uvedomte si je ze kupa postav co maji WM v buildu a ten feat budou mit pristupnej taky.

Za druhe, nekdo zminil ze by byl automatickej. V cem by byly nevyhody toho featu? Zadny, jen stabilne pridaval +dmg a jak by to ovlivnilo role play jak se tu ohanite? Nijak. Vzit by si to mohl i paladin, a nikdo by to nepoznal :biggrin:

A co kdyby po aktivaci jen snizoval postih na aktivni featy o -2? Tzn aktivujete dirty fighting, a nasleduji 4 kola + int modifikator (abychom tedy vystihli podlost, nebot rvac musi mit zakladni znalosti kam kopnout, uderit) bude mit nizsi postih o 2 na knockdown, disarm, called shot. Nebude to bojovy, ale jen to snizi postihy na vyse zminene featy behem trvani.

NEBO varianta 2)
Na X kol +Int mod to snizi souperuv vycvik o 4+int mod (pripadne plus d6, nebo mod dexy, vyberte si co vam k "spinavemu boji" sedi lepe).
dira_v_bubnu
Poutník
Posts: 52
Joined: 21:22 26. May 2011

Re: Dirty fighting

Post by dira_v_bubnu »

Hafen wrote: A co kdyby po aktivaci jen snizoval postih na aktivni featy o -2? Tzn aktivujete dirty fighting, a nasleduji 4 kola + int modifikator (abychom tedy vystihli podlost, nebot rvac musi mit zakladni znalosti kam kopnout, uderit) bude mit nizsi postih o 2 na knockdown, disarm, called shot. Nebude to bojovy, ale jen to snizi postihy na vyse zminene featy behem trvani.
Nebo udělat, že DF si může vzít jen ten, kdo má 15+inteligenci a dá mu to natrvalo bonus +2 na knockdown, disarm, called shot, ... Tim by bylo ošetřený, že musí mít nějakou inteligenci a zároveň by to bylo automatický. :oops:
Hafen wrote: NEBO varianta 2)
Na X kol +Int mod to snizi souperuv vycvik o 4+int mod (pripadne plus d6, nebo mod dexy, vyberte si co vam k "spinavemu boji" sedi lepe).
tohle by bylo taky fajn, jen je problém, že kdyby se to snižovalo soupeři, tak kdyby se sešli třeba 3 takovýhle postavy (dejme tomu na 5.lvlu) a seběhli by se na postavu na cca 15.lvlu, která by si s nima měla hravě poradit, tak jí daj 3*(4+int mod) výcvik dolů... To by nebylo asi dobrý, ne?
User avatar
Hafen
Šlechtic
Posts: 389
Joined: 13:43 05. Apr 2011
Contact:

Re: Dirty fighting

Post by Hafen »

Bud by se to nescitalo, nebo by se to scitalo jen do urcite vyse. Anebo by se to snizeni vycviku vypocitavalo pro kazdeho oponenta zvlast.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Dirty fighting

Post by Prasokralik »

Zbytečně zvyšovat nároky na feat, zbytečně řešit složitosti, dělat z featu pro lowíky hustodeémonskykrutopřísnejuberzabijáckej feat, na to vás užije. Když chcete nutně změnu, stačí vypnout jeho aktivaci a zvýšit zranění na +1k4 plošně pro všechny útoky. Lowlevlíkům to pomůže a těm co si to nevezmou to sice nebude na epiku chybět ale ani když to budou mít je neurazí. Ještě tomu vypnout možnost kritického násobení, podobně jako má sneak attack, aby si WM zas tak moc nevyskakovali.
Last edited by Prasokralik on 15:17 02. Aug 2011, edited 1 time in total.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Dirty fighting

Post by G-ladiator »

Tak ony by se nejaky zbytecny nasly, neboj
Zatím tu nikdo žádný další neřekl.
J nechapu proc to kazdej chce porad cpat do kritikalu? Copak uz kritikal neni tak dost protezovanej? A ano jasny ne kazdej je WM, ale uvedomte si je ze kupa postav co maji WM v buildu a ten feat budou mit pristupnej taky.
Nemusí to být nutně u kritikalu, jak jsem psal, a sám navrhuješ jiný postup.
Za druhe, nekdo zminil ze by byl automatickej. V cem by byly nevyhody toho featu? Zadny, jen stabilne pridaval +dmg a jak by to ovlivnilo role play jak se tu ohanite? Nijak. Vzit by si to mohl i paladin, a nikdo by to nepoznal
Pokud se feat k postavě nehodí, a přesto ho má, pak je chyba na straně hráče.
A co kdyby po aktivaci jen snizoval postih na aktivni featy o -2? Tzn aktivujete dirty fighting, a nasleduji 4 kola + int modifikator (abychom tedy vystihli podlost, nebot rvac musi mit zakladni znalosti kam kopnout, uderit) bude mit nizsi postih o 2 na knockdown, disarm, called shot. Nebude to bojovy, ale jen to snizi postihy na vyse zminene featy behem trvani.

NEBO varianta 2)
Na X kol +Int mod to snizi souperuv vycvik o 4+int mod (pripadne plus d6, nebo mod dexy, vyberte si co vam k "spinavemu boji" sedi lepe).
Obojí pěkné nápady
Alvarion
Šlechtic
Posts: 325
Joined: 22:47 15. Nov 2010

Re: Dirty fighting

Post by Alvarion »

Prasokralik wrote:Zbytečně zvyšovat nároky na feat, zbytečně řešit složitosti, dělat z featu pro lowíky hustodeémonskykrutopřísnejuberzabijáckej feat, na to vás užije. Když chcete nutně změnu, stačí vypnout jeho aktivaci a zvýšit zranění na +1k4 plošně pro všechny útoky. Lowlevlíkům to pomůže a těm co si to nevezmou to sice nebude na epiku chybět ale ani když to budou mít je neurazí. Ještě tomu vypnout možnost kritického násobení, podobně jako má sneak attack, aby si WM zas tak moc nevyskakovali.

Pro monka hodne silné, přestože to na první pohled vypadá jako dobrý nápad na druhý se bojím.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Dirty fighting

Post by Shaman88 »

Všichni tu píšete že je tu úplně moc nepoužívaných featů - prosím abyste je vypsali.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Dirty fighting

Post by Prasokralik »

Alvarion wrote:
Prasokralik wrote:Zbytečně zvyšovat nároky na feat, zbytečně řešit složitosti, dělat z featu pro lowíky hustodeémonskykrutopřísnejuberzabijáckej feat, na to vás užije. Když chcete nutně změnu, stačí vypnout jeho aktivaci a zvýšit zranění na +1k4 plošně pro všechny útoky. Lowlevlíkům to pomůže a těm co si to nevezmou to sice nebude na epiku chybět ale ani když to budou mít je neurazí. Ještě tomu vypnout možnost kritického násobení, podobně jako má sneak attack, aby si WM zas tak moc nevyskakovali.

Pro monka hodne silné, přestože to na první pohled vypadá jako dobrý nápad na druhý se bojím.
Mno, znevýhodní to ty co mají málo útoků za kolo. Ano, RDDčka, VY. Monk z toho budep rofitovat nejvíc, pravda, má jich 5. Bojovník má třeba zase 4. A k tomu +6dmg za specializace a mnohem větší bab tedy lepší šanci na zásah. Atd.

Šamane, výroba lektvarů a svitků z featu :P garnatuju že jsou málo používané :D
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Locked