Dynamicke zbrane
Dynamicke zbrane
Sem piste vsetky chyby ktore sa vyskytnu v systeme dynamickych zbrani. A poprosim aby ste u danej chyby uviedli rasu postavy(napr clovek) , typ zbrane (napr dlhy mec) a co sa stalo. Pripadne prilozte obrazok.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Zatial to vyzera ze ta chyba je viditelna len u hraca ktoremu to zbugne. Ale iny hrac mu vidi zbrane na spravnom mieste. Cize by to mohlo byt sposobene nejakym lagom (?)... *pokrci plecami* cas ukaze viac
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Mne to zacalo nak blbnut. Mam na chrbte mec, luk a sipy. Tasim mec tak mi zmizne z chrbta vsetko aj luk aj sipy. Jedna sa o cloveka.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
dělá mi to to samý co photterovi... Ne vždy, ale občas jo a dokonce mam pocit, že je to vidět blbě i pro ostatní (a nedělá to jen luk, ale i meče). Poprvé se mi to stalo potom, co jsem se napil, teď se mi to stalo podruhé-hned po logu. Vypnout a zapnout zobrazování taky nepomáhá (možná jak kdy?) a relog taky, jak z výše napsané situace vyplývá
, nepomůže vždy...
Ale jinak, když to funguje, tak je to fakt hustotka. Tohle mi v NWN vždycky chybělo
A jak tak na to koukam, tak mam pocit, že ty zbraně zaujmou polohu, jako když je postava skrčená... Oni jsou vlastně ve správný pozici, ale ne vůči stojící postavě
Ale jinak, když to funguje, tak je to fakt hustotka. Tohle mi v NWN vždycky chybělo
A jak tak na to koukam, tak mam pocit, že ty zbraně zaujmou polohu, jako když je postava skrčená... Oni jsou vlastně ve správný pozici, ale ne vůči stojící postavě
Takže napřed pochavala...je to pěkné.
A teď připomínky
:
1, Zkoušela jsem to u Vroga a pokud má plášť tak všechny zbraně jsou zapíchnuté do pláště a to tak že koukají jen kousky vršků.
2, Pokud nasedne na koně tak všechny zbraně , štít , šípy atd...má pod zadkem. Prostě na všem sedí.
3, Použila jsem rybářský prut a na zádech se mi pak oběvila ohromná dřevěná tyč
4, Vypnutí efektů sice odstraní všechny věci , ale po zapnutí jsou tam zase všechny...takže jak mile postava jednou tu věc vezme už se ji ze zad nezbaví jinak než vyhozením z inventáře.
Takže se jen zeptám nešlo by při plášti posunout zbraně dál od těla ? Nešlo by udělat aby zbraň byla viditelná na zádech i při jízdě na koni ?
A nešlo by udělat že po vypnutí zobrazování zbraní a novém zapnutí se budou ty zbraně načítat opět postupně podle toho jak je postava bere ?
// Ufff... jsem otravná co ?
A teď připomínky
1, Zkoušela jsem to u Vroga a pokud má plášť tak všechny zbraně jsou zapíchnuté do pláště a to tak že koukají jen kousky vršků.
2, Pokud nasedne na koně tak všechny zbraně , štít , šípy atd...má pod zadkem. Prostě na všem sedí.
3, Použila jsem rybářský prut a na zádech se mi pak oběvila ohromná dřevěná tyč
4, Vypnutí efektů sice odstraní všechny věci , ale po zapnutí jsou tam zase všechny...takže jak mile postava jednou tu věc vezme už se ji ze zad nezbaví jinak než vyhozením z inventáře.
Takže se jen zeptám nešlo by při plášti posunout zbraně dál od těla ? Nešlo by udělat aby zbraň byla viditelná na zádech i při jízdě na koni ?
A nešlo by udělat že po vypnutí zobrazování zbraní a novém zapnutí se budou ty zbraně načítat opět postupně podle toho jak je postava bere ?
// Ufff... jsem otravná co ?
Za pochvalu diky. 
1. ak by som to nejak posunul dalej od plastu, vsetky postavy ktore by nemali plast by nadavali ze ich zbrane su prilis daleko od tela (skus si v reale dat na chrbat sekeru a cez nu natiahnut plast
)
2. kon ma posunuty bod od ktoreho engine vie kam kreslit zbrane, mozno by sa to dalo "presunut" vysie uvidim este
3. rybarsky prut je predmet typu palica, cize zobrazi sa ako palica
4. kludne mozem spravit ten vymaz zbrani z tela, ale neviem neviem.. ked si predstavim ze niekto tak skryva zbrane ako halapartna ci kosa do batohu aby ostatny nevideli co je zac.. takze je to na vas ci chcete vidiet zbrane ktore pouzivate alebo si chcete sami zvolit co zobrazit
PS:uz som zistil ako by bolo mozne ten bug zo zlym umiestnenim zbrani odstranit ale to riesenie necham ako posledne
1. ak by som to nejak posunul dalej od plastu, vsetky postavy ktore by nemali plast by nadavali ze ich zbrane su prilis daleko od tela (skus si v reale dat na chrbat sekeru a cez nu natiahnut plast
2. kon ma posunuty bod od ktoreho engine vie kam kreslit zbrane, mozno by sa to dalo "presunut" vysie uvidim este
3. rybarsky prut je predmet typu palica, cize zobrazi sa ako palica
4. kludne mozem spravit ten vymaz zbrani z tela, ale neviem neviem.. ked si predstavim ze niekto tak skryva zbrane ako halapartna ci kosa do batohu aby ostatny nevideli co je zac.. takze je to na vas ci chcete vidiet zbrane ktore pouzivate alebo si chcete sami zvolit co zobrazit
PS:uz som zistil ako by bolo mozne ten bug zo zlym umiestnenim zbrani odstranit ale to riesenie necham ako posledne
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
[/img]