Deity system
-
dira_v_bubnu
- Poutník
- Posts: 52
- Joined: 21:22 26. May 2011
Re: Deity system
Chci se zeptat, jaká je TEĎ pravděpodobnost, že mě bůh zachrání před smrtí? Je nějaká? Dá se nějak zvednout? Díky.
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Deity system
Řekl bych, že je přímo úměrná tomu, na kolika výpravách s sebou máš klerika na dostatečné úrovni. Osobně se mi to tak líbí.
Re: Deity system
+ procento pokud vyznáváš boha, kterej má náladu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Deity system
Jinak ze zásady takhle navrhovaným systémem nesouhlasím. Už tu byly párkrát takové návrhy, ale ze skušenosti je výsledkem naprostý opak, než jaký bychom chtěli.
Bonifikovat systémově modlení/dary/léčení..etc vede jen k tomu, že to postava nedělá proto, že by to vycházelo z podstaty jejího charakteru, ale přiohne svůj charakter tak, aby na tyto výhody dosáhla.
Jak už tu bylo řečeno, tohle všechno můžeš dělat i teď a pokud to budeš hrát dobře, nemyslím si, že to zůstane bez odezvy.
Bonifikovat systémově modlení/dary/léčení..etc vede jen k tomu, že to postava nedělá proto, že by to vycházelo z podstaty jejího charakteru, ale přiohne svůj charakter tak, aby na tyto výhody dosáhla.
Jak už tu bylo řečeno, tohle všechno můžeš dělat i teď a pokud to budeš hrát dobře, nemyslím si, že to zůstane bez odezvy.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Deity system
Souhlas s Kucikem
Akorát by se pak našli buildeři co by dávali dokupy něco na tento způsob:
Šance na Resurect:
- Základ 0%
- Věřící v daného boha (zadáno při tvorbě postavy) +10%
- Má v inventáři svatý ostatek +10%
- Daroval chrámu svého boha peněžní obnos vyšší než 1000gp*lvl +10% na jeden restart
- Odříkal před bojem modlitbu ke svým bohům +5% za každé pomodlení (max 3x za restart, sčítá se)
- Je klerikem či paladinem +10%
- Má feat "štěstí hrdinů" +10%
- Obdržel od DM za Q status "miláček bohů" +25%
Něco takového (či tomuto jakkoliv podobnému) se mi vcelku hodně protiví, neboť by se to zvrhlo pouze v matematiku a RP hra "věřícího" by šla defakto ještě víc do kytek...
Já nevím jak vy ale vidím v tom jen hon za 100% (nebo alespoň co největší přiblížení k této hodnotě) za cílem vyhnout se šanci na exnutí, to vše pouhým klikáním...
Akorát by se pak našli buildeři co by dávali dokupy něco na tento způsob:
Šance na Resurect:
- Základ 0%
- Věřící v daného boha (zadáno při tvorbě postavy) +10%
- Má v inventáři svatý ostatek +10%
- Daroval chrámu svého boha peněžní obnos vyšší než 1000gp*lvl +10% na jeden restart
- Odříkal před bojem modlitbu ke svým bohům +5% za každé pomodlení (max 3x za restart, sčítá se)
- Je klerikem či paladinem +10%
- Má feat "štěstí hrdinů" +10%
- Obdržel od DM za Q status "miláček bohů" +25%
Něco takového (či tomuto jakkoliv podobnému) se mi vcelku hodně protiví, neboť by se to zvrhlo pouze v matematiku a RP hra "věřícího" by šla defakto ještě víc do kytek...
Já nevím jak vy ale vidím v tom jen hon za 100% (nebo alespoň co největší přiblížení k této hodnotě) za cílem vyhnout se šanci na exnutí, to vše pouhým klikáním...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Deity system
Náhodou, já minimálně o jednom paladinovi, který je duchovně (a nemyslím tím strašidlaJ.F.Payne wrote:A přitom my paladini potřebujeme tak zoufale duchovní vedení...)
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Deity system
Zrejmě myslíš boha, žádný jiný není......KaTo wrote:Náhodou, já minimálně o jednom paladinovi, který je duchovně (a nemyslím tím strašidlaJ.F.Payne wrote:A přitom my paladini potřebujeme tak zoufale duchovní vedení...)
) veden
![]()
![]()
vím. Musíš holt lépe hledat Toho Pravého Duchovního Vůdce
![]()
![]()
!
Diety systém jak je zde prezentovaný - absolutně souhlasím s Bahnakem, Kucíkem, DG atd. Hned jak jsem si to přečetl, říkal jsem si, že jde zřejme o "dietní systém" jak nasadit Thalii ještě méně motivace hrát něco bez kolaterálního zisku.
Na rozdíl od pohlavárů si mohu dovolit být ostřejší. "Ten dietní systém je ale hnus velebnosti."
Re: Deity system
No jak myslite, me je to celkem jedno, jinde to funguje a zadnej problem s tim neni
ja muzu zit bez toho.
Re: Deity system
To je dobře, protože kdyby ne, tak bych si nemohl bejt jistej ani tou smrtí že je jednoznačná...
Smrt je jediná jistota na thalii
Smrt je jediná jistota na thalii
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Deity system
Amen.Alvarion wrote:Zrejmě myslíš boha, žádný jiný není......KaTo wrote:Náhodou, já minimálně o jednom paladinovi, který je duchovně (a nemyslím tím strašidlaJ.F.Payne wrote:A přitom my paladini potřebujeme tak zoufale duchovní vedení...)
) veden
![]()
![]()
vím. Musíš holt lépe hledat Toho Pravého Duchovního Vůdce
![]()
![]()
!
![]()
Diety systém jak je zde prezentovaný - absolutně souhlasím s Bahnakem, Kucíkem, DG atd. Hned jak jsem si to přečetl, říkal jsem si, že jde zřejme o "dietní systém" jak nasadit Thalii ještě méně motivace hrát něco bez kolaterálního zisku.
Na rozdíl od pohlavárů si mohu dovolit být ostřejší. "Ten dietní systém je ale hnus velebnosti."
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Deity system
chtěl bych něco podobného pro weapon mastera. Budu se pul hodiny točit ve vířiváku před majstrem, dam mu zlato na brusku, hodinu budu mlátit do dřevěného panáka a za tohle by mohl být třeba další násobitel a rozsah zbraně o 4. V případě featu "štěstí hrdinů" o 6 . Super ne? 
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: Deity system
Klidne se smejte, jinde je to brane vazne a jsou nascriptovani vsichni bohove faerunu, okolo 134.
Edit: a co jsem si to procital, vypocitava se z toho i vliv boha a kdyz je malej nebo zadnej (nikdo ho neuctiva), tak buh neodpovi
Edit: a co jsem si to procital, vypocitava se z toho i vliv boha a kdyz je malej nebo zadnej (nikdo ho neuctiva), tak buh neodpovi
Re: Deity system
Asi to nebyli češi.... uplně vidím jak by zlouni běhali po jezevcích se slovy ještě obětujem 5 hrdinů a máme pro dnešek maximální přízeń boha a pak můžem zkusit ten dung.Hafen wrote:Klidne se smejte, jinde je to brane vazne a jsou nascriptovani vsichni bohove faerunu, okolo 134.
Edit: a co jsem si to procital, vypocitava se z toho i vliv boha a kdyz je malej nebo zadnej (nikdo ho neuctiva), tak buh neodpovi
V současnosti jsou i starý firmy rozumný celkem, mužes se o svou hlavu poprat..... Kdyby byl dietní systém, jen by se zvýšilo pižláník u krku ve jménusvého boha...... Uvadím jen extrém, aby jsi pochopil.
Jsme češi, ne američani nebo jinej tupější národ na zneužívání všeho.
Re: Deity system
Tak ono je to nahodny, takze si nemuzes rict mam 100% piety nic se nemuze stat
, sance na resurekci je prej hodne nizka a kdyz se mi to stalo prej jsem si vybral stesti na tyden dopredu.
No, je fakt ze na ceskych servrech ehokoliv je hned prvni veta u skoro vseho ze to pujde zneuzit.
No, je fakt ze na ceskych servrech ehokoliv je hned prvni veta u skoro vseho ze to pujde zneuzit.
Re: Deity system
Nejde ani o zneužívání, ale o to, že to nic prospěšnýho nepřináší. Jen další tupý klikání, na to už máme craft. Prostě by si každej párkrát denně povinně naklikal přízeň a s uctíváním bohů by to nemělo nic společnýho.
Vedoucí týmu Thalie