Deity system

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Hafen
Šlechtic
Posts: 389
Joined: 13:43 05. Apr 2011
Contact:

Re: Deity system

Post by Hafen »

Jn hrat zenskou miva i nevyhody...i kdyz...u nekterych clovek nevi ani kdyz hraje chlapa :o
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Deity system

Post by Bahnak »

Miell wrote:Modlitba při starostech
:twisted: :twisted: ...v pořádku... :twisted: :twisted:
A pak ještě před odlogem závěrečnou ukláněčku WBčkům, Kronikářům a Kucikovi:

Věřím v WB, tvůrce všemohoucího, stvořitele map povrchu i podtemna.
I v Scriptera Kucika, modly naší ; jenž se počal z hráče velikého, narodil se z víru RP, trpěl pod nedodělanou hrou, zabit a sužován pravidly byl; sestoupil do pekel k Astarothovi, třetího dne vstal z mrtvých; vstoupil do Teamu, sedí po pravici Rejtyho, DM všemohoucího; odtud přijde soudit scripty živé i mrtvé.
Věřím v DenGraase a Žorže , společenství DM, odpuštění drobných prohřešků, vracení XPů po pádu servru a možnost relevelu. Amen.

//z původního: Věřím v Boha, Otce všemohoucího, Stvořitele nebe i země.
I v Ježíše Krista, Syna jeho jediného, Pána našeho; jenž se počal z Ducha svatého, narodil se z Marie Panny, trpěl pod Ponciem Pilátem, ukřižován umřel i pohřben jest; sestoupil do pekel, třetího dne vstal z mrtvých; vstoupil na nebesa, sedí po pravici Boha, Otce všemohoucího; odtud přijde soudit živé i mrtvé.
Věřím v Ducha svatého, svatou církev obecnou, společenství svatých, odpuštění hříchů, vzkříšení těla a život věčný. - Tohle před spaním odříkává moje babička//
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Locked