Taky děkuju. Hra na pravdu se nám poněkud vymkla kontrole.mandos wrote:Díky všem za dnešní povedený výlet a OneIceOne za ty hosty...v tu chvíli jsem fakt nemohl
A docela by mě zajímalo, proč tu hru chce každý s Nessou hrát. Tímto díky Azhaelovi.
Taky děkuju. Hra na pravdu se nám poněkud vymkla kontrole.mandos wrote:Díky všem za dnešní povedený výlet a OneIceOne za ty hosty...v tu chvíli jsem fakt nemohl
Já taky díky za hru, aspon to má trošku koření takyNalkanar wrote:Díky "Morusákům" za zábavu v poslední dobějsem rád, že nedošlo na trhání hlav
![]()
A ještě díky WBčkům přes craft, ten kdo dělal ty popisky kovů a kamenů si s tím dal sakra práci (nomis?)