Prasokralik wrote:Já jsem kdesi četl, že vědecký pokrok řídí muži. Jsou totiž natolik líní, že radši investují svůj čas a úsilí do toho něco zlepšit, než aby zatli zuby, a spokojili se s tím co už máme.
Hafen wrote:Ja s nim plne souhlasim proc bych mel stokrat klikat a neco vypisovat kdyz to muze jit na jedno kliknuti... Kdyz chcete travit zbytecne minuty nad klikanim cisel tak prosim, nas do toho netahejte.
Nikdo nikomu nebude bránit v nascriptování úpravy tak aby to fungovalo dle vás. Takže se do toho klidně pusťte Místo těch rýpavých poznámek už jste to mohli mít hotové.
Krata wrote:EDIT: samozřejmě se nejspíš může udělat i nějakej hlasovej systém, aby jsi nemusel kliknou ani jednou navíc a neupadl ti třeba prstík
Tohle je pravá výzva pro scriptery! Možno rozvinout i v plně funkční hlasové ovládání NWN.
Jen ať to nedopadne jako ten vtip o frajerce co si nechala udělat ruku na hlasové ovládání a šla na záchod...
Pro neznalé řekla:
Rozepnout kalhoty...
...Utřít...
...Au do prdele...AU...
...Do Hajzlu...Nééé...
...do *píííp*...UAAAUU....