dovoluji si vás pozvat na naše jubilejní vystoupení thrashmetalové kapely Thrashing machine! Konzert se uskuteční 28.8. v ovci zvané Jirny (za černým mostem) a konkrétně za hospodou u Antošů. Rád vás tam uvidím a potěší mě vaše podpora
Jirny,náš konzert u hospody.
Jirny,náš konzert u hospody.
Zdravím,
dovoluji si vás pozvat na naše jubilejní vystoupení thrashmetalové kapely Thrashing machine! Konzert se uskuteční 28.8. v ovci zvané Jirny (za černým mostem) a konkrétně za hospodou u Antošů. Rád vás tam uvidím a potěší mě vaše podpora
. Je to u hospody takže bude možnost posedět, samotné vystoupení bude trvat tak... CCA do hodiny a půl. Takže jestli chcete vidět jak kvílím na podiu, popřípadě jen posedět po vystoupení tak neváhejte přijít, jedinej snad zádrhel by mohla být doprava, protože busy tam jezdej trošku hůře (Z Černého Mostu). Konzert samotnej začíná v 20:00, ale jako já tam určo budu ještě dřív kvůli zvučení a dalším věcem. 
dovoluji si vás pozvat na naše jubilejní vystoupení thrashmetalové kapely Thrashing machine! Konzert se uskuteční 28.8. v ovci zvané Jirny (za černým mostem) a konkrétně za hospodou u Antošů. Rád vás tam uvidím a potěší mě vaše podpora
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Jirny,náš konzert u hospody.
Tak doufám že aspon někdo natočí, abys mohl ukázat jak to vypadalo 
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Jirny,náš konzert u hospody.
Velké dík patří Práčkovi, který dorazil a dělal nám fotografa, moc se těším na fotečky, konzert byl skvělej, házelo se hlavama, pogovalo se, lidi si to fakt užili. Určo sem něco hodím, aby jste viděli o co jste přišli
.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Jirny,náš konzert u hospody.
Nahrávku máme, ale vůbec se nepovedla, úplně jsme se zhrozili, když jsme to slyšeli.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Jirny,náš konzert u hospody.
a jsi si jistej,ze se nepovedla ta nahravka? ))))Molly23 wrote:Nahrávku máme, ale vůbec se nepovedla, úplně jsme se zhrozili, když jsme to slyšeli.
Lossë Hyaro
Re: Jirny,náš konzert u hospody.
Punk to není, je to pořádnej Thrash metal. Nahrávka se nepovedla, protože je přepálenej zpěv, bubny jsou slyšet dost plechově, bassa duní do pravého sluchátka a kytary jsou úplně někde kdesi. Z tý nahrávky je slyšet každej přehmat atd. Ty zpěvy zní jak hromada ožralů u karaoke. Uvidíme jak kvalitní budou videjka. NAživo to bylo úplně jiné a podle publika to prej bylo luxusní a užili si to. My taky.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Jirny,náš konzert u hospody.
Mužu poprosit o tu nahravku?Molly23 wrote:Punk to není, je to pořádnej Thrash metal. Nahrávka se nepovedla, protože je přepálenej zpěv, bubny jsou slyšet dost plechově, bassa duní do pravého sluchátka a kytary jsou úplně někde kdesi. Z tý nahrávky je slyšet každej přehmat atd. Ty zpěvy zní jak hromada ožralů u karaoke. Uvidíme jak kvalitní budou videjka. Naživo to bylo úplně jiné a podle publika to prej bylo luxusní a užili si to. My taky.
Sareth - *Leč temnota nezvítezila, odpočívá rukou své milované, pokoj mu*
Kvas - Tož ja to nezvdam! Öing!
Cornelius *připravuje se*
Kvas - Tož ja to nezvdam! Öing!
Cornelius *připravuje se*
Re: Jirny,náš konzert u hospody.
Bandzone je? 
Sheii >> stále ještě naživu.
Isandra >> mladá sebevědomá elfka.
Isandra >> mladá sebevědomá elfka.
Re: Jirny,náš konzert u hospody.
Bandzone je http://bandzone.cz/thepussies
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Jirny,náš konzert u hospody.
Tak na netu je už první video, jen se bojím, že asi ne všichni se na to budou moct podívat, protože je to na facebooku a tam jsou všelijaká ta nastavení soukromí atd. časem snad bude i něco tytrubce.
Není to nejlepší, je to první vystoupení a plno věcí jsme neměli dobře nazkoušenejch, ale fanoušci dávaj jasně najevo co si o tom myslí
.
http://www.facebook.com/video/video.php ... =video_tag
Není to nejlepší, je to první vystoupení a plno věcí jsme neměli dobře nazkoušenejch, ale fanoušci dávaj jasně najevo co si o tom myslí
http://www.facebook.com/video/video.php ... =video_tag
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬