Co Vám na Thalii vadí?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Vadí mi animace pro modlení. Mnohem radši bych klidné sepnutí rukou, než mlácení hlavou o zem ve stylu Allah Akbar. Teď se musím při systémový motlitbě schovávat, aby moje postava nevypadala jako úchyl.
PUF!
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Jojo.. to dělám už rok a půl:) A když se nešlo schovat, vydávala jsem to za protahování zad a podobně. Nebo jsem si psala do hvězdiček klidně se modlí a popravdě ostatním do tellu i napsala ať tu animaci ignorují. Takže se připojuju s žádostí o změnu.kokosak wrote:Vadí mi animace pro modlení. Mnohem radši bych klidné sepnutí rukou, než mlácení hlavou o zem ve stylu Allah Akbar. Teď se musím při systémový motlitbě schovávat, aby moje postava nevypadala jako úchyl.
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC
https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ
- Absinthorix
- Bůh
- Posts: 3017
- Joined: 23:28 05. Feb 2010
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Máte Alláhuakbaroidní povolání no... 
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Taky jsem za změnu. Prosím, prosím. Nebo jestli by se to dalo třeba zvolit...?
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Rozmazlenci! Drowí bič na vás!! To vás naučí se SPRAVNE modlit!
P.S.
Taky se té animaci "alláhu, dej nám vláhu" motlitbě u kleriků musím smát a přimluvil bych se za její změnu nebo volbu výběru.
Hrdý kněz, rovnostářského boha a plazí se po zemi jako nejšpinavější otrok Xian
.
P.S.
Taky se té animaci "alláhu, dej nám vláhu" motlitbě u kleriků musím smát a přimluvil bych se za její změnu nebo volbu výběru.
Hrdý kněz, rovnostářského boha a plazí se po zemi jako nejšpinavější otrok Xian
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Co Vám na Thalii vadí?
To uz sem taky navrhoval, kdyz se zas muj Barbar modlil jak nejakej knez 
Animace "krec" idealni
Animace "krec" idealni
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Nove rozdělovani XP v partě....když jdu sam třeba na obry na 15 lvl dostavam za ně až 60 xp.Když jdem dva,rozdil 1 lvl..tzn 15 a 16 tak každy dostanem max tak 18 xp. Je to trošku demotivujici chodit v partě a taky dost nechapu proč to takle někdo nastavil? Dalši věc je...a to mi už opravdu hru znechucuje,je když DMko se vtěli do bosse a bez jedineho slova jen tak bosse navbostuje tak že hrač nema proti němu šanci.Je to docela znechcujici pocit když pak v podsvěti koukma kolem sebe a přemyšlim co z toho dotyčne Dmko mělo ? A co z toho mam vlastně ja. Zustane mi jen podivna pachuť bezmoci a flustrace ze hry a myšlenka na to že to važně nema cenu tady hrat.
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Mě docela překvapili dvě věci ve hře a připadají mi hodně nelogické.
1) Když jsem přišel za kovářem co mi vyrobil zbran a chtel po něm opravu tak řekl, že to umí opravit jen NPC.
2) Když sem chtěl od zlatníka prsten odbratnosti+2 tak mi bylo zděleno že to neumí udělat levnějc jak NPC a dokonce ani za stejnou cenu. Je to prostě od hráče dražší.
Přece není záměrem, abych komunikoval jen s NPC postavami....
1) Když jsem přišel za kovářem co mi vyrobil zbran a chtel po něm opravu tak řekl, že to umí opravit jen NPC.
2) Když sem chtěl od zlatníka prsten odbratnosti+2 tak mi bylo zděleno že to neumí udělat levnějc jak NPC a dokonce ani za stejnou cenu. Je to prostě od hráče dražší.
Přece není záměrem, abych komunikoval jen s NPC postavami....
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Zlatník NPC ti ale už neprodá prsten obratnosti +3 a výš, a k tomu se zlatník PC musí propracovat přes stádia výroby, které jsou holt nepříliš výdělečné. Takže jsi stále ve fázi, kdy se ti vyplatí kupovat od NPC, nicméně ve fázi dočasné.Miking wrote:2) Když sem chtěl od zlatníka prsten odbratnosti+2 tak mi bylo zděleno že to neumí udělat levnějc jak NPC a dokonce ani za stejnou cenu. Je to prostě od hráče dražší.
Přece není záměrem, abych komunikoval jen s NPC postavami....
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Vypocet XP se ladi. V zasade potrebuju, aby to nekdo s partou otestoval se zapnutym debugem.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Máš s tím počítat.Narsith wrote:...když DMko se vtěli do bosse a bez jedineho slova jen tak bosse navbostuje tak že hrač nema proti němu šanci.Je to docela znechcujici pocit když pak v podsvěti koukma kolem sebe a přemyšlim co z toho dotyčne Dmko mělo ? A co z toho mam vlastně ja. Zustane mi jen podivna pachuť bezmoci a flustrace ze hry a myšlenka na to že to važně nema cenu tady hrat.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Tohle sand ani nebudu komentovat.J.F.Payne wrote:Máš s tím počítat.Narsith wrote:...když DMko se vtěli do bosse a bez jedineho slova jen tak bosse navbostuje tak že hrač nema proti němu šanci.Je to docela znechcujici pocit když pak v podsvěti koukma kolem sebe a přemyšlim co z toho dotyčne Dmko mělo ? A co z toho mam vlastně ja. Zustane mi jen podivna pachuť bezmoci a flustrace ze hry a myšlenka na to že to važně nema cenu tady hrat.
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Tohle nemá smysl psát takhle obecně. Nejlepší je si to vyříkat přímo s oním DM, případně poslat PM s konkrétním popisem Rejtymu/Dengrasovi. A nebo když už to chceš z nějakého důvodu probírat na fóru, tak to popsat konkrétně (který dung, kdy, jaká parta), ať aspoň někdo pochopí, o jaké situaci vlastně píšeš.Narsith wrote: Dalši věc je...a to mi už opravdu hru znechucuje,je když DMko se vtěli do bosse a bez jedineho slova jen tak bosse navbostuje tak že hrač nema proti němu šanci.Je to docela znechcujici pocit když pak v podsvěti koukma kolem sebe a přemyšlim co z toho dotyčne Dmko mělo ? A co z toho mam vlastně ja. Zustane mi jen podivna pachuť bezmoci a flustrace ze hry a myšlenka na to že to važně nema cenu tady hrat.
Mimochodem většina těchle situací z pohledu DM vypadá trochu jinak a může se stát, že DM to připadalo naprosto v pořádku. Proto je to dobré probrat. Někdy se ukáže, že DM vážně neodhadlo situaci a sílu a udělalo chybu, jindy hráči prostě ignorovali co se děje a tvrdohlavě nabíhali do ztraceného boje nebo prostě měli hloupou taktiku a lamili. Někdy se také ukáže, že tam ani DM nebylo a hráče překvapilo prostě normální npc, které díky jinému složení party jednalo jinak. Je to jak kdy a pokud se z toho má něco vyvodit, tak je právě třeba to řešit konkrétně a přímo.
Takže když tak pošli prosím PM Rejtymu nebo Dengrasovi. Alespoň tím dáš skutečnou zpětnou vazbu a dozvíš se, co se dělo z pohledu DM.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Zajiste maš pravdu...ve většině připadu jde to připsat na vrub odlišneho chovani NPC...ale staly se i přiapdy kdy...no asi takle,ja už pro jistotu když jdu z zaklinačem na gorily tak než něco pošlu na mamku tak ji nabidnu banan nebo jablko. On jeden nikdy nevi že ?LDamian wrote:Tohle nemá smysl psát takhle obecně. Nejlepší je si to vyříkat přímo s oním DM, případně poslat PM s konkrétním popisem Rejtymu/Dengrasovi. A nebo když už to chceš z nějakého důvodu probírat na fóru, tak to popsat konkrétně (který dung, kdy, jaká parta), ať aspoň někdo pochopí, o jaké situaci vlastně píšeš.Narsith wrote: Dalši věc je...a to mi už opravdu hru znechucuje,je když DMko se vtěli do bosse a bez jedineho slova jen tak bosse navbostuje tak že hrač nema proti němu šanci.Je to docela znechcujici pocit když pak v podsvěti koukma kolem sebe a přemyšlim co z toho dotyčne Dmko mělo ? A co z toho mam vlastně ja. Zustane mi jen podivna pachuť bezmoci a flustrace ze hry a myšlenka na to že to važně nema cenu tady hrat.
Mimochodem většina těchle situací z pohledu DM vypadá trochu jinak a může se stát, že DM to připadalo naprosto v pořádku. Proto je to dobré probrat. Někdy se ukáže, že DM vážně neodhadlo situaci a sílu a udělalo chybu, jindy hráči prostě ignorovali co se děje a tvrdohlavě nabíhali do ztraceného boje nebo prostě měli hloupou taktiku a lamili. Někdy se také ukáže, že tam ani DM nebylo a hráče překvapilo prostě normální npc, které díky jinému složení party jednalo jinak. Je to jak kdy a pokud se z toho má něco vyvodit, tak je právě třeba to řešit konkrétně a přímo.
Takže když tak pošli prosím PM Rejtymu nebo Dengrasovi. Alespoň tím dáš skutečnou zpětnou vazbu a dozvíš se, co se dělo z pohledu DM.
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti
Re: Co Vám na Thalii vadí?
nevím jak ostatní povolání ale kovář to takhle nemá. Vyrobí zbraň +1 a prodá ji hráči za 10k tak na tom neprodělá. Řešení bych viděl zdražit NPC zlatníky.Braenn wrote:Zlatník NPC ti ale už neprodá prsten obratnosti +3 a výš, a k tomu se zlatník PC musí propracovat přes stádia výroby, které jsou holt nepříliš výdělečné. Takže jsi stále ve fázi, kdy se ti vyplatí kupovat od NPC, nicméně ve fázi dočasné.Miking wrote:2) Když sem chtěl od zlatníka prsten odbratnosti+2 tak mi bylo zděleno že to neumí udělat levnějc jak NPC a dokonce ani za stejnou cenu. Je to prostě od hráče dražší.
Přece není záměrem, abych komunikoval jen s NPC postavami....
ps.: amulet obratnosti+3 má, prsten nevím.