Odvrať nemrtvé - expy
Odvrať nemrtvé - expy
Když jsem zabil zombii odvracením, získal jsem 1 xp. Když jsem zabil jinou ručně, dostal jsem 18. Je to v pořádku?
PUF!
Re: Odvrať nemrtvé - expy
Pochybuju ze odvraceni na to ma vliv. Mivam za odvracene zombiky i klido 18-20 xp a pak kdyz je boucham rucne tak treba 1. Zalezi jak je to npc zrovna silne (kazde muze mit jine staty jestli jsem to dobre pochopil).
Re: Odvrať nemrtvé - expy
Některý npc sou sice stejný, ale silově rozdílný a stejně tak i v xp. Stejný je to u vlků, skřetů, myslim že u těch slabších potvor obecně. U tuhejch už si nejsem tak jistej, ale možný je to taky.
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
Re: Odvrať nemrtvé - expy
Dle mě jde opravdu o chybu a přimlouvám se za scripterské rozřešení.
Když už klerda umí odvracet nemrtvé (a elementy, výtvory, cizince či havěť), měl by za jejich odvracení dostat ty samé XP co má za jejich zabití.
Pokud tam ty XP nebudou, stane se z odvracení jen nepoužitelná schopnost, protože potvory chodím mlátit kvůli XPům že...
Když už klerda umí odvracet nemrtvé (a elementy, výtvory, cizince či havěť), měl by za jejich odvracení dostat ty samé XP co má za jejich zabití.
Pokud tam ty XP nebudou, stane se z odvracení jen nepoužitelná schopnost, protože potvory chodím mlátit kvůli XPům že...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Odvrať nemrtvé - expy
Nemůžu než jen souhlasit
No ne, pokud jsou rozdíly u mobů ve statech, kouzlech atp. Tak by ty xp měli být rozdílné určitě, ale jestli jdeš 2x za sebou do stejného dungu (ikdyž všichni asi víme, že čím častěji chodíš na stejné moby dokola, tak se expa snižuje) a jednou je zabiješ odvrácením a podruhé ručně a máš 1xp a pak dejme tomu 15 xp. To už pak je asi něco špatně 
I´m pixel-based fantasy, a man who is stoic. I hack and slash, who the heck´s more heroic?
Xzar: "I know of dragons with feet like rabbits, 'tis true, I swear." (In memoriam - died 1369 DR)
Yoshimo: "Hiiiii yah! Heh, tourists love that stuff."
Divinity: Original Sin - The talent Pet Pal allows you to speak to animals. Bark, bark. Moo.
Xzar: "I know of dragons with feet like rabbits, 'tis true, I swear." (In memoriam - died 1369 DR)
Yoshimo: "Hiiiii yah! Heh, tourists love that stuff."
Divinity: Original Sin - The talent Pet Pal allows you to speak to animals. Bark, bark. Moo.
Re: Odvrať nemrtvé - expy
Šmankote do dungu... nene, kdepak. Jedna místnost, tři spawnutý zombie. První mrtvá odvracením za 1 XP, další rozhlodaná kouzly za 18 XP. Pokud by ta za 18 měla jiný levely, dávalo by to smysl (třeba to, že chcípla, zatímco další jen utekla a další vyignorovala).
PUF!
Re: Odvrať nemrtvé - expy
Zombií jsou 3, tedy spíš 4 druhy.
1) zombie co nemá nic v rušiškách, žádného miláška, uplatňuje základní zombíí taktiku, poslušně si na jednu až dvě rány hajnout a odevzdat na 1 lvl postavy do 10exp. na 2 lvl a výš 1exp. a je jedno jak je uložena
2) zombie co má v rušišce jednoho miláška ze dřeva - chlapý to sou ty naše klacky, uplatňuje základní zombíí taktiku hajnout si méně ochotně, když tím klacíkem někoho natře tak to zezačátku i bolí a kupodivu se umí i trefit, tato zombie je vyhledávaná střelci všech kast, protože ji předběhne i želva a to vo dost a za tuto střeleckou revue se odvěčí přísunem zkušeností na prvních 4 lvl velmi štědrým
3) zombie co má v rušiškách dva milášky - lidově přezdívaná zahradník s motykama, uplatňuje základní zombíí taktiku hajnout si velmi VELMI neochotně, motikama se ohání jak kombainy John Deere, výdrž má jak fůzní ledoborec Lenin, a rychlost jako když ji u ASS hoří koudel, ale když už si dá říct a přece jen si hajne tak to stojí za to
4) nemrtví kovkopové ... jiná chátra co svůj mindrák léčí růčo strůčo
A tak si myslím, že jsi potkal zombii první kategorie a zombii druhé kategorie najednou, jedna byla poslušná a druhá taky ale trvalo jí to déle a za to byla sdílnější naž ta první.
1) zombie co nemá nic v rušiškách, žádného miláška, uplatňuje základní zombíí taktiku, poslušně si na jednu až dvě rány hajnout a odevzdat na 1 lvl postavy do 10exp. na 2 lvl a výš 1exp. a je jedno jak je uložena
2) zombie co má v rušišce jednoho miláška ze dřeva - chlapý to sou ty naše klacky, uplatňuje základní zombíí taktiku hajnout si méně ochotně, když tím klacíkem někoho natře tak to zezačátku i bolí a kupodivu se umí i trefit, tato zombie je vyhledávaná střelci všech kast, protože ji předběhne i želva a to vo dost a za tuto střeleckou revue se odvěčí přísunem zkušeností na prvních 4 lvl velmi štědrým
3) zombie co má v rušiškách dva milášky - lidově přezdívaná zahradník s motykama, uplatňuje základní zombíí taktiku hajnout si velmi VELMI neochotně, motikama se ohání jak kombainy John Deere, výdrž má jak fůzní ledoborec Lenin, a rychlost jako když ji u ASS hoří koudel, ale když už si dá říct a přece jen si hajne tak to stojí za to
4) nemrtví kovkopové ... jiná chátra co svůj mindrák léčí růčo strůčo
A tak si myslím, že jsi potkal zombii první kategorie a zombii druhé kategorie najednou, jedna byla poslušná a druhá taky ale trvalo jí to déle a za to byla sdílnější naž ta první.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Odvrať nemrtvé - expy
*dusí se smíchy* Málem jsi mě tím popisem zombií zabil!!Theogil I wrote:Zombií jsou 3, tedy spíš 4 druhy.
1) zombie co nemá nic v rušiškách, žádného miláška....
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Odvrať nemrtvé - expy
jsem rád, že jsem alespoň někoho z vás trošku pobavil 
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend