Jestli chcete jet už v pátek odpoledne tak OK, jen mi dejte echo kde vás najdu.
V práci končím v 22 a co tak koukám na spoje tak bych kolem půlnoci mohl být v srbsku nebo karlštejně, ale pokud to podstoupím tak jedině s přesným bodem srazu, bloudit sám je totiž nuda.
Malá amerika je sice zaturistovaná, ale ne zas tak moc a ve štolách turisty nenajdeš.
Přespávadlo bych viděl někde u Kubrychťárny nebo případně na Liščárně (moje oblíbená, neprší tam, je to pod skálou, ale zas tam je problém s dřevem...)
No a pak už jen cestovanda pěšmo po okolí, to už bych řešil cíle až budem na fleku a uvidíme jak na tom budeme s výbavou a sílou.
Slaňování raději ne, provaz sice mám, ale nechce se mi s ním tahat a krom toho neznám jak na tom kdo s výškama je a chci snížit pravděpodobnost volání berounské sanitky na minimum.
(už jsem tam jednou sanitu volal, trvá jim to fakt dlouho, krom toho tam není moc signál a berounští saniťáci nemají evidentně čundráky v lásce) Takže bych raději nedělal žádný masakry, prostě pohodový výšlapy. (umím na povrchu skvěle bloudit!
