Zkoušel sem to.Braenn wrote:Zkoušel jste někdo ty bardí písničky?
Jedou? Jedou jak mají? Jen dodám že je to dělané na odemčení dalších vždycky po 5 bodech v umění a množství písní se liší nástroj od nástroje, podle toho, kolik se jich podařilo sehnat. Housle jsou nejméně početné....
Ještě by mě zajímalo, byla taková nepříjemnost na EQ s nástroji, když se postava hrající písničku odlogla (tuším že to bylo tím...) v lokaci během hraní, ta písnička tam hrála dokola místo normální hudby. Poprosím někoho o otestování.
Na hudebních nástrojích, co mám už dýl mi to nefunguje a na nově koupených taky ne. Takže nevím u kterých to jde.
A zmizely mi z trezoru housle.