Víkendový čundr
Re: Víkendový čundr
Nejsem Pražskej. Když mám bejt v deset na Smícháči, tak musim vyrážet podstatně dřív. O kytaře přemejšlim, ale fak se to blbě nese. Leda bych neměl nic jinýho.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Víkendový čundr
Noooo nic jinýho... jak máš těžký spacák? Když už tahám krosnu, není problém ho vzít. A jídlo... nebude li to pět kilo konzerv, pomůžu, nebo se podělíme vespolek. Myslím že ta kytara za to stojí.
Teda jestli máme nějakej společnej repertoár
Teda jestli máme nějakej společnej repertoár
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Víkendový čundr
S tím souvisí:
Mám si brát stan? Celtu? Nebo někde padnem na zem tak jak budem?
Mám si brát stan? Celtu? Nebo někde padnem na zem tak jak budem?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Víkendový čundr
Já si beru celtu, stan je myslím zbytečný. Pršet nebude a kdyby náhodou, buď
a) vyměknem
b) stulíme se do štol
a) vyměknem
b) stulíme se do štol
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Víkendový čundr
Teda kucikoj se to bude tulit, ale co chudáci my neadaní?Braenn wrote:Já si beru celtu, stan je myslím zbytečný. Pršet nebude a kdyby náhodou, buď
a) vyměknem
b) stulíme se do štol
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
Re: Víkendový čundr
Stan zbytečnost, spíme venku, celta přijde vhod, tam kde spíme je třeba spodek lehce vystlat, celta ideál, já beru deku.
Nutnost je jen svíťítko, spacák a alkohol.
Chlastem se dá žízeň či hlad odložit na další den.
Theregu, penízky neřeš, budeš holt zase za socku. Jízdenka vyjde na cca 40 Kč.
Pak ale už doufám přijde ten vyšák, kdy mě konečně budeš zvát na píva.
Kytara je na tahání zlo, ale zas můžeš jít relativně na lehko (já osobně jdu HODNĚ na lehko.)
Jedu kolem 9:20 z ruzyně károu, jestli to máš líp tam Kuciku tak dej echo, můžu tě nabrat.
Pořád zvažuju to lano... uvidíme jak moc budeme akční.
Nutnost je jen svíťítko, spacák a alkohol.
Chlastem se dá žízeň či hlad odložit na další den.
Theregu, penízky neřeš, budeš holt zase za socku. Jízdenka vyjde na cca 40 Kč.
Pak ale už doufám přijde ten vyšák, kdy mě konečně budeš zvát na píva.
Kytara je na tahání zlo, ale zas můžeš jít relativně na lehko (já osobně jdu HODNĚ na lehko.)
Jedu kolem 9:20 z ruzyně károu, jestli to máš líp tam Kuciku tak dej echo, můžu tě nabrat.
Pořád zvažuju to lano... uvidíme jak moc budeme akční.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Víkendový čundr
Ještě dotaz, jestli je to schůdné pro psa.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Víkendový čundr
A otázka, jak moc je to náročná tůra, myslím tu část přes den bez spaní? Zvládlo by se to s piškotem? Je to něco víc než to klasické kolo kolem Malé, Velké a Mexika? Neptám se tedy za sebe...
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Víkendový čundr
Jednou jsem na akci táhl violoncelloBahnak wrote: Kytara je na tahání zlo, ale zas můžeš jít relativně na lehko (já osobně jdu HODNĚ na lehko.)
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Víkendový čundr
Dik..Bahnak wrote: ....
Hele lano je fajn nápad, ale já mám veškerou výbavu na chatě:/ ale docela bych si zalez...
Jo. esli tam někdo berete tu colu tak mám doma asi pul flašky nějakýho Key rumu. Neni nic moc ale s tou colou by to šlo tak to asi vezmu.
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
Re: Víkendový čundr
Pujdem jak půjdem, já vaše síly neznám, a vůbec tohle jsou detaily který prostě musíme probrat ža na cestě.
Psa klidně vem, ale do štol nevim nevim, to je o hubu, jsou tam "kaluže" vody který jsou hluboký X metrů... a asi by to pro psa kterej na to není zvyklej bylo fest, ale zas normálně na procházení a nechání se tahat do kopce je to ideál...
EDIT: jinak spacáky si vemte nějaký normální, sauna sice bude ale aby držela celou noc, to by ji musel někdo přikrmovat...
Psa klidně vem, ale do štol nevim nevim, to je o hubu, jsou tam "kaluže" vody který jsou hluboký X metrů... a asi by to pro psa kterej na to není zvyklej bylo fest, ale zas normálně na procházení a nechání se tahat do kopce je to ideál...
EDIT: jinak spacáky si vemte nějaký normální, sauna sice bude ale aby držela celou noc, to by ji musel někdo přikrmovat...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Víkendový čundr
Jen se chci omluvit za svou výslednou neučast. V sobotu ráno sem se vzbudil s docela slušnou horečkou. Doteď do sebe házim nějakej paralen a vážně mě to štve.
Bejval bych dal alespoň ráno vědět aby ste na mě třeba nečekali, ale nemám na nikoho z vás číslo.
Bejval bych dal alespoň ráno vědět aby ste na mě třeba nečekali, ale nemám na nikoho z vás číslo.
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
Re: Víkendový čundr
Tak jsme to nakonec všechno přežili, zážitky myslím byly hutné a zábava nejen večer stála za to.
O co přišli ostatní?
-Lahev Havany padla již ve vlaku
-Kopci a skalami jsme našli Kucikuv flek, bylo na co koukat
-Hospůdka a osvěžení
-Výšlap na malou ameriku - koupačka (Frynn s Luckou se loučí)
-Hledání pusťáku, odemčení štol (Kucik je Roguna jak vyšitá)
-Štolami a podtemnem výlet do neznáma, povrchňani ztráci orientaci, ještě že mají sebou drowa...
-Průzkum Liščárny (tudy, ne tudy, ne tudy, ale tady už to fakt bude)
-Výšlap na velkou ameriku - slaňování (i pes)
-Koupačka a sběr dřeva (dřevo NIKDE!)
-Dochází nealko, dochází jídlo, zbývá jen rum a vodka
-Výroba převařené vody (pachuť plastu a spálené gumy)
-Večírek s kytarou (Kucik coby bard, Klárka a Braen doprovodné vokály, Bahnak kazič hudby)
-Výměna spacáků (Braen si vzala holt odlehčenou verzi prostěradla co se sama rozepíná)
-Noc protkaná výkřiky do tmy (WESPO FUJ! Blondyna FUJ! Jedeš sviňo! MIGEJ!)
-Bez lana z ameriky nahoru (pes rulez)
-Výšlap kolem malé na Karlštejn (VODU!)
-Konečně pití a jídlo (Absinthová zmrzlinka)
-Vlakovaná až do domečku (ten slovní fotbal budu mít na stole asi ještě rok...)
Chci poděkovat všem účastníkům zájezdu za prvotřídní víkend, počasí vyšlo možná až moc, jsem rád že jsme nedělali žádný masakry ve štolách kde je to vo hubu a děkuji bohům že nikdo neutrpěl vážnější zranění. Budu se těšit na další akci, toho 17 (čili za 14 dní) bych nějakej ten čas mít mohl, takže grilovačka u Kucika?
Čundříku třikrát zdar, mimojiné všimli jste si že proběhli pavouci, netopýr i nudlová polévka???
O co přišli ostatní?
-Lahev Havany padla již ve vlaku
-Kopci a skalami jsme našli Kucikuv flek, bylo na co koukat
-Hospůdka a osvěžení
-Výšlap na malou ameriku - koupačka (Frynn s Luckou se loučí)
-Hledání pusťáku, odemčení štol (Kucik je Roguna jak vyšitá)
-Štolami a podtemnem výlet do neznáma, povrchňani ztráci orientaci, ještě že mají sebou drowa...
-Průzkum Liščárny (tudy, ne tudy, ne tudy, ale tady už to fakt bude)
-Výšlap na velkou ameriku - slaňování (i pes)
-Koupačka a sběr dřeva (dřevo NIKDE!)
-Dochází nealko, dochází jídlo, zbývá jen rum a vodka
-Výroba převařené vody (pachuť plastu a spálené gumy)
-Večírek s kytarou (Kucik coby bard, Klárka a Braen doprovodné vokály, Bahnak kazič hudby)
-Výměna spacáků (Braen si vzala holt odlehčenou verzi prostěradla co se sama rozepíná)
-Noc protkaná výkřiky do tmy (WESPO FUJ! Blondyna FUJ! Jedeš sviňo! MIGEJ!)
-Bez lana z ameriky nahoru (pes rulez)
-Výšlap kolem malé na Karlštejn (VODU!)
-Konečně pití a jídlo (Absinthová zmrzlinka)
-Vlakovaná až do domečku (ten slovní fotbal budu mít na stole asi ještě rok...)
Chci poděkovat všem účastníkům zájezdu za prvotřídní víkend, počasí vyšlo možná až moc, jsem rád že jsme nedělali žádný masakry ve štolách kde je to vo hubu a děkuji bohům že nikdo neutrpěl vážnější zranění. Budu se těšit na další akci, toho 17 (čili za 14 dní) bych nějakej ten čas mít mohl, takže grilovačka u Kucika?
Čundříku třikrát zdar, mimojiné všimli jste si že proběhli pavouci, netopýr i nudlová polévka???
A sakra!Braenn wrote:Zánět v krku už je - opět - skoro pryč, takže důsledky za jeho obnovení bude případně nést Bahňák:)
Last edited by Bahnak on 04:11 24. Jul 2012, edited 1 time in total.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Víkendový čundr
Přidávám se k ohromné děkovačce. Tak super výlet mi přesně chyběl, nutno říct že zaměření na čundr, místo pouhého vysedávání v hospůdce, byl parádní nápad.
-Krásné výhledy, příjemné zastávky (To když Bahňák popisoval cestu na Ameriku počtem projitých hospůdek, kde si chce dát pivo, aneb "Aha, to je tenhle typ čundru!")
-Osvěžující voda, doteď lituji že jsme si tu Malou nestřihli ještě cestou zpátky, Bahňáku, jeden z tvých nasčítaných trestných bodů
- Parádní prvorepublikové dungeony, zapadlé u lomu na stráni (aneb Kucikův flek, pokud se tam někdy dostaneme znovu, pak s lanem do té první štoly musíme zaplout!)
- Vtipní turisté (Eeee a jak že se jde k těm štolám? Tam? A jak se jmenují? Aha.. a jak že se k nim jde..? A ještě jednou, ten název?)
- Ty štoly byly luxusní a Kucik, který nalezl skrytý spouštěč dveří také. S drowem už to dole bylo trošku horší, pravda (Určitě jsme šli tudy. Nebo nešli? Nebo šli? Tak zpět, touhle určitě!)
- Hagenova svatyně, aneb kolejnice co se za námi sama rozhoupala a rozezvonila (Do roka a do dne, Bahňáku!
- Psí akrobacie, aneb horolezecký vlčák (Všechny čest Wespě, za to co všechno jsme ji nutili dělat a že ji Bejly ukočírovala:)
- Večerní dělení jídla a převařování vody, které nám psi vylemtali (Wespa, fuj! Blondýno, vypadni!)
- Pochopitelně večerní pařba a kytarou, kdy se do rumu dokapávaly poslední zbytky jediného nealka - kofoly, a vodka zapíjela převařenou vodou... A ano, Bahňákem slíbená změna přesvědčení mé postavy na neutrální zlo.
- Večerní teologická "hádka" v podání katolík, husita a ortodoxní ateista, aneb "Cože? My máme ženy farářky?"
- Za Bahňákův teplý spacák - vážně, ten můj se mi nerozepíná, ale tenký je až běda, já jsem říkala že si beru letní verzi... opravdu díky:)
- Bejlyny sušené švestky a Kucikovy Trenčanské párky.. uuh! A převařená voda, ve které se i s etiketou louhovaly. Snídaně šampionů!
- Ranní zevlení a polední cesta zpět, aneb bludištní sauna v praxi.
- Paladinská pomoc turistům v nouzi. Ouha, vy jste nechtěli k téhle silnici? No nic... (Slíbený relevel mé postavy na hraničáře, jen nevím, zda to mělo být ocenění, nebo krutá ironie:)
- Doplnění tekutin, kynutý knedlík, kokosová ledová tříšť (já vím, že na zánět v krku to mělo být studené venku a teplé dovnitř, ale...)
A asociační slovní kopaná, aneb Kalibr přece není jiné slovo pro munici
Prostě neskutečná pohoda a oddech. A těším se na grilování!
-Krásné výhledy, příjemné zastávky (To když Bahňák popisoval cestu na Ameriku počtem projitých hospůdek, kde si chce dát pivo, aneb "Aha, to je tenhle typ čundru!")
-Osvěžující voda, doteď lituji že jsme si tu Malou nestřihli ještě cestou zpátky, Bahňáku, jeden z tvých nasčítaných trestných bodů
- Parádní prvorepublikové dungeony, zapadlé u lomu na stráni (aneb Kucikův flek, pokud se tam někdy dostaneme znovu, pak s lanem do té první štoly musíme zaplout!)
- Vtipní turisté (Eeee a jak že se jde k těm štolám? Tam? A jak se jmenují? Aha.. a jak že se k nim jde..? A ještě jednou, ten název?)
- Ty štoly byly luxusní a Kucik, který nalezl skrytý spouštěč dveří také. S drowem už to dole bylo trošku horší, pravda (Určitě jsme šli tudy. Nebo nešli? Nebo šli? Tak zpět, touhle určitě!)
- Hagenova svatyně, aneb kolejnice co se za námi sama rozhoupala a rozezvonila (Do roka a do dne, Bahňáku!
- Psí akrobacie, aneb horolezecký vlčák (Všechny čest Wespě, za to co všechno jsme ji nutili dělat a že ji Bejly ukočírovala:)
- Večerní dělení jídla a převařování vody, které nám psi vylemtali (Wespa, fuj! Blondýno, vypadni!)
- Pochopitelně večerní pařba a kytarou, kdy se do rumu dokapávaly poslední zbytky jediného nealka - kofoly, a vodka zapíjela převařenou vodou... A ano, Bahňákem slíbená změna přesvědčení mé postavy na neutrální zlo.
- Večerní teologická "hádka" v podání katolík, husita a ortodoxní ateista, aneb "Cože? My máme ženy farářky?"
- Za Bahňákův teplý spacák - vážně, ten můj se mi nerozepíná, ale tenký je až běda, já jsem říkala že si beru letní verzi... opravdu díky:)
- Bejlyny sušené švestky a Kucikovy Trenčanské párky.. uuh! A převařená voda, ve které se i s etiketou louhovaly. Snídaně šampionů!
- Ranní zevlení a polední cesta zpět, aneb bludištní sauna v praxi.
- Paladinská pomoc turistům v nouzi. Ouha, vy jste nechtěli k téhle silnici? No nic... (Slíbený relevel mé postavy na hraničáře, jen nevím, zda to mělo být ocenění, nebo krutá ironie:)
- Doplnění tekutin, kynutý knedlík, kokosová ledová tříšť (já vím, že na zánět v krku to mělo být studené venku a teplé dovnitř, ale...)
A asociační slovní kopaná, aneb Kalibr přece není jiné slovo pro munici
Prostě neskutečná pohoda a oddech. A těším se na grilování!
Last edited by Braenn on 16:57 04. Sep 2011, edited 1 time in total.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Víkendový čundr
Sakra mě štve že se tom prošvih:/ ale v sobotu mi bylo mizerně:( dokonce i úrašule sem nějaký schrastil... Doufám že se něco takýho ještě zvopákne:)
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.