Pokud tam tak dlouho vyrdzim.....
Zas ty expy
Re: Zas ty expy
Tak drowikum se zachtelo zotrocit duergara, vsak vono se vam to jednou nevyplati
Pokud tam tak dlouho vyrdzim.....
Pokud tam tak dlouho vyrdzim.....
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Zas ty expy
hej vocasove prestante spamowat to forum a raci koukejte jit na Chat kdopa to ma furt po vas cist 
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Zas ty expy
Na chat se z práce nejde připojit na fórum jo.Lord_Berserk wrote:hej vocasove prestante spamowat to forum a raci koukejte jit na Chat kdopa to ma furt po vas cist
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Zas ty expy
hmmm..další dobrovolník...co my s těma otrokama budem dělat?!Lord_Berserk wrote:hej vocasove prestante spamowat to forum a raci koukejte jit na Chat kdopa to ma furt po vas cist
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Re: Zas ty expy
hlad je hladTeesha wrote:hmmm..další dobrovolník...co my s těma otrokama budem dělat?!
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Zas ty expy
mám jemnej a vybranej jazýčekphotter wrote:hlad je hladTeesha wrote:hmmm..další dobrovolník...co my s těma otrokama budem dělat?!
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Re: Zas ty expy
Ja ne. A rad i naporcuju.Teesha wrote:mám jemnej a vybranej jazýčekphotter wrote:hlad je hladTeesha wrote:hmmm..další dobrovolník...co my s těma otrokama budem dělat?!
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Zas ty expy
Hele kdyz uz je to v podstate uzavrenej flames o necem, co je vyreseny...
Neprijde vam pri hre drowu, ze ty otroky pojimate nejak trochu divne? Tedy jestli to tak fakt hrajete - jako ze na A2 to tak cast lidi hralo...
Snad neznam z realu rozvinutou, bohatou otrokarskou spolecnost, kde by takhle pristupovali k otrokum. Pritom snad vsude co si vybavuju se k otrokum - tem cennym - chovali minimalne jako k cennemu majetku. A takovej otrok, co je schopnej za vas bojovat - tedy casto profi valecnik, pripadne zrucny remeslnik, to uz je vysoka cena. Navic otrok mohl mit i dost vysoke postaveni - zejmena vykastrovany otrok, protoze nehrozilo, ze jeho rod ohrozi nadrizene. Nebylo treba se pred nim tolik kontrolovat a podobne...
Tady mi prijde, jako by se predpokladalo, ze otrok bude automaticky masochisticky zamerenej a bude mu takove zachazeni vyhovovat a motivovat ho k lepsim vykonum.
Pritom v praxi by to imho vedlo k tomu, ze osoby z drowske spolecnosti co by takhle s otroky zachazely by mely mnohem nizsi zivotnost - otroci maji preci jen svuj vliv v te spolecnosti - jak bylo v klubu rvacu (volne receno) my jsm ti, co ti nosi jidlo, uklizi ve tvym baraku, opravujou tvoje auto - tak nas ku*va neser!
Neprijde vam, ze otrokarska spolecnost zalozena na submisivne dominantnich vztazich v situaci, kdy ti otroci nebudou masochiste bude ponekud neefektivni? Dokonce i v single kampani nwn (nebo BG2) jsem nic takoveho nevidel. I tam byli otroci casto relativne vysoce postaveni - sice pod pantoflem, ale svym zpusobem volnejsi nez mnohe pravidly svazane knezky.
Samozrejme, ze tohle je vyrazne ovlivnene naturou tech otrokaru - pokud napriklad sve otroky nenavidi (nenavidi vse) a podobne, tak s nimi tak budou zachazet. Ale i tak by se mely zohlednit nejake ty mechanismy, ktere by zvysovaly efektivitu - nebo se to muze brat proste tak, ze ta otrokarska spolecnost je neefektivni - veskery potencialni zisk z otroku je vyplytvan v bezduvodne agresi a nasili a otroci musi byt drzeni v tak zubozenem stavu (kvuli vzpouram, vrazdam a podobne), ze temer nejsou prinosem.
PS: ja samozrejme vim, ze jsou to jen vtipky, ale proste jsem se tak zamyslel - i na zaklade toho, co jsem kdysi videl na A2, i na zaklade toho, ze jsem nejakou dobu premyslel o tom, zahrat si tieflinga (otroka) v podtemnu tady
Neprijde vam pri hre drowu, ze ty otroky pojimate nejak trochu divne? Tedy jestli to tak fakt hrajete - jako ze na A2 to tak cast lidi hralo...
Snad neznam z realu rozvinutou, bohatou otrokarskou spolecnost, kde by takhle pristupovali k otrokum. Pritom snad vsude co si vybavuju se k otrokum - tem cennym - chovali minimalne jako k cennemu majetku. A takovej otrok, co je schopnej za vas bojovat - tedy casto profi valecnik, pripadne zrucny remeslnik, to uz je vysoka cena. Navic otrok mohl mit i dost vysoke postaveni - zejmena vykastrovany otrok, protoze nehrozilo, ze jeho rod ohrozi nadrizene. Nebylo treba se pred nim tolik kontrolovat a podobne...
Tady mi prijde, jako by se predpokladalo, ze otrok bude automaticky masochisticky zamerenej a bude mu takove zachazeni vyhovovat a motivovat ho k lepsim vykonum.
Neprijde vam, ze otrokarska spolecnost zalozena na submisivne dominantnich vztazich v situaci, kdy ti otroci nebudou masochiste bude ponekud neefektivni? Dokonce i v single kampani nwn (nebo BG2) jsem nic takoveho nevidel. I tam byli otroci casto relativne vysoce postaveni - sice pod pantoflem, ale svym zpusobem volnejsi nez mnohe pravidly svazane knezky.
Samozrejme, ze tohle je vyrazne ovlivnene naturou tech otrokaru - pokud napriklad sve otroky nenavidi (nenavidi vse) a podobne, tak s nimi tak budou zachazet. Ale i tak by se mely zohlednit nejake ty mechanismy, ktere by zvysovaly efektivitu - nebo se to muze brat proste tak, ze ta otrokarska spolecnost je neefektivni - veskery potencialni zisk z otroku je vyplytvan v bezduvodne agresi a nasili a otroci musi byt drzeni v tak zubozenem stavu (kvuli vzpouram, vrazdam a podobne), ze temer nejsou prinosem.
PS: ja samozrejme vim, ze jsou to jen vtipky, ale proste jsem se tak zamyslel - i na zaklade toho, co jsem kdysi videl na A2, i na zaklade toho, ze jsem nejakou dobu premyslel o tom, zahrat si tieflinga (otroka) v podtemnu tady
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Zas ty expy
Tak tady nemel, dojdi k ty jeskyni a zahulakej a presvec se sam jak to tam chodi 
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Zas ty expy
přijd se podívat...přesvědčíme tě o vyvinuté urovni našeho otrokářského systému...a když budeš dost cennej...přežiješ
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Re: Zas ty expy
jasně, nech to na nás, si se svejma votrokama poradíme
a jak, to rozhodně nebudem vykládat tady na fóru 
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Zas ty expy
Popremyslim o tom.
Kazdopadne kdyz uz, tak bych hral spis tieflinga v podtemnu rozeneho, nez do podtemna privleceneho... Tak proste uvidime.
Jeste je take moznost, ze se vam podari odchytit mou postavicku na povrchu...
A to, ze za to polovina drowske hracske populace (jo vsichni dva nebo tri) zaplati zivotem bude myslim dostatecna znamka jeji ceny. *zvedl frnak nahoru* 
Jeste je take moznost, ze se vam podari odchytit mou postavicku na povrchu...
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Zas ty expy
hmm..démonickej otrok? tvoje cena klesá....je tu vžitý odpor k tíííííííííflingůmLDamian wrote:Popremyslim o tom.Kazdopadne kdyz uz, tak bych hral spis tieflinga v podtemnu rozeneho, nez do podtemna privleceneho... Tak proste uvidime.
Jeste je take moznost, ze se vam podari odchytit mou postavicku na povrchu...A to, ze za to polovina populace zaplati zivotem bude myslim dostatecna znamka jeji ceny. *zvedl frnak nahoru*
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Re: Zas ty expy
s tieflingem bych neriskoval, někteři sou na ně alergický
edit: teesha rychlejší...ty v tom háku taky děláš velký kulový, co ?

edit: teesha rychlejší...ty v tom háku taky děláš velký kulový, co ?
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh