pěkně se tam RPilo.
Spousta pití jídla též,
okázalé? to je lež!
Dokonce i DM přišlo,
počasí nám pěkně vyšlo.
Zážitek byl povedený,
a ty pěkné postav změny.
Bylo to tam vážně krásné,
že děkuji je snad jasné!
Taky vám děkuji, bavila jsem se... A to opravdumandos wrote:Taky moc díky Maye a Jitřenkám. Akce skvělá, jen musíme "holky" zapracovat na té organizaci no XD
Díky. Jsem ráda, že to nalezlo uplatnění a těší mě to kdykoli hudbu slyším:) Už aby byl i klavír a housle! A věřím že ostatní z tvůrců jsou na tom stejně.Lolipop wrote:Teď když jsem měla možnost odzkoušet si přidání hudby k nástrojům, oceňuji práci, kterou si s tím kdo dal a děkuji.To teprve teď bude romantika při měsíčku.
K tomuhle počinu se hlásím jáNalkanar wrote: A ještě díky WBčkům přes craft, ten kdo dělal ty popisky kovů a kamenů si s tím dal sakra práci (nomis?)