Seveřan + RDD
Seveřan + RDD
Nevi nekdo prosim jak se stackuji tyto dve pasivky?
Seveřan
+5% odolnost na mráz, +2 zachranný hod proti mrazu
-5% odolnost na oheň, -2 záchranný hod proti ohni
+
RDD(10) Half-Dragon
Immunity to fire
Seveřan
+5% odolnost na mráz, +2 zachranný hod proti mrazu
-5% odolnost na oheň, -2 záchranný hod proti ohni
+
RDD(10) Half-Dragon
Immunity to fire
Re: Nord + RDD
Já si myslím, že to imunita RDD přebije. To znamená, že tě ohen nezraní, ale hody budeš mít snížené. Což je to taky fuk 
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Seveřan + RDD
Zni to jako zajimava kombinace jak prijit k malemu bonusu zdarma
Na nejakem nahodnem nwn foru jsem se docetl ze s predmetem -50% weakness fire a RDD(10) byla postava stale nezranitelna ohnem (rec byla o singlu).
nwn wiki zase tvrdi neco opacneho
Na nejakem nahodnem nwn foru jsem se docetl ze s predmetem -50% weakness fire a RDD(10) byla postava stale nezranitelna ohnem (rec byla o singlu).
nwn wiki zase tvrdi neco opacneho
Osobne nevim cemu bych mel verit, ale spis se prikladnim k tomu ze ta imunita to prepise protoze je bud bugla nebo hardcored a funguje proste tak ze da nezranitelnost ohnem za jakychkoliv podminek."Fire 50% Damage Immunity - Increase" Combined with "Fire 50% Damage Immunity - Decrease" would be added together 50%-50% = 0% immunity to fire damage, resulting in normal fire damage being inflicted (100 fire damage would inflict 100 hit point loss).
Re: Seveřan + RDD
Podle mě to taky ta imka na oheń přebije.
Každopádně je mi dost k smíchu ten seveřan/Dračí učedník
Každopádně je mi dost k smíchu ten seveřan/Dračí učedník
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Seveřan + RDD
jasně, k smíchu, protože na severu, v chladných místech opravdu draka nenajdešSorrow wrote:Podle mě to taky ta imka na oheń přebije.
Každopádně je mi dost k smíchu ten seveřan/Dračí učedník
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: Seveřan + RDD
Rudého ne, ten má rád teplo.
Samozřejmě je to další PBčkářská vychytávka, ale co naplat Někomu to přijde, jako že objevil Ameriku. Co na tom, že to nemá logiku, když to dává takový hezký, malý, hřejivý bonus do herní mechaniky?
Samozřejmě je to další PBčkářská vychytávka, ale co naplat Někomu to přijde, jako že objevil Ameriku. Co na tom, že to nemá logiku, když to dává takový hezký, malý, hřejivý bonus do herní mechaniky?
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Seveřan + RDD
...že by někoho mohlo vytrhnou +5% k něčemu, to mi hlava nebere. Notabene na Mráz.
I když - kontrolní otázka pro zkušenější - podle NWN je 5% z 5ti 0 nebo 1?
I když - kontrolní otázka pro zkušenější - podle NWN je 5% z 5ti 0 nebo 1?
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Seveřan + RDD
Zatímco když ho udělá z jižana, tak to bude logické, ale v podstatě přijde o bonus na oheň (přepláclý imkou) a získá postih na chlad. Těžký to život powerbuildra, pokud chce respektovat i reálie. Ten nehezký, malý, mrazivý postih do herní mechaniky vyloženě zkazí den.DenGrasse wrote:Rudého ne, ten má rád teplo.
Samozřejmě je to další PBčkářská vychytávka, ale co naplat Někomu to přijde, jako že objevil Ameriku. Co na tom, že to nemá logiku, když to dává takový hezký, malý, hřejivý bonus do herní mechaniky?
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Seveřan + RDD
Ano, powerbuildeři jsou, jak známo, největší chudáci... už teď je mi jich líto.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Seveřan + RDD
powerbuildaři nestaví RDD, chyba v úsudku hned na začátku.
s trochou nadsázky: seveřanovi bylo příliš zima a tak si začal číst o rudých dracích chrlících oheň. Chytlo ho to, tak si pak nechal od mistra (za pěkný poplatek) vstříknout trochu té dračí krve do žil (a pak ještě 9x a šup, měl imku na oheň). wuala
s trochou nadsázky: seveřanovi bylo příliš zima a tak si začal číst o rudých dracích chrlících oheň. Chytlo ho to, tak si pak nechal od mistra (za pěkný poplatek) vstříknout trochu té dračí krve do žil (a pak ještě 9x a šup, měl imku na oheň). wuala
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: Seveřan + RDD
//OOT Grammar nazi vsuvka://černý vlk wrote: wuala
Je to voilá, ne wuala, alébrž to je to jazyk francouzský. Ber to prosím jako malý vzdělávací zásah do jinak trefně umístěného slovíčka.
//konec OOT//
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Seveřan + RDD
No ty brďo....černý vlk wrote:powerbuildaři nestaví RDD, chyba v úsudku hned na začátku.
s trochou nadsázky: seveřanovi bylo příliš zima a tak si začal číst o rudých dracích chrlících oheň. Chytlo ho to, tak si pak nechal od mistra (za pěkný poplatek) vstříknout trochu té dračí krve do žil (a pak ještě 9x a šup, měl imku na oheň). wuala
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Seveřan + RDD
* zprávy z Kela-a-Hazru *
nepotvrzené zprávy hovoří o tom, že byl odhalen pašerácký gang, obchodující ve velkém s dračí krví. Zároveň se šušká, že tolik oslavovaná svatyně Rudého draka v poušti není nic jiného než obří transfuzní stanice.
nepotvrzené zprávy hovoří o tom, že byl odhalen pašerácký gang, obchodující ve velkém s dračí krví. Zároveň se šušká, že tolik oslavovaná svatyně Rudého draka v poušti není nic jiného než obří transfuzní stanice.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Seveřan + RDD
To mi připomíná Water Dragon a její uvěznění v Jade EmpireDenGrasse wrote:* zprávy z Kela-a-Hazru *
nepotvrzené zprávy hovoří o tom, že byl odhalen pašerácký gang, obchodující ve velkém s dračí krví. Zároveň se šušká, že tolik oslavovaná svatyně Rudého draka v poušti není nic jiného než obří transfuzní stanice.
.
Re: Seveřan + RDD
Myslíš určitě voilà, že jo?Braenn wrote://OOT Grammar nazi vsuvka://černý vlk wrote: wuala
Je to voilá, ne wuala, alébrž to je to jazyk francouzský. Ber to prosím jako malý vzdělávací zásah do jinak trefně umístěného slovíčka.![]()
//konec OOT//
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.