Komplet ztráta věcí
Komplet ztráta věcí
zdravím , dnes jsem hrál jako každé dopoledne thalii. vše bylo v pohodě , ale jen do té doby , než jsem se odlogl a po cca hodině zase nalogl. Logl jsem a měl jsem komplet celý inventář pryč. Jestli se to někomu už stalo, prosím poraďte mi , jak své věci získám z5. Díky
Zirud: Obrovský hakavarn s obrovskou sekerou na rameni... ZIRUD ZNIČIT!!
Re: Komplet ztráta věcí
V současnosit se kloním k názoru, že spíš nezískáš vzhledem k tomu, že se mi celá věc jeví jako opakovaný pokus pomoci si bugnutím vlastní postavy.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Komplet ztráta věcí
pozor stalo se mi to taky .... ale to byla chyba spatneho lognuti behal jsme vsechno ale nemel jsem nic .... kdyz jsm se relog mel jsem vse zpet a by ljsem na miste kam sem dobehlkucik wrote:V současnosit se kloním k názoru, že spíš nezískáš vzhledem k tomu, že se mi celá věc jeví jako opakovaný pokus pomoci si bugnutím vlastní postavy.
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Komplet ztráta věcí
Tuším, že se to může stát, když máš dvě postavy stejného nebo podobného jména.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Komplet ztráta věcí
Ano. Je to jeden z důvodů, proč je zakázáno tvořit si postavu se stejným jménem.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Komplet ztráta věcí
Tak chci se jen zeptat..... věci mi nahrazeny budou či nebudou ? díky
Zirud: Obrovský hakavarn s obrovskou sekerou na rameni... ZIRUD ZNIČIT!!
Re: Komplet ztráta věcí
V pripade, ze ten zakaz nekdo ciste hypoteticky minul pri zacatkovem chaosu a ma postavu, ktera ma stejne jmeno jako druha postava a rozdil je jen v diakritice, hrozi ztrata veci taky? Popripade bylo by mozne nechat tu druhou postavu smazat?
Elverin z rodu Darwolf - Všechno ví, všechno zná, všude byla dvakrát, za moře vidí a klíče má i od lesa
Re: Komplet ztráta věcí
Pokud je rozdíl v diakritice, pak nemá stejnou postavu. Mezera navíc nebo míň je už rozdílný název.
Věci ztracené tímto způsobem se nahrazovat nebudou.
Věci ztracené tímto způsobem se nahrazovat nebudou.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...