Omlouvam se. Ja to proste beru jako komplexni cenu za smrt. Jednoduse pokud se snizi cena za chramy -s cimz bych souhlasil- bude se to muset vybalancovat zas jinde.Darien wrote: Já teda nevím, na koho tohle přesně bylo, ale celá ta diskuse tady není o ceně XP, ale o penězích, o progresi ceny a také o tom, kdo to vlastně má platit a jestli to nejde nahradit částelčně tím modlením a podobnými aktivitami, které by stály sice herní čas, ale bylo by to v rámci role a podporovalo by to víc než cokoliv jiného náboženství.
Penize jsou nyni nejvetsim strasakem pro smrt. Pokud to tak pro chramy nebude. Bude se muset najit jina alternativa.
A abych napsal aspon neco uzitecneho, opisu to co je v informacich.
- xp ztraty za smrt -
5% podsveti
3% oziv mrtveho
2% vzkriseni,
1% chramy
ztrata penez pri pruchodu pdosvetim:
1-5 lvl - nic,
6-10 lvl - 50%
11+ lvl - 100 %
Ztrata penez se pocita z penez, ktere ma postava aktualne u sebe.
Coz je taky fakt, na kterej jsem zapomnel.photter wrote: táhnout mrtvolu neznámýho chlápka z lesa x mil do chrámu je šílený, úchylný a zhovadilý...zahoďte už konečně ten plyš a to kolektivní hraní proti zlýmu světu