Klidně to může být ta pevnost, ale ideální je místo, kam mají podtemňáci, stejně jako povrchňani přístup ve dne i v noci. Jde totiž o to, že protistrana může ono místo bránit a pokud to bude místo, kam se podtemno ve dne nedostane, tak má dost omezené možnosti kdy útočit i kdy bránit.Bahnak wrote:
Hmmm, vhodné prostory pro to jsou i na současné Thalii. Orčí pevnost v Krynu.
Muhehe, co kdo na to?
Takže by se pro podtemno musel tudy udělat další vstup přes tu loďku a tím by mělo podtemno zase určitou výhodu, protože by se nemuselo probíjet přes palisády, ale útočilo by zevnitř pevnosti. Proto jsem navrhoval spíš tu cestu pro meteor, kam se dá dostat z podtemna i z povrchu. Ale třeba se najdou ještě jiná místa.
Jinak ta orčí pevnost v Krynu by se tak jako tak musela předělat. V současnosti je to totiž nastavené tak, aby to šlo snadno dobýt. Stačí ti jen level a je to vhodné místo na sólo.
Tohle místo pro CvC by mělo být potvorama a hlavně prostředím stavěné tak, aby to bylo při dobývání vhodnější pro družinu. Tím nemyslím, že to mají být ultra husté npc, ale prostě spíš mix npc různých povolání vhodně se doplňujících, které sólo přeci jen půjde oddělat obtížněji (spíš jen s o dost vyšším levelem).
A aby to také družina mohla pomoct bránit a měla při obraně určitou výhodu (minimálně npc na své straně, ale i třeba možnost spustit určité obranné mechanismy) a zároveň to nebylo tak, že pravděpodobný boj bude hned za přechodem - lokace by měla být ideálně přístupná přes několik možných přechodů, aby nešlo čekat tak snadno hned za ním a aby se boje soustředily spíš do IC vhodnějšího místa, jako je třeba vchod do pevnosti nebo místnosti s bossem.
Pro tohle, a také pro mnoho dalšího píšu, že budou dost velké nároky na toho, kdo to bude dělat. Ono stavět lokace, kde se přímo počítá s častým, skupinovým, IC podmíněným CvC je trochu jiné, než postavit další dung.