Pomohlo by začernit jména postav, nebo alespoň při pořizování snímků nepoužívat tabulátor.Braenn wrote:Teda, ne že bych vám do toho screenování chtěla kecat, ale nemusím nutně OOC vědět, že se Nessa vídá s Azhaelem a ani toho demiliche. Ne že bych to nějak cíleně využila, ale vědět jsem to vážně nechtěla:(
Galerie - Questy, výpravy
Re: Galerie - Questy, výpravy
Ester Krejčí -- Moje vinná réva, sestry Janů, Vojtěch Verner, Jana Zlomilová a další. Netradiční inteligentní seriál z prostředí gymnázia.
<Aktivita ve hře: neaktivní>
[Desatero přikázání pro role-playera] [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
<Aktivita ve hře: neaktivní>
[Desatero přikázání pro role-playera] [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
Re: Galerie - Questy, výpravy
A tak zrovna oba dotyčné poznám i bez Tabu:)davidsoft wrote:Pomohlo by začernit jména postav, nebo alespoň při pořizování snímků nepoužívat tabulátor.Braenn wrote:Teda, ne že bych vám do toho screenování chtěla kecat, ale nemusím nutně OOC vědět, že se Nessa vídá s Azhaelem a ani toho demiliche. Ne že bych to nějak cíleně využila, ale vědět jsem to vážně nechtěla:(
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Galerie - Questy, výpravy
To je mi úplně jedno, sázím na zdravý rozum hráčů a nešíření ooc informací do ic, což je i základním pravidlem téhle hry. To by tu pak byly zbytečné ic sekce příběhů a celých sekcí galerií.....
Ze screenů víš houby o tom zda k tomu byla donucená nebo ne......no coment (Kdyby tam byla tvá postava s Azhaelem budu vědět kuloví zrovna jako ty)
pokud si to nechtěla vědět,nemáš na to koukat
Ty máš taky obrázky v téhle sekci s kým se tvá postava vídá a obtěžuju tě snad s tím,že se stýkáš s paladiny a že jsem to nechtěla vědět?

Ze screenů víš houby o tom zda k tomu byla donucená nebo ne......no coment (Kdyby tam byla tvá postava s Azhaelem budu vědět kuloví zrovna jako ty)
pokud si to nechtěla vědět,nemáš na to koukat
Ty máš taky obrázky v téhle sekci s kým se tvá postava vídá a obtěžuju tě snad s tím,že se stýkáš s paladiny a že jsem to nechtěla vědět?
Re: Galerie - Questy, výpravy
Inu, když to vidíš takhle.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Galerie - Questy, výpravy
No, ono by bylo fajn přispívat s těma pěknejma screenama třeba až po čase, kdy to dění na nich zachycený nebude IC žhavý a aktuální. Proti gustu žádnej dišputát, ale já bych to tak dělal. Ono něco jinýho jsou paladini, který jsou vidět, neskrývaj se a každej to o nich ví, a něco jinýho eviláci, co kujou pikle a nikdo by to o nich vědět neměl, a už vůbec ne OOC cestou.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Galerie - Questy, výpravy
Nevím co (zase) řešíte za epický problém? O téhle dvojce byla moje postava IC informovaná od dvou různých dalších postav, že jsou to sígři. Divil bych se, kdyby to vaše postavy IC neslyšely. Jediné co teď OOC navíc vím já a ne moje postava je, že laškují v trojce s lichem (ale ruku na srdce, vím o X dalších, co měli s lichem/démonem podobné síly techtle-mechtle), případně že byly na gotic swingers party s hrobníky.J.F.Payne+Braenn wrote:...
Jak říkal Julda Fulda: "Lidi bděte a neblbněte!
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Galerie - Questy, výpravy
No, moje postava nic takovýho neslyšela, naopak má Nessu za spořádanou měšťanku, takže tak, pane KaTo.KaTo wrote:Nevím co (zase) řešíte za epický problém? O téhle dvojce byla moje postava IC informovaná od dvou různých dalších postav, že jsou to sígři. Divil bych se, kdyby to vaše postavy IC neslyšely.
Mně osobně to nijak nepřekáží, ale až se někdo bude vztekat, že jeho "dokonalého eviláka" někdo odhalil...
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Galerie - Questy, výpravy
Nechtěla jsem to tu rozpitvávat, ale budiž.
Představ si, že ve hře něco řešíš, hledáš, po něčem pátráš - a ano, narozdíl od jiných informovaých postav jsi třeba za blbečka a pozadu - a pak se tak podíváš sem, (fakt, že "když to vědět nechceš, tak se nedívej" raději nekomentuji) a buch - najednou víš, že a kdo a co a jak a místo hledání máš quest na téma "Jak nemetagameovat, že vím o tom, co hledám", a při každé indicii už ti v hlavě naskočí "spojila bych si to, nevědět, co vím, došlo by mi to, je fér, když to teda budu vědět, nebo bych to měla zahrát, že mi to raději nedošlo, abych někoho nepoškodila?". Super, fakt že jo, veškerý zážitek z IC zjištování jde do háje...
Použijeme to OOC? Ne, nepoužijeme. Ovlivní nás to? Jo, ovlivní, i když nechceme. Kazí to hru? Jo, kazí. Když ti někdo na začátku knihy nebo filmu prozradí děj, taky ti to játra nevytrhne, ale půlka srandy je pryč. Je to tak nepochopitelné, vážně ano? Kdyby to třeba napsal někdo jiný, bylo by to snesitelnější?
Zkus se odprostit od toho, že to tady píšou zase Ti_hnusní_arogantní_paladini, od toho, že narozdíl od nás ty už to dávno víš, a podívej se na to z pohledu někoho, kdo po tom pátral a do téhle doby nic OOC nevěděl a vědět nechtěl.
Jediná má "epická" žádost je, aby si příště eviláci uvážili, co zde (a kdy) dávají, nebo alespoň hodili jen odkaz na obrázek místo obrázku samotného, s větou "prozrazujeme IC informace". Je to tak sobecké, přehnané a opovrženíhodné?
Děkuji, děkuji, děkuji.
Představ si, že ve hře něco řešíš, hledáš, po něčem pátráš - a ano, narozdíl od jiných informovaých postav jsi třeba za blbečka a pozadu - a pak se tak podíváš sem, (fakt, že "když to vědět nechceš, tak se nedívej" raději nekomentuji) a buch - najednou víš, že a kdo a co a jak a místo hledání máš quest na téma "Jak nemetagameovat, že vím o tom, co hledám", a při každé indicii už ti v hlavě naskočí "spojila bych si to, nevědět, co vím, došlo by mi to, je fér, když to teda budu vědět, nebo bych to měla zahrát, že mi to raději nedošlo, abych někoho nepoškodila?". Super, fakt že jo, veškerý zážitek z IC zjištování jde do háje...
Použijeme to OOC? Ne, nepoužijeme. Ovlivní nás to? Jo, ovlivní, i když nechceme. Kazí to hru? Jo, kazí. Když ti někdo na začátku knihy nebo filmu prozradí děj, taky ti to játra nevytrhne, ale půlka srandy je pryč. Je to tak nepochopitelné, vážně ano? Kdyby to třeba napsal někdo jiný, bylo by to snesitelnější?
Zkus se odprostit od toho, že to tady píšou zase Ti_hnusní_arogantní_paladini, od toho, že narozdíl od nás ty už to dávno víš, a podívej se na to z pohledu někoho, kdo po tom pátral a do téhle doby nic OOC nevěděl a vědět nechtěl.
Jediná má "epická" žádost je, aby si příště eviláci uvážili, co zde (a kdy) dávají, nebo alespoň hodili jen odkaz na obrázek místo obrázku samotného, s větou "prozrazujeme IC informace". Je to tak sobecké, přehnané a opovrženíhodné?
Děkuji, děkuji, děkuji.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Galerie - Questy, výpravy
Mozte to riesit v spame a nie v galerii? Vdaka.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Galerie - Questy, výpravy
Neviem, či som to tu už niekedy dávala, ale reku premazávam screeny, tak reku prečo nepridať niečo ešte zo zabudnutej "slávy" šestky 
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Re: Galerie - Questy, výpravy
Karavana do Tartenu mířící a nakonec potřebné věci předávající .
Tohle byla hezká akce a bavilo mě shánět ty věci.
A dostala mě hláška "Rany vyber si mulu a půjdeme" a Rany na to "no přece tetu Arču"

Tohle byla hezká akce a bavilo mě shánět ty věci.
A dostala mě hláška "Rany vyber si mulu a půjdeme" a Rany na to "no přece tetu Arču"
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Galerie - Questy, výpravy
Svatá výprava do podtemna
aneb první tábor, kdy vše šlo hladce a snadno
aneb první tábor, kdy vše šlo hladce a snadno
.