Kapuce

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Kapuce

Post by igor »

(rovnou to dávam radši do flames)

Jen bych chtěl upozornit hráče co se halí do kapuce, že v jejím popisku je psáno něco v tomhle smyslu:
Kapuce dokáže zamaskovat postavu na velkou vzdálenost, ale při normální vzdálenosti je jí normálně vidět do obličeje.
Což tam dřív psáno nebylo a od včerejška si představuju jak někdo chodí se staženou kápí hluboko do obličeje - když si vemu mikinu a stahnu si jí úplně co to jde, tak nemam vidět obličej ale sám nevidim nic a ještě vypadam pěkně blbě. Čímž chci říct, že postava si může stahnout kapuci přes obličej, ale neuvidí, takže normálně musí chodit tak že je jí do obličeje vidět a pokaždý když chce aby jí do obličeje vidět nebylo tak holt napsat *stahne si kapuci přes obličej*.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Kapuce

Post by kucik »

To bude zas quickslotovejch hlasek :lol:
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Kapuce

Post by igor »

no si to představ, že jdeš na ulici kolem někoho a dotyčnej se najednou ihned zahalí :) pozornost to asi vzbudí
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Kapuce

Post by Kiri »

noo kdyz bdue postava nekde v temne casti mistnosti tak mu asi moc videt xocht nebude, ale na svetle asi nromal, pokud si ji nestahne. Nekde vnoci pychybuju ze stin ukaze vic jak oci, nebo rty...coz ej stejne knicemu...
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Kapuce

Post by LDamian »

Kiri wrote:noo kdyz bdue postava nekde v temne casti mistnosti tak mu asi moc videt xocht nebude, ale na svetle asi nromal, pokud si ji nestahne. Nekde vnoci pychybuju ze stin ukaze vic jak oci, nebo rty...coz ej stejne knicemu...
Ovšem je třeba dodat, že tak mizerně jako lidi vidí v noci už jen hobiti. Všichni ostatní mají buď low-light vision nebo rovnou dark vision. :) :wink:

Mimochodem pulork vidi v noci stejne dobre jako trpaslik...
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Kapuce

Post by Kiri »

sakra to uz je na me moc slozity...zacnu nosit helmu a je to :D
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Kapuce

Post by Daanri »

No tu sa da hodne diskutovat. Ked stiahnes kapucu do tvare a zaroven sklonis hlavu nizsie tak vidis kusok pred seba, dost nato aby si pomaly dokazal chodit. Tym padom vidis tak nanajvys usta a ich okolie ale rysy tvare uz nie, pokial je ta kapucna dost velka. Predsa len nikdy si nemozes byt dost isty co pod tou kapucnou vidis.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Kapuce

Post by jiromir »

Daanri wrote:No tu sa da hodne diskutovat. Ked stiahnes kapucu do tvare a zaroven sklonis hlavu nizsie tak vidis kusok pred seba, dost nato aby si pomaly dokazal chodit. Tym padom vidis tak nanajvys usta a ich okolie ale rysy tvare uz nie, pokial je ta kapucna dost velka. Predsa len nikdy si nemozes byt dost isty co pod tou kapucnou vidis.
tak to by chtelo nejak vyresit popis u ty kapuce. Budto je videt do xichtu nebo neni. Aby prave na zadnou diskuzi nebyl prostor...
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Kapuce

Post by igor »

quote Daanri...
No ale kdo by normálně chodil s kapucou naraženou v obličeji a koukal jen pod sebe a šoural se po městě. To neuvidí ani že se k němu někdo blíží např. stráže atd. Nebo určitě nestojí hlouček lotrů v kroužku a nemaj všichni kapucu přes hlavu a nekoukaj do země. Asi to beru tak, že dokud postava nenapíše *dá si kapucu přes obličej* tak to beru tak že jí do něj vidim normálně. Ať si to daj lidi klidně do quickslotu, proč ne... pak to bude jasný a nebude se nikdo dohadovat. Může jít někdo kolem a uvidí jak se 2 postavy baví a dotyčnýho nenapadadne zabránim do rozhovoru se zakrejt. Nebo když je někdo vedle něj v invis... jde o reakci postavy což je reprezentovaný hráčovo reakcí kliknout na slot.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Kapuce

Post by jiromir »

igor wrote:quote Daanri...
No ale kdo by normálně chodil s kapucou naraženou v obličeji a koukal jen pod sebe a šoural se po městě. To neuvidí ani že se k němu někdo blíží např. stráže atd. Nebo určitě nestojí hlouček lotrů v kroužku a nemaj všichni kapucu přes hlavu a nekoukaj do země. Asi to beru tak, že dokud postava nenapíše *dá si kapucu přes obličej* tak to beru tak že jí do něj vidim normálně. Ať si to daj lidi klidně do quickslotu, proč ne... pak to bude jasný a nebude se nikdo dohadovat. Může jít někdo kolem a uvidí jak se 2 postavy baví a dotyčnýho nenapadadne zabránim do rozhovoru se zakrejt. Nebo když je někdo vedle něj v invis... jde o reakci postavy což je reprezentovaný hráčovo reakcí kliknout na slot.
jde predevsim o to, ze v kapuce vypadáš jak vocas a jeste z hlediska postav jses proste divnej, kdyz ji nesundas ani v hospode...
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Kapuce

Post by nomis_b »

jiromir wrote:
jde predevsim o to, ze v kapuce vypadáš jak vocas a jeste z hlediska postav jses proste divnej, kdyz ji nesundas ani v hospode...
Tak to si nemyslim.. nekomu se to tak libi.. tak proc by nemel mit kapucu nasazenou porad..
Ja sem treba staryho Roida (Frantu Mrkvicku) videl bez kapuce jen jednou, kdyz sme potrebovali par polomrvych lidi dostat o pulnoci pres straze.
Taky bych nechtel, at kouzelnik v hospode porad odkladal hul.. je to proste soucast ohozu. Tve postave klidne muzou vsichni s kapucou pripadat divni, ale jinym postavam zase ne. Nebral bych to jako obecnou rovnici pro vsechny hrace:
ma kapuci= evil person = nemam ho rad
A zase se craftí...
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Kapuce

Post by jiromir »

nomis_b wrote:
jiromir wrote:
jde predevsim o to, ze v kapuce vypadáš jak vocas a jeste z hlediska postav jses proste divnej, kdyz ji nesundas ani v hospode...
Tak to si nemyslim.. nekomu se to tak libi.. tak proc by nemel mit kapucu nasazenou porad..
Ja sem treba staryho Roida (Frantu Mrkvicku) videl bez kapuce jen jednou, kdyz sme potrebovali par polomrvych lidi dostat o pulnoci pres straze.
Taky bych nechtel, at kouzelnik v hospode porad odkladal hul.. je to proste soucast ohozu. Tve postave klidne muzou vsichni s kapucou pripadat divni, ale jinym postavam zase ne. Nebral bych to jako obecnou rovnici pro vsechny hrace:
ma kapuci= evil person = nemam ho rad
no takhle to prave neni... Maloktera skutecne evil postava nosi kapucu. Aspon o zadny takovy v soucasnosti nevim. (a to je hledam prakticky celou dobu co jsem pripojenej :) Vetsinou si prave tu kapucu vemou lidi, kteri chtej bejt hrozne "tajemny" ale pak jdou stejne s nejakou grupou vymlatit dung a pak s nima jdou na pivo a porad maj tu kapucu na hlave.. No, nevim, vuci tomuhle jsem dost skeptickej, ze by ta osoba uhájila tu svoji tajemnou anonymitu. Ja si teda nedovedu prestavit, ze si necham stat v boji za zadama týpka kterýho skoro neznam a jeste je trvale zahalenej aby mu nebylo videt do xichtu. A jít s nim na pivko?? pff
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Kapuce

Post by nomis_b »

jiromir wrote: Ja si teda nedovedu prestavit, ze si necham stat v boji za zadama týpka kterýho skoro neznam a jeste je trvale zahalenej aby mu nebylo videt do xichtu. A jít s nim na pivko?? pff
He he, no mozna to je tim, ze kdyz ses sam EVILak, tak hledas sami EVILaky do party.. to se pak daji delat daleko zabavnejsi veci, nez jen zachranovat nejake civilisty a podobne saskarny..

Takze to je mozna moje deformace z povolani.. ale stejne mi to nevymluvis, ze na kapucich nic neni :mrgreen:
A zase se craftí...
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Kapuce

Post by Krata »

souhlasim s nomisem, moje postava si sundala kapuci jen veelice zřídka (mimochodem Franko Mrkvička, Frantu si hrál ty nomisi :lol: ) prostě pro ni bylo nebezpečné ukazovat tvář, aby ho pak při tajných misích, kdy ji odhalí, každej poznal..

obráceně Franta Potůček zas měl dvě tváře, jedna nosila zbroj a na všechny se hezky usmívala a druhá měla černé ošacení, dlouhej černej plášt a kapuci, aby nikdo nepoznal že ten co jim ukrad peníze není Franta ale nějakej lapka..

myslim že kapuce má široké pole působnosti a je škoda prostě napsat, že mu je vidět do obličeje :) .. třeba skrývá hnusnej bublající gezicht kterej postava skrývá :mrgreen:
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Seth-Plzen
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 07:47 19. Jul 2007

Re: Kapuce

Post by Seth-Plzen »

A už se to provalilo. Eleanor si vzala zloděje. Chudák holka :-)
Locked