Frakce

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Seth-Plzen
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 07:47 19. Jul 2007

Frakce

Post by Seth-Plzen »

V Doubkove se pohybuje vysinuta pulcice, ktera bez vahani utoci a pomahaji ji i ostatni drobna havet :-).
Tak a ted vazne. V ivory mela korenarak zavreno, tak jsem kopnul do dveri. Pribehnul strazny a kovar. Ale neutocili, porad byli modry. Ale hned pri prichodu do Doubkova mi sejmula pulcice. Nevim, co jsem ji chudak holce udelal :-)
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Frakce

Post by Kiri »

drby se siri rychle, asi nejakej straznej vyslal holuba, nebo nejakyho orla do ostatnich vesnic s presnym popisem a zpravou burcujici ppostavy. v doubkove se stim nemazou ;-) :mrgreen:
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Frakce

Post by Pajule »

a nebyla ta pulcice naahodou Eleanor ..mohla se ti chtit pomstit totiz :D :D
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Seth-Plzen
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 07:47 19. Jul 2007

Re: Frakce

Post by Seth-Plzen »

Pajule wrote:a nebyla ta pulcice naahodou Eleanor ..mohla se ti chtit pomstit totiz :D :D
Nebyla :-)
Ze by me Eleanora zacala nahanet, ze jsem ji tak blbe hral? :-))
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Frakce

Post by nomis_b »

Seth-Plzen wrote:
Pajule wrote:a nebyla ta pulcice naahodou Eleanor ..mohla se ti chtit pomstit totiz :D :D
Nebyla :-)
Ze by me Eleanora zacala nahanet, ze jsem ji tak blbe hral? :-))
Ale neboj, nehral.. jen si byla malo doma, pomahat Frantovy s vedenim hospudky :lol:
A zase se craftí...
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Frakce

Post by jiromir »

NECHTEL BY NA TO NEKD0 KOUKNOUT? Ted jsem dostal na drzku uprostred Ivory a to jsem cestou nikoho ani netuknul...
User avatar
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:

Re: Frakce

Post by jaara »

jiromir wrote:NECHTEL BY NA TO NEKD0 KOUKNOUT? Ted jsem dostal na drzku uprostred Ivory a to jsem cestou nikoho ani netuknul...
Potkal jsi nepratelske NPC uvnitr Ivory?
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Frakce

Post by jiromir »

jaara wrote:
jiromir wrote:NECHTEL BY NA TO NEKD0 KOUKNOUT? Ted jsem dostal na drzku uprostred Ivory a to jsem cestou nikoho ani netuknul...
Potkal jsi nepratelske NPC uvnitr Ivory?
Uvnitr Ivory i uvnitr Doubkova...psal jsem to uz odpoledne do nejakyho jinyho topicu, kde to asi ponekud zapadlo. (vlastne jsem to psal uz pred par mesicema, ale to asi taky ponekud zapadlo) Taky na me dneska útočil jeden kos (dva kosáci, jeden modrej, jeden cervenej) a mel jsem za to, ze kosáci maj bejt vzdycky modry.
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Frakce

Post by Darien »

Předevčírem, když v lokaci, kde jsou jinak mírumilovní jeleni, byly dynamicky spawnutí i skřeti, tak všichni jeleni byli na nás všechny - podotýkám druidy a hraničáře - červení.


Jinak ve městě, jakmile vám vypadne pet z ovládání, i když je to blbej pes, může nastat situace, že se jeví okolí jako červený a jednoho malého čoklíčka okamžitě zabili stráže.

Asi to NPC chvíli trvá, než provede ověření vůči celému okolí a mezitím už startují NPC stráží. Totéž když kamarád odlogl v osadě a na jeho jestřába se okamžitě vrhl jak můj pet, tak stráže kolem.

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Frakce

Post by photter »

to je holt těžkej život těch, co dávaj žrádlu jména :lol:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Frakce

Post by Darien »

Dnes nám několikrát těžce nezafungovala frakce. Nejprve v Doubkově, kde jsem po návratu ze hřbitova zabil pár modrých netopýrů v přírodě (nevím jeslti to má souvislost) a v tu chvíli mne napadali všichni obchodníci a kněží v Doubkově, pomohla až smrt by DM a oživení.

Pak následně byla jedna postava napadena psem v Ivory a zabita stráží, jedno DM ji oživilo a Menhiri nemohla vůbec dovnitř, všechno bylo červené.

Daaani mi řekl, že to sem mám napsat, aby to někdo z vás prošel a našel chybu.

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: Frakce

Post by Jachym »

Takže dnes mne teda dostali ty prťáci z Doubkova do kolen , věděl jsem že frakce občas nezafungují , ale měl jsem na to své řešení jak se z toho dostat - prostě prrrchat, protože si stráže drží neutralitu nebylo to tak až strašné, ale dnes o půl deváté 20.30 to mrňousi zlomili a vytočili mne - ihned po vstupu do vesnice je z každé strany strážný, a jeden se motal opodál . Jak se tam má holka logla okamžitě zahájili strážní útok ( bez předložení legitimace ochránce veřejného pořádku)
jak 007 s povolením zabíjet a hned ve trojici. No utek jsem ale měl jsem teda dost.
NOVINKOU je ten útok stráže - ta si zatím vždy dokud nebyl napaden před ní pes, dítě , obyvatel tak si vždy držela neutralitu, až do dnes!!! A to už se mi zdá jako síla - vážně mělo by se s tím něco udělat ty frakce dobře nefungují blbne mi to i Ivory a nejen mě. Stráže by téměř za každou cenu neměli člověka napadat pokud DM jim neuvede jinak - ne!
Děkuji.
Menhiri Dierta
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Frakce

Post by Darien »

Dovoluji si upozornit, že vám STÁLE blbnou ty frakce. Projdu farmou, jdu se vyspat k ohni, vrátím se, a zemědělci, myši - všichni jdou po mně. Doběhnu do Ivory - obyvatelé jsou rudí jak indiáni...

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Frakce

Post by Zyga »

Darien wrote:Dovoluji si upozornit, že vám STÁLE blbnou ty frakce. Projdu farmou, jdu se vyspat k ohni, vrátím se, a zemědělci, myši - všichni jdou po mně. Doběhnu do Ivory - obyvatelé jsou rudí jak indiáni...
To mas z toho ze jim furt plenis pole :P (nebo nekdo jinej) se divim ze vetsine postav na povrchu necouhaj ete vidle ze zadku :lol: :lol: :lol:
me se zda ze ty frakce fungujou dobre
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Frakce

Post by Darien »

Ale houby funguje dobře. Už několikrát jsem viděl i zažil zasahovat DM (zabití a oživení), protože najednou někam vlezete a půlka města je enemy. O té chybě DM ví.

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Locked