Mohl by někdo potvrdit / vyvrátit, že epický (podle DC při prošlápnutí) pasti - viz lokace z topicu, nejsou natrigrovaný POD podlahou, případně že mají nadstandartně zvýšený Detect DC? Nějak si nedokážu vysvětlit, že zloděj s Search 31(+1k20) je prostě nevidí, i když poměrně dlouho stojí vedle nich?
Netvrdím, že NWN kostka si nedokáže házet v řadě samé jedničky několik kol...ale tolikrát?
Možná to souvisí, možná ne - mám na compu nainstalovaný Vaultový "lepší" textury. Je možné, že mi ty pasti překrývala nějaká "nová" textura a že lidi co mají standart NWN textury pasti uvidí.
Jedná se o pasti (ne všechny) na "mostcích" a pak dole v velké hale s bossem
(toho chválím, je to fešák
, byť poněkud monobarevný
ale podruhé ho už vidět nechcu, ani kdyby mi platili
, mno...možná kdyby mi HODNĚ platili
) + jedna místnost s pokladem měla "obyčejnou" Spike epic taky neodhalitelnou. Druhá místnost s Sonic epic byla "viditelná".
P.S.
Na to že to je jeden z "drsnějších" dungů, mi přijde podivná kombinace pastí Průměrná a Epická, bez Smrtících.
P.P.S.
Ať tak nebo tak, byl bych rád, kdyby mi někdo (klidně jen do PM) napsal, že on ty pastí vidí všude a že chybka byla jen na "mojí" straně monitoru.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. -
neznámý vojín