Vtípky
Re: Vtípky
Kdo se moc ptá, málo googlí.
Spam nechodí po horách, ale po lidech.
Kam Facebook nemůže, tam nastrčí Like button.
Každý chvilku tahá torrent.
Všechno padá, co software má.
Co můžeš tweetnout dnes, neodkládej na zítřek.
Bez peněz do Apple Storu nelez!
Tak dlouho se chodí s Acerem do práce, až mu víko upadne.
Co na srdci to na Facebooku.
Bez kódu nejsou koláče.
Všude dobře s WiFi nejlíp.
Tak dlouho se chodí s otázkou na Seznam, až se zajde na Google.
Kdo chce kam, nabourá se tam.
Třikrát zálohuj a jednou formátuj!
Spam nechodí po horách, ale po lidech.
Kam Facebook nemůže, tam nastrčí Like button.
Každý chvilku tahá torrent.
Všechno padá, co software má.
Co můžeš tweetnout dnes, neodkládej na zítřek.
Bez peněz do Apple Storu nelez!
Tak dlouho se chodí s Acerem do práce, až mu víko upadne.
Co na srdci to na Facebooku.
Bez kódu nejsou koláče.
Všude dobře s WiFi nejlíp.
Tak dlouho se chodí s otázkou na Seznam, až se zajde na Google.
Kdo chce kam, nabourá se tam.
Třikrát zálohuj a jednou formátuj!
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Vtípky
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
-
harlequin_ichtyosis
- Šlechtic
- Posts: 371
- Joined: 17:22 15. Jun 2011
Re: Vtípky
Vzal jsem včera přítelkyni do restaurace na pořádnou a drahou večeři, ale lidé na mě volali "pedofile!", "úchyle!", "zajíčkáři!" a podobná jména jen proto, že mně je 54 a jí 20. Opravdu mě mrzelo, že nám ostatní hosté takto zkazili desáté výročí...
Re: Vtípky
Prijde ostravak s manzelkou v Praze do elektra: "Jednu lednicu pičo!"
"Hele, že vyjste z Ostravy, jsem to poznal podle té píče."
Ostravak se otoci na manzelku a povida: "Jsem ti kurva rikal, at zustanes doma!"
Černý humor
Stephen Hawkings walks into a bar....
"Hele, že vyjste z Ostravy, jsem to poznal podle té píče."
Ostravak se otoci na manzelku a povida: "Jsem ti kurva rikal, at zustanes doma!"
Černý humor
Stephen Hawkings walks into a bar....
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Vtípky
Také jsem na fb našel skupinku s názvem Bohoslovecká univerzita Šerca Ježišovho v Hostoviciach
Link: http://www.facebook.com/pages/Bohoslove ... 7775512245
Malá ochutnávka:
Dietky božie, prečo sa aktívnejšie nezapájate do súťaže "Nájdi kacíra vo svojej rodine"? Vkradol sa do vášho šerca démon herézy?
Link: http://www.facebook.com/pages/Bohoslove ... 7775512245
Malá ochutnávka:
Dietky božie, prečo sa aktívnejšie nezapájate do súťaže "Nájdi kacíra vo svojej rodine"? Vkradol sa do vášho šerca démon herézy?
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Vtípky
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Vtípky
Ti jsou výborní! Obzvláště rozesmálo "Teoretické zdôvodnenie neplatnosti Pytagorovej vety pomocou citátov z Druhého listu Korinťanom"Molly23 wrote:Dietky božie, prečo sa aktívnejšie nezapájate do súťaže "Nájdi kacíra vo svojej rodine"? Vkradol sa do vášho šerca démon herézy?
A když tak tedy k náboženskému tématu jeden katolický:
http://www.spaceavalanche.com/wp-conten ... at-man.jpg
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Vtípky
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Vtípky
Co dokáže pár panáků...
ON: Ale já nebyl až tak ožralý! Ne?
ONA: Né, sypals na sebe třpytky a řval: "Jsem Edward Cullen!".
Hodil jsi s mým křečkem o zem a řval: “Pikaču, volím si tebe!”.
Potom jsi hodinu křičel ve skříni, že vchod do Narnie nefunguje, a když jsi
vylezl, stoupl sis do krbu a neustále křičel: "Příčná ulice!".
A pak jsi řval na moje auto: "Optimusi, já vím, že jsi to ty, TRANSFORMUJ SE !"
Zbytek noci jsi vypouštěl bazén s tím, že hledáš Nema, a když
ses vracel domů, skočil jsi po bezdmovci a křičel “Brumbále, ty žiješ!"

ON: Ale já nebyl až tak ožralý! Ne?
ONA: Né, sypals na sebe třpytky a řval: "Jsem Edward Cullen!".
Hodil jsi s mým křečkem o zem a řval: “Pikaču, volím si tebe!”.
Potom jsi hodinu křičel ve skříni, že vchod do Narnie nefunguje, a když jsi
vylezl, stoupl sis do krbu a neustále křičel: "Příčná ulice!".
A pak jsi řval na moje auto: "Optimusi, já vím, že jsi to ty, TRANSFORMUJ SE !"
Zbytek noci jsi vypouštěl bazén s tím, že hledáš Nema, a když
ses vracel domů, skočil jsi po bezdmovci a křičel “Brumbále, ty žiješ!"
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Vtípky
Pěkný citát od jistého autora na stěně jisté knihovny
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 4440_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 4440_n.jpg
.
Re: Vtípky
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Vtípky
DOTAZ :
Dobrý den, loni jsem provedl upgrade systému PŘÍTELKYNĚ 1.0 na verzi MANŽELKA 1.0
a nový program nečekaně spustil proces DĚTI, s mimořádně velkou spotřebou
paměti a systemových zdrojů. V manuálu není tato funkce zmiňována. Mimo to
Manželka 1.0 také zasahuje do ostatních programů a natahuje se už při
bootování systému. Ostatní programy, jako například Noční Poker 10.3 a
Pivo 2.5 od té doby přestaly fungovat, při jejich spuštění se systém zhroutí.
Zdá se,že Manželku 1.0 nemohu odstranit ze systému. Uvažoval jsem o návratu k
Přítelkyni 1.0, ale uninstall skončil neúspěšně. Můžete mi někdo poradit?
ODPOVĚĎ:
Vážený uživateli, toto je velmi častý problém. Mnoho lidí prechází z
Přítelkyně 1.0 na Manželku 1.0, domnívajíc se, že je to jen neškodná
zábavná utilita. Ale Manželka 1.0 je operační systém, navržený tak, aby
sám spouštěl ostatní aplikace. Nepouštějte se do instalace! Dodatečné
odstranění Manželky 1.0 může mít za následek poškození systémových zdrojů.
Nekteří se pokoušeli instalovat Přítelkyni 2.0, resp. Manželku 2.0, ale
narazili na více problémů, než v původním systému. Jiní zkoušeli spouštět
Přítelkyni 2.0 paralelně na pozadí. Bohužel, Manželka 1.0 detekuje
přítomnost Přítelkyně 2.0, což zapříčiňuje konflikty s následným kolapsem
systému. Jediná možnost, jak se vyhnout problemům, je neinstalovat
software Manželka, ale používat jen Přítelkyni. Verze Přítelkyně 1.0, 2.0,
3.0 atd. jsou navzájem kompatibilní, dokonce se mohou provozovat
paralelně. Nyní je již pozdě, můžete jen varovat své známé.
Ještě varujeme: dejte si pozor na nedokumentovanou automatickou instalaci
programu Tchýně 6.4
Dobrý den, loni jsem provedl upgrade systému PŘÍTELKYNĚ 1.0 na verzi MANŽELKA 1.0
a nový program nečekaně spustil proces DĚTI, s mimořádně velkou spotřebou
paměti a systemových zdrojů. V manuálu není tato funkce zmiňována. Mimo to
Manželka 1.0 také zasahuje do ostatních programů a natahuje se už při
bootování systému. Ostatní programy, jako například Noční Poker 10.3 a
Pivo 2.5 od té doby přestaly fungovat, při jejich spuštění se systém zhroutí.
Zdá se,že Manželku 1.0 nemohu odstranit ze systému. Uvažoval jsem o návratu k
Přítelkyni 1.0, ale uninstall skončil neúspěšně. Můžete mi někdo poradit?
ODPOVĚĎ:
Vážený uživateli, toto je velmi častý problém. Mnoho lidí prechází z
Přítelkyně 1.0 na Manželku 1.0, domnívajíc se, že je to jen neškodná
zábavná utilita. Ale Manželka 1.0 je operační systém, navržený tak, aby
sám spouštěl ostatní aplikace. Nepouštějte se do instalace! Dodatečné
odstranění Manželky 1.0 může mít za následek poškození systémových zdrojů.
Nekteří se pokoušeli instalovat Přítelkyni 2.0, resp. Manželku 2.0, ale
narazili na více problémů, než v původním systému. Jiní zkoušeli spouštět
Přítelkyni 2.0 paralelně na pozadí. Bohužel, Manželka 1.0 detekuje
přítomnost Přítelkyně 2.0, což zapříčiňuje konflikty s následným kolapsem
systému. Jediná možnost, jak se vyhnout problemům, je neinstalovat
software Manželka, ale používat jen Přítelkyni. Verze Přítelkyně 1.0, 2.0,
3.0 atd. jsou navzájem kompatibilní, dokonce se mohou provozovat
paralelně. Nyní je již pozdě, můžete jen varovat své známé.
Ještě varujeme: dejte si pozor na nedokumentovanou automatickou instalaci
programu Tchýně 6.4

