Zdravim.
Zlobí mě luk, v ruce mi dává -1magical dmg a -1 atack bonus.
Není to unavou a žádná jiná zbran to nedělá. V rukách někoho jiného se chová v pořáku a v mých každý takto.
Neví někdo co by to mohlo byt?
Antimagický luk
Antimagický luk
- Attachments
-
- luk.JPG (12.66 KiB) Viewed 3508 times
"Nikdo není beznadějněji zotročen než ten, kdo falešně věří, že je svobodný."
Johann Wolfgang von Goethe
Re: Antimagický luk
Nesplnujes pozadavek na silu, ktera je pro dlouhy luk 11. Nic sloziteho.
Re: Antimagický luk
Maš pravdu, to jsem to ale pakoZindo wrote:Nesplnujes pozadavek na silu, ktera je pro dlouhy luk 11. Nic sloziteho.
"Nikdo není beznadějněji zotročen než ten, kdo falešně věří, že je svobodný."
Johann Wolfgang von Goethe