Systém smrti

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked

Co si myslíte o systému smrti

Ten co je teď je v pořádku, žádné změny
18
78%
Líbí se mi Darienův návrh
1
4%
Nelíbí se mi současný systém, ale ani Darienův návrh
2
9%
Jen bych částečně upravil současný stav (dávám návrh)
2
9%
Darienův nápad bych částečně upravil (dávám návrh)
0
No votes
 
Total votes: 23

User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Systém smrti

Post by kucik »

human_wreck wrote: Asi máš pravdu, ale zase by to bylo dost přísné na ty, jenž prostě chcípnou na zanechaném mobu u východu z lokace nebo špatný lajně.

Respektive, jak velké zvýšení ztráty by sis představoval?
Zhruba dvojnasobne co ted. Cili puvodni.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Systém smrti

Post by photter »

to se z toho my ECL 2 poserem :lol:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Systém smrti

Post by Zyga »

ja myslel ze pred wipem to taky jelo 5% podsveti, 3% raise dead a 1%ressurection nebo chram, nebo ted je to este mirnejsi? ja zatim chcip dvakrat a sem linej pocitat kolik procent je to co sem ztratil :D
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Systém smrti

Post by Darien »

No já si nemyslím, že by diskuse kolem smrti a postihů nesouvisela s rozdílností povolání... Spíš se u povolání musíme dívat na celou křivku vývoje od prvního do 30 levelu (mimochodem, proč je to na Thalii oříznuté?). Jsou povolání s těžkými začátky a ultimátními schopnostmi na konci a obráceně, jsou povolání se silnými začátky, co pak ztrácí dech.

Ale je fakt, že asi nikdy nikde nikdo nevymyslí systém, kgterý by byl "spravedlivý" ke všem typům hráčů a ke všem povoláním. To prostě nejde. Ale myslím, že to neznamená, že bychom se o to nemuseli snažit:)

A mimochodem, speciální FLAME fora jsou super věc, když je člověk celej den v práci a nemůže ke své oblíbené hře, je takovým metadonem na závislost aspoň o té hře kecat a vést žabomyší války, tak to tak berte:) Ona z toho nakonec občas vypadne i zajímavá myšlenka a podnět pro DM.. :mrgreen:

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
human_wreck
Měšťan
Posts: 198
Joined: 14:19 05. Jan 2008

Re: Systém smrti

Post by human_wreck »

kucik wrote:Zhruba dvojnasobne co ted. Cili puvodni.
To by bylo docela maso. To by člověk někde schytal dvakrát blbě hold a měl by skoro pětinu expů pryč ... zas ber v potaz, že dřiv se dalo vydělat víc peněz a nebyl problém sehnat si lékárny. Když ti teď někdo lehne, tak se na něj můžeš smutně koukat.
btw: Nešlo by nastavit, aby creepy nedorážely padlé postavy a hleděly si stojících soupeřů?
Shadiyah ... Bardka do nepohody :]
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Systém smrti

Post by Darien »

kucik wrote:
human_wreck wrote: Asi máš pravdu, ale zase by to bylo dost přísné na ty, jenž prostě chcípnou na zanechaném mobu u východu z lokace nebo špatný lajně.

Respektive, jak velké zvýšení ztráty by sis představoval?
Zhruba dvojnasobne co ted. Cili puvodni.

No ty wago... to bych nevystrčil nos z hlídanýho hájku... stejně tak, jak nemám rád expování, tak nemám rád umírání... A taky nemám rád násilné tlačení systémem do partiček za každou cenu:) ale to by bylo na nový, pěkně výživný flame, hehe:)

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Systém smrti

Post by Darien »

Furt mi nějak nedochází, jak souvisí podpora a chuť objevovat s tím, že smrt má bolet:-))

Kua, to tu budu flejmovat sám nebo co? Jdu si založit alternativní nick a budu si odporovat a dohádám se sám se sebou do krve :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
human_wreck
Měšťan
Posts: 198
Joined: 14:19 05. Jan 2008

Re: Systém smrti

Post by human_wreck »

Ještě by se do ceny za oživení mohl promítnout ten poměr časových a bojových exp. Tím by se ulevilo těm kteří se občas někde blbě pŕichomejtnou. A ten ďábel dole (pořád si nemůžu zapamatovat to jméno) by měl mít přeci jen větśí moc nad vrahy, než nad mírumilovnými obyvateli květinkového ivory :P
Shadiyah ... Bardka do nepohody :]
User avatar
Teesha
Měšťan
Posts: 173
Joined: 21:14 28. Dec 2007

Re: Systém smrti

Post by Teesha »

human_wreck wrote:Ještě by se do ceny za oživení mohl promítnout ten poměr časových a bojových exp. Tím by se ulevilo těm kteří se občas někde blbě pŕichomejtnou. A ten ďábel dole (pořád si nemůžu zapamatovat to jméno) by měl mít přeci jen větśí moc nad vrahy, než nad mírumilovnými obyvateli květinkového ivory :P
právě naopak...hipíci by měli platit mnohem víc! ale fakt je, že je stejně pouští skoro zadarmo...dělá se mu z všeobjímající lásky zle :twisted:
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!

Cress del Ssivah N´Abarn

Sibaris de Cifris

Merlin
User avatar
human_wreck
Měšťan
Posts: 198
Joined: 14:19 05. Jan 2008

Re: Systém smrti

Post by human_wreck »

Make love, save world, brother :mrgreen: :mrgreen:
Shadiyah ... Bardka do nepohody :]
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Systém smrti

Post by jiromir »

photter wrote:to se z toho my ECL 2 poserem :lol:
no tvari se to zatim tak, ze na to dojedu taky...neb nahore to je obcas trosku nuda. Nicmene budu radsi na nizkym lvlu a bavit se, nez mit kopu xp a nudit se sám (nikdo mě nahoře nemá rád :cry: )
Aspon me prestanou s*át creeperi a prestanu flejmovat, kdyz je nebudu mit na ocich.. :)
User avatar
human_wreck
Měšťan
Posts: 198
Joined: 14:19 05. Jan 2008

Re: Systém smrti

Post by human_wreck »

jiromir wrote:Aspon me prestanou s*át creeperi a prestanu flejmovat, kdyz je nebudu mit na ocich.. :)
Věřím, že by to někdo z nás creeperů nevydržel a šel za tebou :mrgreen:
Shadiyah ... Bardka do nepohody :]
User avatar
Teesha
Měšťan
Posts: 173
Joined: 21:14 28. Dec 2007

Re: Systém smrti

Post by Teesha »

nabídka na volná místa otroků zatím platí. strukturovaný životopis s obrázkem posílejte na adresu: První drowská kapitálová s.b.o (společnost bez omezenců)
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!

Cress del Ssivah N´Abarn

Sibaris de Cifris

Merlin
User avatar
human_wreck
Měšťan
Posts: 198
Joined: 14:19 05. Jan 2008

Re: Systém smrti

Post by human_wreck »

No ja jsem docela koumal, že bych hrál po wipu drowího otroka. Mohl bych v rámci ponižování čuchat ke knežčiným kalhotkám? :mrgreen:
Shadiyah ... Bardka do nepohody :]
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Systém smrti

Post by kokosak »

Teesha wrote:nabídka na volná místa otroků zatím platí. strukturovaný životopis s obrázkem posílejte na adresu: První drowská kapitálová s.b.o (společnost bez omezenců)
*začíná nad tím dokonce i uvažovat* ;)
PUF!
Locked