Zhruba dvojnasobne co ted. Cili puvodni.human_wreck wrote: Asi máš pravdu, ale zase by to bylo dost přísné na ty, jenž prostě chcípnou na zanechaném mobu u východu z lokace nebo špatný lajně.
Respektive, jak velké zvýšení ztráty by sis představoval?
Systém smrti
Re: Systém smrti
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Systém smrti
to se z toho my ECL 2 poserem 
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Systém smrti
ja myslel ze pred wipem to taky jelo 5% podsveti, 3% raise dead a 1%ressurection nebo chram, nebo ted je to este mirnejsi? ja zatim chcip dvakrat a sem linej pocitat kolik procent je to co sem ztratil 
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Systém smrti
No já si nemyslím, že by diskuse kolem smrti a postihů nesouvisela s rozdílností povolání... Spíš se u povolání musíme dívat na celou křivku vývoje od prvního do 30 levelu (mimochodem, proč je to na Thalii oříznuté?). Jsou povolání s těžkými začátky a ultimátními schopnostmi na konci a obráceně, jsou povolání se silnými začátky, co pak ztrácí dech.
Ale je fakt, že asi nikdy nikde nikdo nevymyslí systém, kgterý by byl "spravedlivý" ke všem typům hráčů a ke všem povoláním. To prostě nejde. Ale myslím, že to neznamená, že bychom se o to nemuseli snažit:)
A mimochodem, speciální FLAME fora jsou super věc, když je člověk celej den v práci a nemůže ke své oblíbené hře, je takovým metadonem na závislost aspoň o té hře kecat a vést žabomyší války, tak to tak berte:) Ona z toho nakonec občas vypadne i zajímavá myšlenka a podnět pro DM..
Ale je fakt, že asi nikdy nikde nikdo nevymyslí systém, kgterý by byl "spravedlivý" ke všem typům hráčů a ke všem povoláním. To prostě nejde. Ale myslím, že to neznamená, že bychom se o to nemuseli snažit:)
A mimochodem, speciální FLAME fora jsou super věc, když je člověk celej den v práci a nemůže ke své oblíbené hře, je takovým metadonem na závislost aspoň o té hře kecat a vést žabomyší války, tak to tak berte:) Ona z toho nakonec občas vypadne i zajímavá myšlenka a podnět pro DM..
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
- human_wreck
- Měšťan
- Posts: 198
- Joined: 14:19 05. Jan 2008
Re: Systém smrti
To by bylo docela maso. To by člověk někde schytal dvakrát blbě hold a měl by skoro pětinu expů pryč ... zas ber v potaz, že dřiv se dalo vydělat víc peněz a nebyl problém sehnat si lékárny. Když ti teď někdo lehne, tak se na něj můžeš smutně koukat.kucik wrote:Zhruba dvojnasobne co ted. Cili puvodni.
btw: Nešlo by nastavit, aby creepy nedorážely padlé postavy a hleděly si stojících soupeřů?
Shadiyah ... Bardka do nepohody :]
Re: Systém smrti
kucik wrote:Zhruba dvojnasobne co ted. Cili puvodni.human_wreck wrote: Asi máš pravdu, ale zase by to bylo dost přísné na ty, jenž prostě chcípnou na zanechaném mobu u východu z lokace nebo špatný lajně.
Respektive, jak velké zvýšení ztráty by sis představoval?
No ty wago... to bych nevystrčil nos z hlídanýho hájku... stejně tak, jak nemám rád expování, tak nemám rád umírání... A taky nemám rád násilné tlačení systémem do partiček za každou cenu:) ale to by bylo na nový, pěkně výživný flame, hehe:)
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Systém smrti
Furt mi nějak nedochází, jak souvisí podpora a chuť objevovat s tím, že smrt má bolet:-))
Kua, to tu budu flejmovat sám nebo co? Jdu si založit alternativní nick a budu si odporovat a dohádám se sám se sebou do krve

Kua, to tu budu flejmovat sám nebo co? Jdu si založit alternativní nick a budu si odporovat a dohádám se sám se sebou do krve
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
- human_wreck
- Měšťan
- Posts: 198
- Joined: 14:19 05. Jan 2008
Re: Systém smrti
Ještě by se do ceny za oživení mohl promítnout ten poměr časových a bojových exp. Tím by se ulevilo těm kteří se občas někde blbě pŕichomejtnou. A ten ďábel dole (pořád si nemůžu zapamatovat to jméno) by měl mít přeci jen větśí moc nad vrahy, než nad mírumilovnými obyvateli květinkového ivory 
Shadiyah ... Bardka do nepohody :]
Re: Systém smrti
právě naopak...hipíci by měli platit mnohem víc! ale fakt je, že je stejně pouští skoro zadarmo...dělá se mu z všeobjímající lásky zlehuman_wreck wrote:Ještě by se do ceny za oživení mohl promítnout ten poměr časových a bojových exp. Tím by se ulevilo těm kteří se občas někde blbě pŕichomejtnou. A ten ďábel dole (pořád si nemůžu zapamatovat to jméno) by měl mít přeci jen větśí moc nad vrahy, než nad mírumilovnými obyvateli květinkového ivory
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
- human_wreck
- Měšťan
- Posts: 198
- Joined: 14:19 05. Jan 2008
Re: Systém smrti
no tvari se to zatim tak, ze na to dojedu taky...neb nahore to je obcas trosku nuda. Nicmene budu radsi na nizkym lvlu a bavit se, nez mit kopu xp a nudit se sám (nikdo mě nahoře nemá rádphotter wrote:to se z toho my ECL 2 poserem
Aspon me prestanou s*át creeperi a prestanu flejmovat, kdyz je nebudu mit na ocich..
- human_wreck
- Měšťan
- Posts: 198
- Joined: 14:19 05. Jan 2008
Re: Systém smrti
Věřím, že by to někdo z nás creeperů nevydržel a šel za teboujiromir wrote:Aspon me prestanou s*át creeperi a prestanu flejmovat, kdyz je nebudu mit na ocich..
Shadiyah ... Bardka do nepohody :]
Re: Systém smrti
nabídka na volná místa otroků zatím platí. strukturovaný životopis s obrázkem posílejte na adresu: První drowská kapitálová s.b.o (společnost bez omezenců)
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
Cress del Ssivah N´Abarn
Sibaris de Cifris
Merlin
- human_wreck
- Měšťan
- Posts: 198
- Joined: 14:19 05. Jan 2008
Re: Systém smrti
No ja jsem docela koumal, že bych hrál po wipu drowího otroka. Mohl bych v rámci ponižování čuchat ke knežčiným kalhotkám? 
Shadiyah ... Bardka do nepohody :]
Re: Systém smrti
*začíná nad tím dokonce i uvažovat*Teesha wrote:nabídka na volná místa otroků zatím platí. strukturovaný životopis s obrázkem posílejte na adresu: První drowská kapitálová s.b.o (společnost bez omezenců)
PUF!