POWIPOVY SRAZ THALIE
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Hlasoval jsem pro pátek, ale moh bych i v sobotu, i když se to moc nehodí. Na ty holohlavý máme bonus za znalost prostředí a terénu
S tim ubytovánim bych se nacpal Kirimu na zahradu
Nevim, no, jelikož jsem tadydle vodťaď tak nemam vůbec přehled o nějakých ubytováních. V neděli ráno jedu na Šumavu, tak zvažuju že půjdu do hospody už s batohem abych se nemusel vracet domů 
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
mě to je putna, nehlasoval sem.. rozhodněte vy 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
dala jsem opet datum 1.3 protoze den predtim nemuzu 
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
pro pár pražskejch vejlupků by se ubytování taky hodilo
(ubezpečení pro xenofobní jedince - nejsem drow)
(ubezpečení pro xenofobní jedince - nejsem drow)
Vaillardo Vran:
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Dávam 1.3. protože v pátek ještě učim. Nesmíme se bát... bude nás hodně a když si troufnou dovnitř do hospody a uslyší o čem se baví naše sekta tak vezmou do zaječích... 
Venori'elginn N'Abarn
_______________

_______________
_______________

_______________
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Plantážníci jak se jmenuje ta hospůdka kam máte v plánu zapadnout a na jaké je ulici, abych se při tom hledání ubytování měl čeho chytnout?
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Chyse jedova 
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
POWIPOVY SRAZ THALIE!!!
Myslim, ze je na case naplanovat dalsi sraz, tentokrate to bud uz powipovy. Nikdo se toho ujmout nechce, takze to zase zbude na me. Videl bych to od pulky unora dal, jelikoz to uz bude po zkouskovem a nekteri hrisnici dodelavaji veci jeste na zacatku unora *tvari se nenapadne*. Mistem konani bude tradicne nektera z Plzenskych hospudek. V uvahu pripada restaurace Simsalabim. Jedna se o utulnou hospudku da se rici ve fantasy stylu. Cenu jsou trochu vyssi, ale jinak by to stalo za to. Pivo tam toci Staropramen, Stellu a Hohegarden. Jako vzdy se to musi zamluvit dopredu, tak musime vedet, kolik prijede lidi. Napiste i prispevek, kdo pujde, at tam nehlasujou mrtvy duse.
Vice info zde: http://www.simsalabim.cz/foto.html
Hlasujte v ankete o datumu srazu! Hlasujte i ti, co neprijedete!!!
//cituju to co napsal rejty
Myslim, ze je na case naplanovat dalsi sraz, tentokrate to bud uz powipovy. Nikdo se toho ujmout nechce, takze to zase zbude na me. Videl bych to od pulky unora dal, jelikoz to uz bude po zkouskovem a nekteri hrisnici dodelavaji veci jeste na zacatku unora *tvari se nenapadne*. Mistem konani bude tradicne nektera z Plzenskych hospudek. V uvahu pripada restaurace Simsalabim. Jedna se o utulnou hospudku da se rici ve fantasy stylu. Cenu jsou trochu vyssi, ale jinak by to stalo za to. Pivo tam toci Staropramen, Stellu a Hohegarden. Jako vzdy se to musi zamluvit dopredu, tak musime vedet, kolik prijede lidi. Napiste i prispevek, kdo pujde, at tam nehlasujou mrtvy duse.
Vice info zde: http://www.simsalabim.cz/foto.html
Hlasujte v ankete o datumu srazu! Hlasujte i ti, co neprijedete!!!
//cituju to co napsal rejty
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
dík to mi nějak uniklo nebo lépeřečeno už jsem to viděl, ale neudrželjitka wrote:POWIPOVY SRAZ THALIE!!!
Myslim, ze je na case naplanovat dalsi sraz, tentokrate to bud uz powipovy. Nikdo se toho ujmout nechce, takze to zase zbude na me. Videl bych to od pulky unora dal, jelikoz to uz bude po zkouskovem a nekteri hrisnici dodelavaji veci jeste na zacatku unora *tvari se nenapadne*. Mistem konani bude tradicne nektera z Plzenskych hospudek. V uvahu pripada restaurace Simsalabim. Jedna se o utulnou hospudku da se rici ve fantasy stylu. Cenu jsou trochu vyssi, ale jinak by to stalo za to. Pivo tam toci Staropramen, Stellu a Hohegarden. Jako vzdy se to musi zamluvit dopredu, tak musime vedet, kolik prijede lidi. Napiste i prispevek, kdo pujde, at tam nehlasujou mrtvy duse.
Vice info zde: http://www.simsalabim.cz/foto.html
Hlasujte v ankete o datumu srazu! Hlasujte i ti, co neprijedete!!!
//cituju to co napsal rejty
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
No abychom zas nemuseli chrápat v autě na náměstí... 
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Tak bych se přimluvil o zapůjčení deky a nějakého domlouvátka na odhánění chtivých bezdomovců 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Neboj právě jsem objevil pár ubytoven v blízkosti hospůdky(aspoň myslím) a zrovna se zjišťují ceny. Jestli mě odpoví na email tak to sem dám i z přesnou adresou. Jen doufám, že se k tomu eventuelně vyjádří i nějakej ten domorodec a doporučí.
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Právě že domorodci nemají zkušenosti, protože nemaj potřebu hledat ubytování když můžou jít domůAwadar wrote:Jen doufám, že se k tomu eventuelně vyjádří i nějakej ten domorodec a doporučí.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Myslel jsem spíše která je blíž, nebo ke které se lépe dostaneme v podnapilém stavu
.