Zas ty expy

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
jiromir
Měšťan
Posts: 199
Joined: 11:39 04. Jan 2008

Re: Zas ty expy

Post by jiromir »

igor wrote:
Darien wrote:No nevím, taťka se nechal překvapit ze zálohy, hehehe. Ani si nekous a můj vyvolaný vlk si ho dal k večeři :twisted:

Jejich chyba, nemaj lozit po příměstkých hlavních cestách.
No hele, vono je to zákeřný... já na něj šel tak na 10. lvl snad s rangerem-vrahem, ze zálohy jsem se netrefil (blbej hod) a srazil mě... už sem se nezved a chcíp ;-) a jindy sem ho zas dával na pohodu
to je jinej...tenhle nesráží..
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Zas ty expy

Post by Rejty »

ZAMECENO!
Vedoucí týmu Thalie
Locked