Zlodeji, zastavarna, lichvar

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Zlodeji, zastavarna, lichvar

Post by Sveneld »

mam dva napady na oziveni "podsveti"

1)zlodeji mohou okradat - kdyz se kradez zdari bud dostanou malou sumu penez ci nejaky predmet, ovsem ten nejde prodat u obchodniku pac se znaci jako kradeny, takze co kdyby nejaky zlodejsky ucitel ci nejaka podobna postava treba v nejake zastavarne tyto predmeny - byt za zlomkovou cenu vykupovala

2)co treba lichvar - postavy by si u nej vypujcovali penize na kratky cas na 60ti a vice procentni urok, pak je zde rp moznost vynahani jez by mohli dostat jako q treba ti prihlouply orkove

tot me napady, ted je davam v plen a jsem pripraven na prival kritiky :) ....
nwn
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Zlodeji, zastavarna, lichvar

Post by Kiri »

pokud hledas lichvare,. tak Denis ti :D ale urok bude dobrej :)
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Lorelei
Měšťan
Posts: 191
Joined: 20:02 28. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Zlodeji, zastavarna, lichvar

Post by Lorelei »

Ono to jde prodávat a kupovat kradené věci i docela za dobrou cenu, ale jen znát to místo, kde takovej obchod je, ale přece takovej lapka jako ty, co brouzdá po ulicích a okrádá děti a není nikde organizován, nemůže to místo znát, až budeš zloděj na úrovni co si zaslouží takové místo znát budeš se usmívat. :P

----------
má to cenu kráct těch pár zlatejch
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: Zlodeji, zastavarna, lichvar

Post by Sveneld »

ma to cenu:)!

na obirani deti a kradeni jejich lizatek ziskam patricnou uroven bych se mohl stat plnohodnotnym clenem cechu :)
nwn
User avatar
wekslo
Poutník
Posts: 83
Joined: 15:43 25. Aug 2007
Location: Demona

Re: Zlodeji, zastavarna, lichvar

Post by wekslo »

myslim ze lichvare (jestli sem to dobre pochopil, mel si na mysli NPC lichvare) si s radosti nekdo (ja a kiri ;] ) zahraje takze neni treba ho implementovat jako NPC - tot muj nazor :]
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Zlodeji, zastavarna, lichvar

Post by Theogil I »

wekslo wrote:myslim ze lichvare (jestli sem to dobre pochopil, mel si na mysli NPC lichvare) si s radosti nekdo (ja a kiri ;] ) zahraje takze neni treba ho implementovat jako NPC - tot muj nazor :]
Už zase i ty brute ... jo jinak ahoj.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Locked