informace, které máme od DM je taková, že se nesmí hrát postava nahoře a dole (není myšleno polohy při páření)....a že se to bude dávat do pravidel
jinak co se týče toho, že nebudou ve hře drowové...cha po včerejšku by jste asi slintali povrcháři povrchní....takovou armádičku složíte leda tak dohromady se slípkama v Ivory.
btw. už nějaký otroky máme a vím, že se jim to strašně líbí!! o tom není pochyb
Seth-Plzen: já bejt tebou tak si tuhle věc nepřeju
jsem uctívač démonů jsem otec tvé smrti já vyvolávám dávné zlo já kontroluji každý jeho nádech já podněcuji vaše neštěstí zrozením i zabíjením já vyvolám armageddon krmen tisícem duší.
Kdo tady mluví o nějakých zlých v podtemnu a hodných nahoře? Hrát otroka v Podtemnu by bylo pouze for fun only:) Ale dobře, pohrdli jste mým dokonale submisivním RP, půjdu si zotročit jelena!
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Teesha wrote:informace, které máme od DM je taková, že se nesmí hrát postava nahoře a dole (není myšleno polohy při páření)....a že se to bude dávat do pravidel
Samolitr vo tomhle sem neměl ani páru (od kud bych to asi věděl), vím pouze o pravidlu o členství ve spolcích (jak psal Kucik) a celé podtemno se zatím jako samojedinný spolek neprezentovalo. Samolitr rozumím i důvodu, jsou prostě lidé jež hraní za dvě postavy dokážou oddělit a nezneužívat informací a lidé, kteří by při prvním kontaktu nadělali tolik povyku, že to nestojí za to. Tak tedy dobrá průzkum sice bude, ale trošku jinej než jsem někdy časem chtěl.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Tak já zase rozjedu flejm na hlavní téma tohohle fora, jooo?
Takže já navrhuji, aby druidi, pokud umřou na území lesa, se zdarma reinkarnovali u oltáře toho lesního boha, pokud v něj věřej a pokud u něj maj přivázanou duši.
Naopak, pokud zemřou někde jinde, měli by mít postih větší.
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Darien wrote:Tak já zase rozjedu flejm na hlavní téma tohohle fora, jooo?
Takže já navrhuji, aby druidi, pokud umřou na území lesa, se zdarma reinkarnovali u oltáře toho lesního boha, pokud v něj věřej a pokud u něj maj přivázanou duši.
Naopak, pokud zemřou někde jinde, měli by mít postih větší.
Tak já se přidám: Navrhuju teda, že pokud trpaslík umře někde v podzemí, tak se zdarma reinkarnuje zase u sochy Norda. Tak šup další plantážníci si napište, kde chcete grátis klepat bačkorama a kam vás ten levnej teleport má hodit.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Jo, zvlast kdyz si ani nepamatujes, jak se TEN buh jmenuje.
...a Drowove by se zdarma reinkarnovali v chramu Xi'an pokud by umreli v podtemnu a navic by dostali 1258gp, za to, ze travi cas v chramu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Rejty wrote:Pisete tu samy kraviny, uz to ani neni vtipny, kdo to ma cist...
Kdyz me se tak moc nechce pracovat...
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Vidím to jako Kucik:) Ale já jdu na rande, takže koukejte hoši nainstalovat toho druida, páč je nejlepší a na další povolání kašlete a já si to večer vyzkouším
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
já myslim, že mrtvej plyšák by se měl přesunout do podtemna a tam by otročil lvl x 2 reálnejch dní a pak by byl nahej a bez peněz propuštenej ma povrch a to jen v případě, že to odhlasuje většina rodiny
druid by navíc byl zmrzačenej (postih -2 na str, dex a con)
Tak tohle je uz vazne moc. Ako povedal Rejty pisete tu same blbosti, kto to ma furt citat. Asi to tu zamkneme a hodime do kosa.. Nikam to totiz nevedie.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.