Maya wrote:Tak zrušíme i lektvary, a nebo víte co? Rovnou celej craft...A když jsme u toho, udělame velkej wipe, co vy na to?
Mayo nic proti, ale vcelku divná reakce od DM
Dm nesmí vědět co je ironie nebo tak nějak? Že ty význam toho slova nechápeš je tvůj problém.
edit: sry mám dneska blbou náladu a holt špatně snážím lidskou blbost v takových dnech, jinak tě mám rád RoFe
Šak jo, mě to jen přišlo zvláštní. No nic, kdo s tím souhlasí, tak by měli dostat osobní wipe *zamrká na kokosáka*
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Derken- wrote:Hele Alvarione a ty tady ještě hraješ nějak aktivně jo? Vidim tě víc spamovat na foru, než ve hře.
Vejka jsem Vam zabil ja s přáteli..... Když jste se mne pak snažili zabít při snaze o vyměně zajatců, nekoukl jsi se, kdo to je?
Hrajme s přáteli ted celkem často. Nejsme konfliktní a nejvetší radost máme (tu zlou), kdyz vidíme riena jak jde do prázdného prahvozdu na procházku.
Hmm teď jsi mě fakt ranil A proč tam teda necháváte několik dungů plných, když se mi to snažíte tak zlomyslně vybít hm?
Hmmm, že jsi ty dungy stihl obejít rychle, odlogoval jsi asi tři minuty po tom co jsme te neviditení videli jít do alwu. Opravdu takoví machři jako ty nejsme za tři minuty elfi bandity. Teda klobouk dolů.
V každém případě děkuji za zkurvení diskuze. Nemusís říkat rádo se stalo.
Derken- wrote:Hele Alvarione a ty tady ještě hraješ nějak aktivně jo? Vidim tě víc spamovat na foru, než ve hře.
Vejka jsem Vam zabil ja s přáteli..... Když jste se mne pak snažili zabít při snaze o vyměně zajatců, nekoukl jsi se, kdo to je?
Hrajme s přáteli ted celkem často. Nejsme konfliktní a nejvetší radost máme (tu zlou), kdyz vidíme riena jak jde do prázdného prahvozdu na procházku.
Z toho je zase krásnej SPAM ,viděl sem dobře hranýho mága a hodně se pleteš Alvarione.Jo byl to on co mě chytil,ale příště doporučuji kontrolovat stínovky,aby mě to nestálo dvoje expy
Derken- wrote:Hele Alvarione a ty tady ještě hraješ nějak aktivně jo? Vidim tě víc spamovat na foru, než ve hře.
Vejka jsem Vam zabil ja s přáteli..... Když jste se mne pak snažili zabít při snaze o vyměně zajatců, nekoukl jsi se, kdo to je?
Hrajme s přáteli ted celkem často. Nejsme konfliktní a nejvetší radost máme (tu zlou), kdyz vidíme riena jak jde do prázdného prahvozdu na procházku.
Z toho je zase krásnej SPAM ,viděl sem dobře hranýho mága a hodně se pleteš Alvarione.Jo byl to on co mě chytil,ale příště doporučuji kontrolovat stínovky,aby mě to nestálo dvoje expy
Myslim, ze cekem maga hrat umím. Nejsem top, ale umím. V arene jsem se svym byvalym spatne postavenym magem sundal 2-3 postavy..... Dokazu si predstavit, ze dostanu velké množství i epiků zejmena WM a jim podobným. Na druhou stranu ukaz mi jediného mága, kterej mne v aréne sundá s Willem.
Hlavní důvod proc jsem napsal tenhle topik bylo omezení hůlek a návrat k předchozím xp se summonem.
No to teda vůbec, hraní za mága v areně a v standartním pvp jsou 2 naprosto rozdílné věci....
Pokud chceš ownit potřebuješ jinak poskladanou výbavu. A i styl hry je jinej...
Teda pokud se to za poslední 2 roky nezměnilo....
Aréna je zpravidla duel. Obzvlášť s wiznou je to prostě o prvních třech tazích.
Creep, troufám si tvrdit, je o dost jinejch vlastnostech.
Něco jinýho je prostě sesmahnout protivníka se všim, co můžeš nameditovat a něco jinýho je udržet support partě půl hodiny a do toho třeba ještě útočit.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.