Můžete si spát kde chcete mě je to uuuplně jedno

, jen hledám spaní pro sebe a bráchu.
Jen Vám nabízím možnosti, no spíš asi jen jednu, protože v Plzni jsou nějak nevstřícní a zatím mě na email odpověděla jen jedna hodná paní. Je to asi 1,3 km od hospůdky a lůžko je za 260,- Kč/noc. Další možnosti nebo upřesnění bude příští týden, podle toho jestli ještě někdo odepíše.
Tak:
V autě se spí bombasticky sklopíš zadní sedadla položíš nějakou madračku, polštář a deka – parádní letiště

– to je náš nouzoví plán takže máte smůlu

.
Jestli po mě hodíš botu tak půjdeš ne jen do kopce, ale i bez boty

. Jooo a možná půjdeš i bez té boty dom

.