Osel
Osel
Tak si rikam ze ten osel co je na farmach pred Karatou je docela peknej a zda nejde udelat jako dopravni zvire jako je kun ci ponik?Asi za osla nikdo nebude chtit platit 80K jako za kone nebo 50K jako za ponika ale takovejch 20-30K si myslim je rozumne zda je to mozne udelat i osla jako dopravni prostredek.Preci jenom ten dedek neni nejmlaci a zacinaji mu blbnout kolena a tak uvazuje na stari ze si poridi usaka na cestu krajem 
Re: Osel
sem hned věděl že se toho chytíšjitka wrote:JOOOOO ten oslik je proste uzasnejprimlouvam se aby se i oslik dal koupit
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Osel
Co já vím tak Res je už veterán ne *kouká mu do papírů* 
Odevšad vede do podsvětí stejně dlouhá cest.
ΕIΜΑΙ ΕΥΓΝΩΜΩΝ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΘΕΟYΣ ΓΙΑ OΛΕΣ ΤΙΣ ΝIΚΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤI ΟΙ ΘΕΟI ΚΑΤΑΡAΣΤΗΚΕ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟYΣ ΑΠO ΔΕΙΛIΑ ΚΑΙ ΑΝΟΗΣIΑ
ΕIΜΑΙ ΕΥΓΝΩΜΩΝ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΘΕΟYΣ ΓΙΑ OΛΕΣ ΤΙΣ ΝIΚΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤI ΟΙ ΘΕΟI ΚΑΤΑΡAΣΤΗΚΕ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟYΣ ΑΠO ΔΕΙΛIΑ ΚΑΙ ΑΝΟΗΣIΑ
Re: Osel
No nemuselo a pockej az budu mit ten nudapack, tak to budu jeste vic zadanejjitka wrote:no RES je moc nepohodlnej a preci jen uz starsi model ale takovej gnom v tahuto by nemuselo byt spatny svezeni
![]()
![]()
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Osel
Sakra, jeste ze jsem zasobenej tema boostovacima kouzlama abych nezklamaljitka wrote:vis kde me hledat kdyz projdes vyberovim rizenim mozna se uvolim na tebe kouknoutty gnomska trojnozko
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
A z rychlosti budu jako black&decker
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.