V tomto případě bych raděj nespoléhání na morální kodex, ale pracoval bych na úpravě a srovnání alchymie s magii.
Morální kodex zde nebude fungovat, každý hráč si to zdůvodní podle své potřeby "magie není kouzlo, proč by šla zrušit" a mnoho dalších variant.
Věřim, že Kucík s Rejtym najdou kompromisní řešení.
Rozptyl
Re: Rozptyl
Je mnoho kouzel co v lektvaru není a nikdy nebude,takže wizna najde vždycky uplatnění a kdo říká,že v partě je nahraditelný alchymií je LAMA.Jaký je problém v tom,že se lidi bufnou z lahviček a wizna si vezme útočný kouzla,aby se chuděra cítil užitečný? ŽADNÝ
Často jsem to tak dělal a bral si jen ten potřebný základ a pak pouštěl ohňostroje.
Často jsem to tak dělal a bral si jen ten potřebný základ a pak pouštěl ohňostroje.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Rozptyl
Vobčas sem to použil, ale ne z hlediska shazovatelnosti, ale z hlediska učinků lektvarů.Zindo wrote:Nerad bych zažil scénu, kdy mě hráč před cvc řekne: "tohle raděj nekouzli, to si dám z lektvaru ať mě to neschoděj".
Myslim, že tohle na zamyšlení, aspoň pro nekteré vyspělejší hráče, stojí.
Například když du na tuhýho bose s vysokym AB a velkym dmg tak řeknu mágoj že nechci jeho Haste ale vezmu si to z lahve. Nedává sice +1do AB, ale je tam těch klasickejch +4do ac. Ale jinak beru radši mága. Sehnat ty flašky neni žádná sranda a radši je budu mít až budu někde sám protože v tu chvíli mi nikdo jinej nepomuže.
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.