Az se Drowove vyhrabou z ty jejich malebne krajinky a budou nas mucit... mozna by bylo dobry nejak zohlednit zabiti Hracem oprti NPC (taky z duvodu unavujicich flejmu na forech - tys me zabil proc, nevokecal si to ani atd...). Ja trebas kdyz deme rabovat beru pro jistotu 1 lekarnicku abych ho po pripadny kritice neposlal do pekel a mohli sme si snim hrat. Podle me by se pak hraci nemuseli bejt pak nastvany aby psali do tellu "hele nevotravuj raci vodlognu a bude pokoj - coz uz tu jednou bylo RES to poznal
Treba by bylo dobry udelat pokud vase postava umre, aby se zobrazila nabidka (nekde v rohu nejlip
"Hned posli mou dusi do podveti" nebo "Chci se divat nato divadylko zustanu se prizabitej este chvili valet na zemi"
Ja byl mucenej zatim jenom jednou a skvele sem se pritom bavil (Razak a Roland si vysli na prochazku) a i kdyz bych potom hereckym vykonu tech vsivaku zdechnul...vubec by me to nevadilo
Takze jenom takovej napad... hlavne bych si chtel vydupat tu obrazovku rad bych se dival co by se mnou delali po smrti