Nevím jak jiným, ale v posledním týdnu mi automatické zapínání odporu funguje velice sporadicky. V pondělí jsem to přepl a několikrát se zrelogoval, ale stejně pořád nemám ty odpory?
Jak jsou na tom ostatní?
Automatický dislike
Re: Automatický dislike
podle me to funguje jenom na ty co si to zapnou taky...Nalkanar wrote:Nevím jak jiným, ale v posledním týdnu mi automatické zapínání odporu funguje velice sporadicky. V pondělí jsem to přepl a několikrát se zrelogoval, ale stejně pořád nemám ty odpory?
Jak jsou na tom ostatní?
Garett - vojak Temne legie, padl za Hag Grar
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
Re: Automatický dislike
Já ti řeknu, jak to funguje. Funguje to, jen to není vidět.
Totiž odpor se zapne, ale dřív, než se do hry loadující postavě načte playerlist, čili v grafice playerlistu nově se přilogujícího se to neprojeví. Zkrátka kdo se loguje do hry, tomu se to graficky neprojeví, těm, kdo jsou ve hře, těm by se to projevit mělo.
Ovšem až se drow a pozemšťan potkají, budou červení. Můžete to zkusit, jestli se teda nebojíte!
Chce to dát tam delay, aby to bylo vidět i graficky. Už jsem to napsal kucíkovi, ale nejsem si jist, jestli tam nakonec tu delay dal, a jestli ano, tak jestli se od té doby aktualizoval modul, ale zkusím na tom zapracovat.
Totiž odpor se zapne, ale dřív, než se do hry loadující postavě načte playerlist, čili v grafice playerlistu nově se přilogujícího se to neprojeví. Zkrátka kdo se loguje do hry, tomu se to graficky neprojeví, těm, kdo jsou ve hře, těm by se to projevit mělo.
Ovšem až se drow a pozemšťan potkají, budou červení. Můžete to zkusit, jestli se teda nebojíte!
Chce to dát tam delay, aby to bylo vidět i graficky. Už jsem to napsal kucíkovi, ale nejsem si jist, jestli tam nakonec tu delay dal, a jestli ano, tak jestli se od té doby aktualizoval modul, ale zkusím na tom zapracovat.
Last edited by Myrpa on 15:05 22. Oct 2011, edited 1 time in total.
Re: Automatický dislike
No předtím mi to ty odpory i házelo celkem... ale teď opravdu musím klikat odpory... na potkání nespoléhám.
.
Re: Automatický dislike
Ok. Zapracuju na tom delayi, ať je to jasné. Takhle je to nahouby.
Re: Automatický dislike
Zvednu delay z 10s na 60s.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Automatický dislike
Díky také jsem si s tím parkrat pokoušel hrát a nevěděl jsem zda li odpor je nebo není.
Sareth - *Leč temnota nezvítezila, odpočívá rukou své milované, pokoj mu*
Kvas - Tož ja to nezvdam! Öing!
Cornelius *připravuje se*
Kvas - Tož ja to nezvdam! Öing!
Cornelius *připravuje se*