Právě hrají (3):
Vorn'erin Zau'ndar Lina Arna Gufi Hrouda Brusinka
Já tam vidím "naloglé" tyhle tři, ale vypadá to, že jinak je server "tuhej".
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder) Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3) Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2) Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ) Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Možná není na škodu zmínit, kdysi to snad psal i Kucik,když byl chat... že po načtení serveru po restartu... je dobré počkat až bude ping serveru okolo 100 a pak teprve logovat.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
de Aers wrote:Možná není na škodu zmínit, kdysi to snad psal i Kucik,když byl chat... že po načtení serveru po restartu... je dobré počkat až bude ping serveru okolo 100 a pak teprve logovat.
myslis v tom prihlasovani? ja tam teda obcas nestihnu ani precist kolik tam je jak se to nacte.
de Aers wrote:Možná není na škodu zmínit, kdysi to snad psal i Kucik,když byl chat... že po načtení serveru po restartu... je dobré počkat až bude ping serveru okolo 100 a pak teprve logovat.
Mam pockat az klesne na 100 a min, nebo az dosahne 100 a vic?
Elverin z rodu Darwolf - Všechno ví, všechno zná, všude byla dvakrát, za moře vidí a klíče má i od lesa
de Aers wrote:Možná není na škodu zmínit, kdysi to snad psal i Kucik,když byl chat... že po načtení serveru po restartu... je dobré počkat až bude ping serveru okolo 100 a pak teprve logovat.
Mam pockat az klesne na 100 a min, nebo az dosahne 100 a vic?
Míň
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Derken- wrote:90% se připojuje direct a to ti to vyjede ping až když se připojuješ
Mno tak snad jedině ať lidi obětujou 15 vteřin navíc a před lognutím, se podívaj, jestli náhodou zrovna nebyl restart a když jo, tak ať tomu ty dvě minuty nebo víc daj.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
to je sice hezky ale ja kdyz se prihlasuji tak mam vsechno prazdne, kliknu na prime pripojeni a ono se to tam sice objevi na 1-2 vteriny? a jak to mas stihnout precist? nebo si to tam nejak zadam aby to tam bylo porad v te radce?
de Aers wrote:Možná není na škodu zmínit, kdysi to snad psal i Kucik,když byl chat... že po načtení serveru po restartu... je dobré počkat až bude ping serveru okolo 100 a pak teprve logovat.
Mam pockat az klesne na 100 a min, nebo az dosahne 100 a vic?
Ping znamená odezva serveru v milisekundách, to znamená jak rychle tvoje PC komunikuje se serverem, proto čím menší, tím lepší a rychlejší komunikace (+ mín lagů atd...)
Sareth - *Leč temnota nezvítezila, odpočívá rukou své milované, pokoj mu* Kvas - Tož ja to nezvdam! Öing! Cornelius *připravuje se*
Sekloo, ono se to seklo, joo seklo se to. Server myslím
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Ako má človek loviť Azhaela, keď furt padá server?
madam Kora Meynolds- bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka