Poušť

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
human_wreck
Měšťan
Posts: 198
Joined: 14:19 05. Jan 2008

Poušť

Post by human_wreck »

Mám tu pár slintů k poušti. Jsou to věci s různou tématikou, ale snad to příliš nevadí.

- V lokaci abghad be dali - Skaliska se v noci občas spawnují banditi a občas ne. To bude pravděpodobně úmysl (občas přepadaj, občas chlastaj). Nicméně se tam každou noc nezávisle na nich spawnuje "poklad" tj. asi 100 gp v sudech z přepadené karavany, občas svitek. Před wipem ho pravidelně každou noc hlídali.

- Jak už napsal Daanri v jiném topicu, v lokaci bručí duny padaj z některých ohnivek malých žaludky a z některých se vykuchávaj. Ale to bude asi celoplošný problém. Jedny ohnivky jsou klasický fire beetle a z nich to teda padá rovnou a občas je je tam ohnivka, pod kterou se schovává spitting fire beetle, ze kterýho to jde kuchat. Takže klasický fire beetlové asi nějak blbnou.

- Myslím, že za černý štíry je zbytečně moc experience. Dost pomalu se pohybují a nepředstavují nebezpečí ani pro jedničkovou postavu. Na osmém levelu za ně mám přes 40 exp. Zato ti bandité, kteří se občas spawnují v lokaci abghad be dali - skaliska (viz. bod jedna) vyběhli rovnou z fabriky na univerzální vojáky a za to úsilí za ně moc expů není. (Už přesně nevím kolik za ně je, ale co si vzpomínám, tak moc ne :)

- Krabí války jsou známe na celém světě, takže se samozřejmě dějí i na západním a východním pobřeží u Kelu. Kuchat jdou klasicky jen ti modří.

- V kanálech (tuším pod obytnou čtvrtí) probíhá pravidelně bitva pašeráků s krysama, ale to je asi dobře, nevím (o: Krysy zde nejdou stahovat, před wipem šly. Za ty pašeráky by mohlo být víc exp. Je to zóna spíš pro low level a ti šmejdi docela dávaj a střílej otrávený šípy (dokonce snad s jedem na constitution). I na dost malých levelech, kdy zabijí postavu raz dva je za ně myslím tak 5 expů, ale přesným číslem si jistej nejsem.

- V poušti se vyskytují dva druhy hyen. Jedna je easy - Hyena skvrnitá (výskyt třeba kel-a-hazrské pobřeží - západ v noci) a ta stahovat jde. Druhá je dost drsná - Hyena žíhaná (abghad de dali - západní stezka - u hyeního doupěte v noci) a ta stahovat nejde. Bylo to tak i před wipem, ale když už jde jedna, mohla by jít i druhá. Pakliže ovšem ta žíhaná není vytvořená z ocelové konstrukce a čelisti jí nepohánějí dva servomotory, čemuž bych skoro i věřil :lol:

- Pak ještě spíš taková kravinka. A to, že by se při pití z moře mohla žízeň spíš zvyšovat, než snižovat. A třeba před krkovičkovic hospodou v Ivory by mohla postava po napití se z rybníčku dostat nějakou pěknou disease. Po wipu jsem tam viděl pár lidí, jak z toho chlastaj (nevím jestli to pořád jde) a přítom do toho 95% orků chčije a každej kdo jde nalitej z hospy se tam i vyzvrací :wink:
Shadiyah ... Bardka do nepohody :]
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Poušť

Post by Sorrow »

No dyt pises sam ze sou ty Hieny zihane,takze tvrdsi. :D

ps: za toho univerzalniho vojaka mas bod, fakt sem se rozchechtal :lol:
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Poušť

Post by Daanri »

Mne sa paci ten napad s tym pitim, ze sa postava moze niekde otravit. To by mohlo byt zajimave a postavy by aj uvazovali kde sa napit. :wink:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Poušť

Post by Rejty »

Na nektery veci se podivam, co nejde stahovat napiste do chyb.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Poušť

Post by kucik »

human_wreck wrote: - Pak ještě spíš taková kravinka. A to, že by se při pití z moře mohla žízeň spíš zvyšovat, než snižovat. A třeba před krkovičkovic hospodou v Ivory by mohla postava po napití se z rybníčku dostat nějakou pěknou disease. Po wipu jsem tam viděl pár lidí, jak z toho chlastaj (nevím jestli to pořád jde) a přítom do toho 95% orků chčije a každej kdo jde nalitej z hospy se tam i vyzvrací :wink:
Ano, pravdepodobne se budou muset rozruznit druhy vodnich ploch. To jsem si uvedomil, uz kdyz jsem videl, jak postavy chytaji ryby v kasne, nebo ve studne. Bude to ale znamenat silene mnozstvi prace pro WB.
Nad vylozene spatnou vodou bych urcite uvazoval, ale vyzadalo by si to upravu cutor a mozna by to melo i dost negativnich ohlasu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Poušť

Post by RES »

Ja si take myslim ze moznost chlemtani spatne vody je moc dobrej napad.Postava potom bude uvazovat a hledat kde se najde cista voda kdyz dostane nekdy boleni bricha nebo behavou. :mrgreen:
liuk
WB Thalie
Posts: 220
Joined: 14:16 09. May 2007

Re: Poušť

Post by liuk »

Je krásné sledovat jak v zamořených skřetích tunelech postavy pěkně plní své čutorky :)
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Poušť

Post by kucik »

liuk wrote:Je krásné sledovat jak v zamořených skřetích tunelech postavy pěkně plní své čutorky :)
Koukej doplnit spravnej trigger na kasnu pred chramem, pripadne na vodu v dome a budem vesele plnit jinde.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Poušť

Post by Sorrow »

:lol: uz se perou?
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Locked